Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Galingumas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Ventiliatorius Arctic Breeze Black USB Table Fan (ABACO-BRZBK01-BL)

Kaina: 16.29 €

Pastatomas ventiliatorius Jata VP3035

Kaina: 41.70 €

Pastatomas ventiliatorius Beper VE.150

Kaina: 64.87 €

Stalinis ventiliatorius Jata VM3021

Kaina: 27.16 €

Stalinis ventiliatorius Beper VE.230H

Kaina: 28.00 €

Bokštinis ventiliatorius Beper P206VEN300

Kaina: 36.13 €
Ventiliatorius Blaupunkt AFT601 Ventiliatoriai

Ventiliatorius Blaupunkt AFT601

Kaina: 87.51 €93.47 €

Ant grindų pastatomas ventiliatorius Beper P206VEN160

Kaina: 70.00 €

Bokštinis ventiliatorius su pulteliu Blaupunkt AFT801

Kaina: 115.48 €

Ventiliatorius Elit FMS 4012

Kaina: 103.09 €

Ventiliatorius Jata JVVS3014

Kaina: 91.71 €

Ventiliatorius Jata JVVP3055

Kaina: 91.67 €

CAMRY CR7307 - Oro ventiliatorius

Kaina: 87.12 €

Ventiliatorius Beper P206VEN260

Kaina: 81.76 €

Beper VE.150

Kaina: 79.67 €

Ventiliatorius Blaupunkt ASF701

Kaina: 68.57 €

Pastatomas ventiliatorius su pulteliu Jata VP3045

Kaina: 64.75 €

Pastatomas ventiliatorius Blaupunkt ASF501

Kaina: 53.97 €
 
 

Staliniai, ant grindų pastatomi bei bokštiniai ventiliatoriai internetu gera kaina


Karštasis metų laikas atneša ne tik savus džiaugsmus, bet ir sukelia tam tikrus iššūkius. Lauko termometro stulpeliui pakilus gerokai virš 20 laipsnių, oras vidaus patalpose taip pat itin greitai įkaista, tampa sunkus ir slegiantis. Tad itin karštomis dienomis kokybiškai pailsėti ar susikaupti darbui tampa dideliu iššūkiu. Šiuo atveju vienas iš geriausių sprendimų namuose ar biure tampa ventiliatorius.

Priklausomai nuo patalpos dydžio bei norimo funkcionalumo, galite rinktis buitinius, stalinius, pastatomus ar bokštinius ventiliatorius. Jei reikalingas prietaisas kelionėms, kuris veiktų su įkraunama baterija, puikus sprendimas yra rankinis ventiliatorius, kurį galėsite patogiai nešiotis su savimi bei naudotis bet kurioje vietoje, kad ir paplūdimyje. Tad plačiau apie tai, kokie ventiliatorių tipai geriausiai tiktų namams ar biuro patalpoms bei kuo vienas ventiliatoriaus tipas skiriasi nuo kito, papasakosime šioje apžvalgoje.

Staliniai ventiliatoriai

Idealus sprendimas norintiems individualiai vėsintis dirbant biure ar ilsintis namuose. Stalinis ventiliatorius dėka savo kompaktiško dydžio puikiai telpa ant stalo ar spintelės ir yra specialiai sukurtas vėdinti nedidelę erdvę. Įprastai staliniai ventiliatoriai turi 3 pasirenkamus greičio nustatymus, taip pat galima pasirinkti ar ventiliatorius automatiškai sukiosis ar vėdins orą statinėje padėtyje. Iš esmės tai paprastas buitinis ventiliatorius, kuris tiesiog atlieka savo pagrindinę funkciją.

Pastatomi ventiliatoriai

Ant grindų pastatomas ventiliatorius yra žymiai didesnis ir galingesnis prietaisas, skirtas vėdinti orą ne konkrečioje erdvėje, bet visoje patalpoje. Toks ventiliatorius turi tvirtą, reguliuojamo aukščio stovą, žymiai galingesnį variklį bei sukuriamą oro srautą. Šio tipo pastatomi ventiliatoriai papildomai gali turėti ir įvairias komforto funkcijas. Pavyzdžiui, pastatomas ventiliatorius su vandens talpa gali ne tik vėdinti, bet kartu ir drėkinti patalpą. Jei vasarą kambaryje oras tampa itin sausas, tokio tipo ventiliatorius gali puikiai pasitarnauti drėgmės padidinimui ir kokybiškesnio aplinkos oro sukūrimui.

