Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ventiliatoriai internetu

Ventiliatorius Beper VE.230H

Kaina: 21.89 €
Žiūrėk ČIA

CAMRY CR7307 - Oro ventiliatorius

Kaina: 93.02 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Arctic Breeze Black USB Table Fan (ABACO-BRZBK01-BL)

Kaina: 16.29 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Jata VS3012

Kaina: 28.42 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Beper P206VEN420

Kaina: 22.91 €
Žiūrėk ČIA
Ventiliatorius Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C white (JLLDS01XY) Ventiliatoriai

Ventiliatorius Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C white (JLLDS01XY)

Kaina: 43.86 €45.88 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Trotec TVE 16

Kaina: 45.62 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Trotec TVE 9

Kaina: 26.73 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Beper VE.130H

Kaina: 27.47 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Jata VP3032

Kaina: 32.46 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Beper VE.111

Kaina: 66.97 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Beper VE.240H

Kaina: 25.13 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Zelmer ZSF1410

Kaina: 48.79 €
Žiūrėk ČIA

Stalinis ventiliatorius MPM MWP-16 (balt.)

Kaina: 22.11 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Blaupunkt AFT601

Kaina: 77.39 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Blaupunkt AFT801

Kaina: 87.23 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Jata VP3045

Kaina: 48.59 €
Žiūrėk ČIA

Ventiliatorius Jata VP3035

Kaina: 29.79 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Ventiliatoriai internetu

Kai ateina vasara – daugelis mūsų pradeda galvoti apie ventiliatorius. Tuomet jų kainos išauga net kelis kartus ir žmonės pergyvena, kad reikia mokėti kur kas brangiau tik todėl, kad nepasirūpino tinkama įranga dar tada, kol nebuvo sezonas. Tiesa, retas pagalvoja, kad ventiliatoriai nėra tik sezoninis įtaisas. Jis gali būti sėkmingai naudojimas ištisus metus, kadangi nuolatinė oro cirkuliacija tiek namuose, tiek biuruose yra būtina. Tokiu atveju pavyks susikurti tobulą mikroklimatą, kuris leis puikiai jaustis, išvengti virusų ir bakterijų, kurie dažniausiai užklumpa nepasiruošus. Oro cirkuliacija yra tokia pat būtina, kaip ir vėdinimas. Svarbiausia susirasti tinkamą įrangą, kad pavyktų džiaugtis kokybišku funkcionalumu, kuris daug nekainuotų. O tam jau yra B-a.eu pasiūla. Kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka!

B-a.eu parduodami ventiliatoriai internetu yra labai skirtingi ir pradėjus ieškoti susidursite išties su labai plačia pasiūla, kuri paskatins Jus palyginti kuo daugiau variantų, kol pavyks rasti tą, kuris geriausiai atitinka poreikius. Nurodysime kelis esminius kriterijus, kurie dažniausiai supaprastina paieškas ir padeda greičiau rasti tokią įrangą, kuri pagerina Jūsų gyvenimo kokybę.

  • Ventiliatoriai internetu pirmiausia vertinami pagal kainas. Kol vieni dažniausiai skiria didesnes investicijas, kadangi jiems atrodo, kad tokiu atveju jie gali gauti geriausią kokybę, tuo tarpu kiti renkasi kur kas pigesnes galimybes, kadangi taip dažniausiai apsiribojama ir kur kas mažesniu funkcionalumu. Bet kuriuo atveju, kad ir kuris variantas Jums labiau priimtinas, siūlome vertinti B-a.eu ventiliatorius, kurį labai daug ir kurie labai skirtingi. Varijuojant kainai didėja tikimybė, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.
  • Tuo pačiu naudinga susipažinti ir su energijos išgava. Visada verta mokėti daugiau, tačiau rinktis ekonominis klasės ventiliatorius, kadangi jie reikalauja mažiau elektros energijos. Kaip ir visa kita technika, taip ir ventiliatoriai yra žymimi A+++ klasės rodmenimis, kurie nurodo, kad šis gaminys – labai ekonomiškas. O tuo pačiu ir ekologiškas!
  • Kai kurie gana daug dėmesio skiria dizainui, kadangi jiems labai svarbu, kad ventiliatorius puikiai derėtų bendrame interjere. Siūlome ir Jums išbandyti vertinti šį kriterijų, kadangi tai gali būti ne tik gaivą namuose sukeliantis, tačiau ir stilingai atrodantis daiktas, kuris ne tik puikiai įsikomponuos, tačiau ir labai gražiai derės.
  • Pasižiūrėkite ir susipažinkite su akustinėmis savybėmis. Svarbu, kad įranga Jums nekeltų jokio diskomforto ir leistų sėkmingai vėdinti orą išvengiant bet kokio neigiamo faktoriaus. Galima rasti taip tyliai veikiančių ventiliatorių, kurių beveik negirdėsite ir net pamirškite, kad jie yra namuose. Tai puikus pasirinkimas ir biuruose, kai reikalinga įranga, kuri nekelia darbuotojams jokio diskomforto.
  • Plastikiniai ar metaliniai? Čia jau kiekvieno pasirinkimas. Metaliniai yra kur kas tvirtesni, tačiau ir kainuoja daugiau. Dažniausiai derinant reikia žiūrėti visą visumą, kadangi tik tai apsprendžia konkretų pasirinkimą ir tinkamiausią sprendimą.
  • Plačiau naudinga susipažinti ir su išmatavimais. Kai tiksliai žinote, kurioje vietoje ventiliatorius stovės – kur kas paprasčiau peržiūrėti B-a.eu galimybes ir įsigyti tai, kas Jums labiausiai tinka. Juk visada norisi rasti kokybę, kuri patenkins Jūsų poreikius.

Kalbėti apie ventiliatorių naudą net nereikia, kadangi visi labai puikiai žino, kad vasaromis jie tampa būtini. Nelaukite, kol šiltasis sezonas ateis. Pasinaudokite akcijomis ir įsigykite dar tada, kol kaina mažesnė ir kol galimybės plačios bei prieinamos visiems, kurie nori gyventi tiesiog kur kas patogiau.