EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Rodyti:
A B C D E F G H I L M N P Q R S T V Y
Filtruoti
 
 

Garso kolonėlės internetu

AKCIJA
Garso kolonėlės HT-RT4 600w 5.1ch Garso kolonėlės

Garso kolonėlės HT-RT4 600w 5.1ch

Kaina: 329.01 €
Žiūrėk ČIA
Garso kolonėlė Microlab SOLO6C 2.0 Speakers/ 100W RMS (50W+50W)/ Remote Control Garso kolonėlės

Garso kolonėlė Microlab SOLO6C 2.0 Speakers/ 100W RMS (50W+50W)/ Remote Control

Kaina: 109.26 €123.24 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės žaodėjams Razer Nommo Chroma

Kaina: 198.25 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Logitech Z150 Midnight Black

Kaina: 28.45 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM MC-HF30 [ 2.0 ]

Kaina: 76.12 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM HF60 ECLIPSE 60 [ 2.0 ]

Kaina: 145.03 €
Žiūrėk ČIA

LOGIC Kolonėlės LS-20 [ 2.1 stereo ]

Kaina: 12.96 €
Žiūrėk ČIA

AUDIENCE HQ MT3143 dviejų krypčių kolonėlių rinkinys ,40W RMS

Kaina: 52.05 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM MC-MHF60U Rudos [ 2.1 ]

Kaina: 108.40 €
Žiūrėk ČIA

LOGIC Kolonėlės LS-21 (juodos) [ 2.1 stereo ]

Kaina: 15.78 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Genius SP-HF1800A, 50W

Kaina: 71.47 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės 2+0 TRACER Orlando USB Juodos 5W

Kaina: 17.23 €
Žiūrėk ČIA

Garso kolonėlė Creative Speakers T4 Wireless, Bluetooth 3.0, NFC, 2.1

Kaina: 268.61 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM MC-STARTER ART Juodos [ 2.0 stereo ]

Kaina: 12.71 €
Žiūrėk ČIA

Stereo kolonėlės Media-Tech IBO RMS 6W Baltos

Kaina: 9.53 €
Žiūrėk ČIA

Stereo kolonėlės Microlab SOLO6C 2.0, 100W, 55-20000Hz, MDF

Kaina: 114.97 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės iBOX 2.0 SP1

Kaina: 12.00 €
Žiūrėk ČIA

Genius kolonėlės SP-HF800A

Kaina: 33.55 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Garso kolonėlės internetu

Garso kolonėlės yra prietaisas, kuris turi įmontuotą bent jau vieną garsiakalbį. Kuo garsiakalbių daugiau, tuo daugiau garso galima išgauti, tuo didesnis efektyvumas yra pasiekiamas, bosai yra žemesni. Kokybiškos B-a.eu garso kolonėlės internetu gali būti jungiamos prie labai skirtingų prietaisų pradedant kompiuteriais ir tęsiant TV bei mobiliais telefonais, kurie padės klausytis muzikos visus, kur tik esate.

B-a.eu garso kolonėlės pigiau yra labai įvairios, tad ieškodami labiausiai tinkamų turėtumėte neskubėti, o palyginti kuo daugiau skirtingų variantų, kol galiausiai pavyks rasti tai, kas geriausiai atitinka individualius poreikius. Juk dažniausiai prie telefono puikiai tinka net ir gana negalingos kolonėlės, kurios minimaliai pagerina garsą, kurį skleidžia natūralus telefono garsiakalbis, o siekiant kokybės prie namų kino dažniausiai prijungiamos labai kokybiškos, kurios turi daug funkcijų ir kurių funkcionalumas skiriasi priklausomai nuo to – kokius garsus norite girdėti. Nuo muzikos, kuri padeda namuose turėti barą arba klubą iki filmų, kurie leis juos žiūrėti tarsi kino teatre. Platus funkcionalumas garantuoja, kad kokybė pranoks Jūsų poreikius, tad kai paieškos tokios plačios ir konsultacijos atviros visiems, kuriems jų reikia – rinkitės kokybę.

B-a.u garso kolonėlės internetu labai skirtingos. Ieškodami Jums labiausiai tinkamų turite įvertinti kuo daugiau kriterijų, kurie lemia konkretų pasirinkimą. Naudinga įvertinti šiuos aspektus:

  • Įvairus dizainas lemia konkretų pasirinkimą. Jeigu norite, kad kolonėlės puikiai derėtų prie bendro interjero – tokiu atveju ir rinkitės atitinkamas, kad jos puikiai įsikomponuotų ir išlaikytų bendrą visumą.
  • Skirtingas dažnis yra dar vienas aspektas, kadangi jam skiriantis tuo pačiu bus galima girdėti skirtingos kokybės muziką.
  • Lygiai taip pat varijuoja ir jautrumo aspektai, kurie irgi keičia girdimus garsus.
  • Kainos labai dažnai lemia konkretų pasirinkimą. Visgi, siūlome nepamiršti, kad vertindami kainas lygiagrečiai derinkite ir funkcijas. Visiškai natūralu, kad didesnės ir funkcionalesnės kainuoja daugiau nei tos, kurios turi labai daug funkcijų. Derindami daugiau skirtingų komponentų vienu metu tikrai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Juolab, B-a.eu reguliariai skelbia akcijas ir nuolaidas, kurios padės sutaupyti bei rinktis kokybę, kuri patenkins ne tik Jūsų, tačiau ir Jūsų piniginės poreikius.
  • Visada naudinga plačiau pasidomėti ir sudedamosiomis medžiagos. Kol vieni teigia, kad jų interjere geriausiai įkomponuoja plastikas, tuo tarpu kiti nori, kad garso kolonėlės paviršius būtų dengtas medžiu, kadangi tai skoningesnis pasirinkimas klasikinio stiliaus interjere.
  • Daugeliui žmonių gamintojas yra labai svarbus aspektas, kuris garantuoja, kad rasta kokybė patenkins savo vardą. Tačiau apie gamintojų atsiliepimus info galite rast įvairiuose forumuose, kur žmonės dalinasi savo patirtimi.
  • Žinoma, reikia įvertinti ir išmatavimus. Geriausia pirkti dar tada, kai jau tiksliai žinote, kurioje vietoje kolonėlė bus statoma. Tokiu atveju pagal konkrečius matmenis pavyks kur kas paprasčiau palyginti daugelį skirtingų variantų ir rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.
  • Vienos kolonėlės gali būti montuojamos ir jos dažniausiai pasirenkamos tokiu atveju, kai namų kino sistema stabiliai bus laikoma vienoje vietoje, kai tuo tarpu kitos gali būti mobilios. B-a.eu pasirinkimas labai platus, tad tikslingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus, kurie Jums leidžia džiaugtis, kad kokybiškos garso kolonėlės patenkins Jūsų poreikius.

B-a.eu garso kolonėlės internetu pigiau – kai norisi, kad muzika namuose pasiektų širdį ir leistų kiekvieną kartą žiūrint filmą taip stipriai įsijausti, jog būtumėte jo viduje, o ne stebėtumėte viską iš šalies.