Sterilizavimo - dezinfekavimo įranga ir prietaisai


Patalpų sterilizavimas, dezinfekavimas, ozonavimas šiais laikais tapo itin aktualus. Virusai, bakterijos ir kiti neigiami aplinkos elementai kenkia mūsų sveikatai. Saugi ir švari darbo ar namų aplinka yra ypač svarbi. Siekiant užtikrinti, kad būtų pasiektas geras mikroklimatas patalpoje, reguliariai reikia dezinfekuoti ar sterilizuoti. Tam ir yra skirta sterilizavimo - dezinfekavimo įranga ir prietaisai, kurie puikiai tinka dezinfekuoti ne tik patalpas, bet ir patalynę, čiužinius, kitus paviršius ir vietas kur gali būti pavojingų virusų, bakterijų ar erkučių.

Sterilizavimo ir dezinfekavimo funkciją atlieka įvairūs UV spinduliavimo dezinfekciniai įrenginiai, dezinfekciniai šviestuvai, mobilūs sterilizatoriai ir kita panaši įranga. Multifunkciniai prietaisai patalpas valo UV spinduliais, o ten kur UV šviesa negali pasiekti, yra naudojama ozonavimo funkcija.
Mūsų kataloge rasite platų dezinfekavimo, sterilizavimo, ozanavimo įrangos pasirinkimą. Jei nesate tikri, kokia įranga jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime ką būtų geriausia pasirinkti.