Bokštiniai ventiliatoriai

Namuose ar biure, kur nėra įrengtas oro kondicionierius, puikia išeitimi gali tapti bokštinis ventiliatorius su išmaniomis funkcijomis, kuris padės atsigaivinti ir sukurti žymiai komfortiškesnę aplinką poilsiui ar darbui. Tai žymiai modernesni ir funkcionalesni ventiliatoriai, kurie turi ne tik įprastą greičio nustatymą, tačiau išsiskiria moderniu dizainu, šiuolaikiškomis technologijomis bei gali turėti ir įvairius pasirenkamus darbo režimus. Pavyzdžiui, bokštinis ventiliatorius su įprastu, natūraliu, naktiniu bei skirtu vaikams režimu yra idealus pasirinkimas namams, kadangi kiekvienas asmuo gali prisitaikyti jo veikimą savo poreikiams. Pavyzdžiui, įjungus naktinį režimą toks ventiliatorius veikia itin tyliai ir netrikdo miego kokybės. O vaikams skirtas režimas ne taip intensyviai sukuria oro srautą, tad yra mažesnė tikimybė, kad prie ventiliatoriaus sėdintis vaikas peršals. Priklausomai nuo modelio, bokštinis ventiliatorius gali turėti LED ekraną, kuriame patogiai galima matyti pasirinktą darbo režimą bei temperatūrą.

Ventiliatorius su pulteliu - daugiau komforto ir patogumo


Mums jau tapo įprasta, kad kondicionierius yra valdomas nuotoliniu pulteliu, tačiau ar žinojote, kad šiuolaikiniai modernūs ventiliatoriai taip pat turi tokią galimybę? Mūsų kataloge esantys pastatomi ir bokštiniai ventiliatoriai (dalis modelių) taip pat yra su nuotolinio valdymo pulteliu. Tad jums nebereikės kas kartą atsikelti iš savo vietos, norint pakeisti ventiliatoriaus darbo režimą ar greitį. Visą tai galima padaryti tiesiog gulint ant sofos ar nepasikeliant iš darbo vietos. Tad ventiliatorius su pulteliu yra puikus pasirinkimas ieškantiems dar didesnio komforto.

Į ką atsižvelgti renkantis geriausią ventiliatorių namams ar biurui


Norint išsirinkti tinkamiausią ir geriausiai poreikius atitinkantį ventiliatorių namams ar biurui, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų. Esame tikri, kad juos įvertinus jums bus žymiai paprasčiau nuspręsti, kokio tipo prietaisas yra reikalingas.

Ventiliatoriaus tipas. Pats svarbiausias kriterijus, kadangi nuo pasirinkto modelio priklausys, kokią erdvę galėsite vėdinti. Minėjome, kad stalinis ventiliatorius yra idealus nedidelėms erdvėms, o pastatomas ventiliatorius puikiai tiks vėdinti visą kambarį. Jei ieškote modernesnio ir išmanesnio prietaiso, rekomenduojame rinktis bokštinį ventiliatorių.

Triukšmo lygis. Prieš įsigydami susipažinkite su prietaiso akustinėmis savybėmis. Svarbu, kad įranga jums nekeltų jokio diskomforto ir leistų sėkmingai vėdinti orą išvengiant bet kokio neigiamo faktoriaus. Mūsų kataloge galima rasti itin tyliai veikiančius ventiliatorius, kurių beveik negirdėsite ir net pamiršite, kad jie yra namuose. Tai puikus pasirinkimas ir biurams, kada yra reikalinga įranga, kuri nekeltų darbuotojams jokio papildomo diskomforto.

Plastikiniai ar metaliniai ventiliatoriai? Iš esmės, čia jau kiekvieno pasirinkimas. Metalinis ventiliatorius yra kur kas tvirtesnis, tačiau ir kainuoja brangiau. Žinoma, pigus plastikinis ventiliatorius taip pat puikiai veiks, tačiau jis bus mažiau atsparus smūgiams, jei netyčią jį užkliudysite ir numesite ant žemės.

Funkcionalumas. Komfortas tikrai yra labai svarbus aspektas. Nuspręskite, kokios funkcijos jums iš tikro yra reikalingos. Pavyzdžiui, ventiliatorius su pultu bus itin praktiškas sprendimas, jei nenorite kas kartą atsikelti iš savo vietos ir pakeisti prietaiso nustatymų. Ventiliatorius su vandens talpa, drėgmės jutikliu, ledukų rezervuaru ar įvairiomis išmaniosiomis funkcijomis sukurs papildomą komfortą ir esame tikri, kad dėl tokio pasirinkimo nesigailėsite.

Ventiliatoriai pigiau perkant internetu


Mūsų kataloge - buitiniai, staliniai ventiliatoriai, taip pat ant grindų pastatomi bei bokštiniai ventiliatoriai namams ir biurams. Dar daugiau, kadangi šiuolaikiniai oro ventiliatoriai tampa vis išmanesni, taip pat parduodame prietaisus su nuotolinio valdymo pulteliais, vandens talpomis bei begale išmanių funkcijų. Atidžiai peržiūrėkite mūsų siūlomus prietaisus ir esame tikri, kad surasite patį geriausią ventiliatorių, kuris jus atgaivins karštą vasaros dieną.

Reikalingas ventiliatorius pigiau? Mūsų elektroninėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos, o jų metu ventiliatorius su nuolaida kainuos žymiai pigiau, mažesne kaina. Įsigyti ventiliatorių internetu galite greitai ir paprastai, o jūsų išsirinktą prietaisą pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą.