Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Lentyna knygoms žema Maximus M21 Pastatomos lentynos

Lentyna knygoms žema Maximus M21

Kaina: 63.00 €92.79 €

Pastatoma lentyna knygoms RL3-AA

Kaina: 83.00 €

Lentyna knygoms BO1-KA

Kaina: 86.00 €

Lentyna knygoms BO1-CA

Kaina: 86.00 €

Lentyna knygoms HM8-CG

Kaina: 89.00 €

Lentyna 80

Kaina: 59.00 €

Lentyna 60 šviesus riešutas

Kaina: 49.00 €

Lentyna Porto 01

Kaina: 115.00 €

Pastatoma metalinė lentyna knygoms NARVIK REG1 juoda/sonoma

Kaina: 48.21 €

Pastatoma metalinė lentyna knygoms NARVIK REG1 balta/sonoma

Kaina: 49.59 €
Spinta Lumens 02 Pastatomos lentynos

Spinta Lumens 02

Kaina: 220.00 €311.85 €
Miegamojo spinta/lentyna Lahti 05 Pastatomos lentynos

Miegamojo spinta/lentyna Lahti 05

Kaina: 260.00 €367.95 €
Lentyna Artis 06 Pastatomos lentynos

Lentyna Artis 06

Kaina: 230.00 €318.45 €
Lentyna Poprad S Pastatomos lentynos

Lentyna Poprad S

Kaina: 450.00 €618.75 €
Lentyna Luis 6 Pastatomos lentynos

Lentyna Luis 6

Kaina: 199.01 €268.95 €
Spinta Luis 2 Pastatomos lentynos

Spinta Luis 2

Kaina: 160.00 €211.21 €
Lentyna Noel Pastatomos lentynos

Lentyna Noel

Kaina: 99.00 €127.05 €
Lentyna Secco 1140901 Pastatomos lentynos

Lentyna Secco 1140901

Kaina: 160.00 €204.60 €
 
 

Sieninės spintos ir lentynos: kokią pasirinkti?

Lentynos yra ne tik praktiški baldai, kuriuose galima laikyti knygas ar įvairius mažmožius: jos gali transformuoti kambarį į jaukią, stilingą ir išskirtinę erdvę. Pasinaudokite šiuo vadovu, kad išsirinktumėte tinkamą lentyną savo namams.

Kaip pasirinkti?

Erdvė

Pagalvokite apie savo gyvenamąją vietą bei priežastį, dėl kurios ketinate įsigyti spintą ar lentyną. Pavyzdžiui, jei jums reikia vietą taupančio sprendimo, galbūt verta pasižvalgyti į kopėčių formos lentynas: jų užimamos erdvės ir naudingos vietos santykis – optimalus. Taip pat reiktų nuspręsti, ką laikysite lentynoje: knygas, DVD filmus, vinilines plokšteles, meno kūrinius, vazas, – visa tai turės įtakos renkantis.

Stilius

Naudingos vietos kiekis bei lentynos išvaizda yra vieni svarbiausių kriterijų, renkantis šį baldą. Pasiūloje gausu įvairiausių modelių ir stilių kiekvieno pirkėjo skoniui ir poreikiams, pradedant lengvomis stiklinėmis, baigiant uždaromis lentynomis su durimis ar stalčiais, kuriose galėsite paslėpti visą netvarką. Jei jums patinka daiktus laikyti matomai, tačiau norite apsaugoti juos nuo dulkių, galite rinktis modelį su stiklinėmis durimis. Lentynų aukščiai ir pločiai taip pat labai įvairūs, todėl kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Funkcionalumas

Modulinės lentynos – puikus dizaino sprendimas, suteikiantis kur kas daugiau panaudojimo galimybių. Modulines lentynas galima išdėstyti priklausomai nuo jūsų poreikių, sukuriant ištisą asmeninę daiktų saugojimo sistemą. Tokias lentynas lengva modifikuoti ir pritaikyti, atsižvelgiant į situaciją.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti?

