Pasiūlymai
Trumpa tiesi štanga su spaustukais, 35 cm Svoriai, svarmenys, grifai

Guminis plėstuvas - Eb Fit Kiti treniruokliai

Atrama prisitraukimams - Eb Fit Skersiniai prisitraukimams

Svoriai rankoms ir kojoms, 2x3 kg Svoriai, svarmenys, grifai

Populiariausios prekės

 Treniruoklių  internetu pirkimo vadovas. Kaip sutaupyti apvalią sumelę perkant ne vieną treniruoklį?

Drįstame teigti, jog ir Lietuvoje galų gale stebime teigiamą tendenciją gyventojų fiziniame aktyvume. Nors dažnai ir sporto klubo lankymas, ir sportas namuose, ir kaip ant mielių augančios bėgimo varžybos bei jų dalyvių skaičius atrodo kaip dalinai mados reikalas, tačiau tai neabejotinai teigiama mada, skatintina ir propaguotina. Bemaž pusę visų vyresnių lietuvių turi antsvorio, teigia medikai ir visuomenės sveikatos specialistai. Vis dar esame žemos tikėtinos gyvenimo trukmės šalis. Kad tai susiję su sportu ir aktyviu gyvenimo būdu – nepaneigiamas faktas. Tad jei dar nesportuojate, skubėkite  pirkti treniruoklio internetinėje parduotuvėje b-a.eu, bėgimo batelių, sporto klubo abonementų ir pirmyn į šviesesnį rytojų.

Tačiau pradėti sportuoti nėra taip paprasta. Ypač jei tikrai turite gerokai antsvorio, o ilgus metus leidžiate gyvendami visiškai pasyviai, kuomet net porą kilometrų pėsčiomis jums atrodo kančia,jokie treniruoliai internete nepadės. Tokiu atveju, jau atradus savyje kokios nors motyvacijos, geriausia pradėti nuo sporto namuose ir kokio nors treniruoklio įsigijimo. Ne paslaptis, jog pradėti dažnai trukdo psichologinis barjeras, nepasitenkinimas savo išvaizda, tad apie jokius sporto klubas negali būti nė kalbos. Bent jau pradžioje. Bet štai nusipirkę pigiau treniruoklį dviratį, pageidautina su įvairiomis funkcijomis, rodančiomis jūsų įveiktą teorinį atstumą, greitį, geriausius pasiekimus, galite nieko netrukdomas ir nematomas pradėti sportuoti vienas namuose. Įvairios funkcijos dalį žmonių geba puikiai motyvuoti. Jei pirmą dieną numinsite vos porą kilometrų, po savaitės jau pasieksite dešimt, o po mėnesio galvosite ir apie šimtą per dieną. Tuo pačiu ir stiprės jūsų raumenys, širdis, pradėsite mesti svorį.

Žinoma, pradėti sportuoti namuose galima nebūtinai nuo treniruoklio – dviračio. Įvairių alternatyvų netrūksta, viskas priklauso nuo to, ką jūs labiausiai mėgstate. Ir žinoma, kokio jūsų tikslai. Vieni mielai rinksis atsilenkimų suoliuką ir šokdynę, kitiems, paprastai vyrams, būtinai reiks hantelių ir štangos, o daugeliui moterų galbūt pakaks minkšto kilimėlio ir internete rastos mankštos. Svarbiausia rinktis tai, kas patiks būtent jums, nes dažniausiai universalaus recepto ar visiems tinkamo treniruoklio nepriklausomai net nuo jo kainos tiesiog nėra. O sportuojant patiriamas džiaugsmas ir pasitenkinimas neišvengiamai palaiko jūsų motyvaciją, kuri pradedančiajam sportininkui yra be galo svarbi.

Dabar sparčiai populiarėja ir bėgiojimas, varžybų dalyvių skaičius nuolat auga, o Vilniaus maratonas jau sulaukia ir šimtų svečių iš užsienio, tuo įrodydamas savo svarbą ir mąstą. Galbūt ir jūsų atveju b-a.eu esantys treniruokliai internete gali būti pakeisti būtent bėgiojimu,nežiūrint net į treniruolių pigias kainas. Tokiu atveju derėtų pradėti nuo arba ilgesnių, arba intensyvesnių pasivaikščiojimų. Pradedant bėgioti, rekomenduojama neskubėti, bėgti vos greičiau nei greitai einama, nebėgti daugiau negu trijų kilometrų iš karto. Jei nesate sportuojantys, jūsų raumenims, širdžiai, sausgyslėms ir sąnariams reikia ilgo, nuoseklaus pratinimo prie krūvių. Skubėjimas dažnai veda prie traumų ir sąnarių skausmu. Tad visai normalu ir netgi gerai, jei dešimt kilometrų be sustojimo nubėgsite vos po metų nuo bėgiojimo pradžios. Sportininkai visada pabrėžia poilsio ir reabilitacijos svarbą, o mokytis juk reikia iš geriausių. O poros metų gal jau bėgsite maratoną, dar po kelių jūsų nesustabdys ir šimto kilometrų lenktynės. Svarbiausia – nuosekli ir protinga pradžia. Su treniruokliais ar be jų.

Namų sporto salė: kokius treniruoklius internete pasirinkti?

Dirbant bei gyvenant aktyvų asmeninį ir socialinį gyvenimą, rasti laiko treniruoklių salei gali būti nelengva. Be to, jums tikriausiai teks pakloti nemažus pinigus už sporto klubo abonementą. Dauguma pradedančiųjų sporto klubo lankytojų bando sutaupyti, sumokėdami metinį nario mokestį ir taip gaudami nuolaidą, tačiau po poros mėnesių (o ypač dažnai tai nutinka žiemą, kai nesinori kišti nosies iš namų) didelė dalis tiesiog praranda motyvaciją ir apleidžia treniruotes.

Neskubėkite pulti į neviltį: galite įsirengti treniruoklių salę savo namuose. Klystate, jei galvojate, kad ši idėja reikalauja milžiniškų investicijų -  treniruokliai nebūtinai turi būti brangūs, sudėtingi ir užimti visą kambarį. Šiais laikais kokybiškos sporto įrangos galima įsigyti prieinamomis kainomis, be to, vis labiau populiarėja universalūs daugiafunkciniai treniruokliai, skirti atlikti įvairius pratimus. T.y., jums nebereikės įsigyti tuzino skirtingų brangių treniruoklių, kad galėtumėte pilnavertiškai mankštintis – pakaks vieno ar dviejų. Galų gale, prieš įrenginėdami treniruoklių salę namuose, atsižvelkite į savo poreikius ir tai, kokių rezultatų norite pasiekti. