Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Dezinfekcinis skystis rankoms- dezinfekantas 0,5 L Veido, galvos apsaugos bei dezinfekcinės priemonės
Turime sandėlyje
4.00 € 6.98 € / 1 vnt

Elektrodas 50x50 mm. komplektas (4vnt) Elektrostimuliacijos aparatai

Medinis pėdų masažuoklis Joggiroll Masažo priemonės

Kelio sąnario girnelės įtvaras DONJOY Įtvarai, apsaugos, rankovės

Pagalvė RESTPRO Black apvali Masažo priemonės

Medicinos ir sveikatos prekės internetu padeda efektyviai rūpintis sveikata

Sveiki norime būti visi. Tačiau dažnai tam neužtenka vien sveikai maitintis bei išlikti aktyviems. Kartais tenka vartoti vitaminus, maisto papildus ar stiprinti sveikatą arbatomis ir kitomis priemonėmis. Taigi, siūlome šias sveikatos prekes įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Turime didelį maisto papildų pasirinkimą, galime pasiūlyti išbandyti kūno tobulinimo priemones ar įsigyti prekių nėščiosioms bei neįgaliesiems.

Arbatos geriamos ne tik norint sušilti ar užsigerti sausainį. Žolelių arbatos dažnai naudojamos sveikatai stiprinti, gydymo tikslais, taip pat gerinti vieną ar kitą organizmo funkciją. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių žolelių arbatų. Vienos jų skirtos šlapimo takų veiklai gerinti, kitos – palaikyti sveikas venas ar išvalyti žarnyną. Siūlome kelis šimtus skirtingų arbatų. Kai kurios arbatos tiks pavaišinti svečiams, o kitos – palaikyti gerą organizmo veiklą ar pataisyti sveikatą. Pas mus galite nusipirkti tiek lietuviškų arbatų, tiek ir užsienio gamintojų žolelių arbatų.

Be abejo, sveikatos palaikymas vien arbata gali nebūti 100 procentų efektyvumas. Todėl žmonės neatsisako ir maisto papildų. Medicinos ir sveikatos prekių kataloge rasite tūkstančius maisto papildų. Šie ne tik apsaugo nuo ligų, stiprina imunitetą, bet ir padeda atgauti jėgas, gerina atmintį, stiprina kraują ir gerina kraujotaką. Iš tiesų, maisto papildų įvairovė šiomis dienomis stebina – galite gauti labai specializuotų papildų skirtingoms organizmo funkcijos gerinti bei palaikyti. O jei tiesiog jaučiatės išsekę ir nežinote, kokių papildų jums trūksta, galite rinktis tiesiog maisto papildus moterims, maisto papildus vyrams ar energijai palaikyti skirtus maisto papildus.

Prie papildų galime priskirti ir vitaminus bei mineralus. Šie parduodami įvairiomis formomis – tiek kaip tabletės, tiek kaip kapsulės ar geriamasis skystis. Mineralai ir vitaminai ypač reikalingi organizmui išsekus, taip pat sportuojant, be to, gali būti naudingi, kuomet žmogus gauna mažai saulės arba jam dėl kažkokių priežasčių trūksta konkrečių vitaminų.

Be vitaminų ir maisto papildų, galime pasiūlyti ir medicinos prekes. Šių medicinos ir sveikatos prekių turime įvairių: pradedant kilimėliais jogai ir pilatės, baigiant ortopedine įranga ar sporto medicinos prekėmis. Kalbant apie sporto medicinos prekes, dažniausiai žmonės perka kelių, kitų sąnarių įtvarus, juosmens apsaugas, šildomuosius įtvarus.