Pasirūpinkite saugumu: didžioji dauguma sieninių spintų ir lentynų turi numatytą papildomą tvirtinimą prie sienos ar lubų. Pagal galiojančias taisykles, prie sienos turėtų būti tvirtinama kiekviena lentyna, kurios aukštis siekia daugiau nei 75 cm. Nepritvirtintos lentynos gali kelti pavojų sveikatai ar net gyvybei, ypač vaikų, kurie gali užsikabinti už lentynos korpuso ar stalčiaus ir ją užsiversti. Tinkamai pritvirtinę lentyną, nelaimingų atsitikimų išvengsite.

Kaip teisingai pasirinkti dydį?

Kruopščiai išmatuokite aukštį, plotį ir gylį erdvės, kurioje planuojate statyti lentyną. Pagalvokite ir apie tai, kas bus laikoma lentynose – jums gali prireikti reguliuojamo aukščio skyrių. Nebūtina, kad reguliuojami būtų visi skyriai – galbūt tokių jums užteks vieno ar kelių. Jei turite specifinių daiktų, kuriuos norite laikyti lentynoje, patartina juos išmatuoti, kad žinotumėte, kokio dydžio lentynos ieškoti.

Kaip įkomponuoti lentyną jūsų erdvėje?

Knygų spintos ir lentynos gali visiškai pakeisti kambarį, todėl, prieš perkant, reiktų įsitikinti, ar norima lentyna tiks numatytoje erdvėje. Jų panaudojimas gali būti labai įvairus: knygų lentyna gali užpildyti sieninę nišą, būti naudojama kaip kambario pertvara arba stovėti prieškambaryje ar svetainėje. Kiekvienam šių atvejų gali būti pasirinkta skirtingo stiliaus lentyna, todėl būtina atsižvelgti į aplinkybes.

Lentyna yra puikus būdas išreikšti tai, kas esate. Internetinės parduotuvės tiesiog sprogsta nuo lentynų  įvairovės, todėl nebijokite eksperimentuoti su formomis ir spalvomis, pasirinkdami tai, kas geriausiai atspindėtų jūsų asmenybę. Tinkamai pasirinkta lentyna ir joje eksponuojami daiktai gali tapti tikra namų puošmena ir jūsų svečių susižavėjimo objektu.

Medžiagos

Lentynų gamybai naudojamas platus medžiagų asortimentas, priklausomai nuo lentynos dizaino ir funkcijų. Viena populiariausių medžiagų lentynų gamyboje yra MDF (medienos plaušų) plokštės, tačiau joms gaminti gali būti panaudotas ir plastikas, stiklas, medis ar metalas. Kurią medžiagą pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų poreikio ir stiliaus suvokimo.

Aksesuarai

Kad lentyna atrodytų gyviau ir įdomiau, pasitelkite keletą gudrybių. Pavyzdžiui, jei lentynoje laikote knygas, dalį jų sudėkite vertikaliai, o kitą dalį – horizontaliai. Ryškumo ir išskirtinumo galite įnešti ir maišydami skirtingo aukščio bei spalvų knygas.

Knygų lentynoje nebūtinai turi būti vien tik knygos. Kad geriau atskleistumėte savo asmenybę, galite čia pastatyti keletą vazų ar meno kūrinių. Jei lentyna atvira, bet turite keletą dalykų, kuriuos norite paslėpti, visada galite panaudoti specialias dėžutes ar krepšelius.

Priežiūra

Kaip ir kiekvienam baldui, lentynai reikalinga reguliari priežiūra. Tai reiktų daryti atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių lentyna pagaminta. Gamintojai paprastai pateikia priežiūros ir valymo informaciją, todėl, įsigiję prekę, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją. Dulkėms nuvalyti naudokite lengvai sudrėkintą minkštą ir švarią šluostę.

Pabaigai

Viliamės, kad šie patarimai jums pravers renkantis lentyną ar sieninę spintą savo namams. Viena geriausių vietų pirkti baldus internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia rasite platų baldų ir įvairių kitų prekių pasirinkimą, geras kainas, gausybę akcijų, nuolaidų, ir greitą bei patogų pristatymą tiesiai į namus. Pirkti b-a.eu – pigiau ir patogiau!