Iš medicinos prekių taip pat jums galime pasiūlyti mankštos kamuolius, kurie praverčia, jei mėgstate pratimus atlikti namuose. Be to, populiarios yra pusiausvyros pagalvėlės, pusiausvyros lentos ir kiti pusiausvyros gaminiai. Daug sveikatos stiprinimo pratimų galima atlikti namuose ir tai palengvina kai kurių žmonių kasdienybę. Pavyzdžiui, net ir parafino voneles su parafinu galima įsigyti parduotuvėje ir atlikti parafino procedūras namuose patiems. Tad, daugeliu atveju jums nebūtina eiti iki gydytojo kabineto ar į sporto salę – daug ką galite atlikti ir namuose. Žinoma, prieš tai pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Kaipgi, kalbant apie medicinos ir sveikatos prekes, nepaminėti kraujospūdžio matuoklio ar termometro. Šios prekės taip pat randamos mūsų parduotuvėje. Tačiau tai ne viskas – galime jums pasiūlyti įsigyti stetofonendoskopą, elektrosimuliacinius aparatus, raumenų skausmo mažinimo masažuoklius. Taigi, pasikonsultavę su savo gydytoju, galite prižiūrėti ir stiprinti savo sveikatą neiškeldami kojos iš namų ir šiais laikais tai yra didžiulis patogumas, kuriuo verta pasinaudoti.

Norint gyventi ilgiau ir sveikata nesiskųsti, reikia valgyti mažiau mėsos. Mūsų budrumas, aktyvumas ir gera savijauta priklauso nuo metabolizmo, tai yra, medžiagų apykaitos. Iki maždaug 25 metų amžiaus procesai vyksta sparčiai, organizmas puikiai susitvarko su papildomomis kalorijomis.

Perkopus trečią dešimtmetį medžiagų apykaita susilpnėja. Tačiau mes patys galime ją pergudrauti ir priversti dirbti kaip ir anksčiau. Įrodyta, kad senstant mūsų organizmas pradeda blogiau įsisavinti gyvūninius baltymus. Ir medžiagos, esančios raudonoje mėsoje (jautienoje, kiaulienoje, avienoje ir t.t), jau ne vien teikia mums energijos, bet ir rūgština organizmą. O tai gali sąlygoti įvairias ligas tokias kaip širdies ir kraujagyslių, sukelti vėžinius susirgimus.Todėl sulaukus 35-40 metų raudonos mėsos reikia valgyti kuo rečiau – kartą per savaitę.

Tačiau labai gerai yra valgyti avižines kruopas, dribsnius, pupules, šparagus, nes jie produktai atitolina senatvę.

Senstant taip pat prastėja gebėjimas įsisavinti pieną, nes nebegaminamas fermentas, galintis skaidyti pieno cukrų. Surauginus pieną baltymai įsisavinami žymiai geriau, todėl naudingiau vartoti rūgusio pieno produktus, saldaus pieno sūrį keiskite rauginto pieno varškės sūriu.

Taip pat patariama valgyti kuo daugiau petražolių, krapų, lapinių salotų ir kt. Šiuose produktuose yra gausu vitamino K – jaunystės garanto. Taip pat labai svarbu gaminant maistą yra naudoti kuo daugiau prieskonių – juodųjų pipirų, cinamono, imbiero.

Kiekvienam amžiaus tarpsniui yra reikalingi saviti vitaminai. Moterims po 40 metų reikėtų naudoti kuo daugiau produktų, kuriuose būtų B grupės vitaminų.

Taip pat reikėtų prižiūrėti dantis, nes neprižiūrint dantų pradeda rastis dantų akmenys, o jiems atsiradus pradeda kraujuoti dantenos. Per pažeistus kapiliarus mikrobai gali patekti į kraują, netgi tapti trombų susidarymo priežastimi (įrodyta, kad bakterijos, sukeliančios gingivitą, veikia ir kraujo krešėjimą). Susidarę trombai gali užkimšti kraujagyslę ir netgi sukelti miokardo infarktą ar plaučių emboliją.

Žmonės ilgai gyvena ten kur yra gerai išvystyta profilaktinė medicina. Ilgiausiai žmonės gyvena Japonijoje, nes ten medicina yra labai pažengusi. Sveikatą tikrinantis profilaktiškai galima daug ligų nustatyti ankstyvose stadijose ir taip žmogui padėti ankstyvoje auglio stadijoje.

Norint lavinti savo mastymą reikia nenustoti mokytis. O mokytis galima kad ir užsienio kalbų, žaisti nesudėtingus kompiuterinius žaidimus ir kt. Tada sumažėja tikimybė susirgti ankstyvąją Alzhaimerio liga. Protinė veikla skatina smegenų veiklą, gerina jų kraujotaką.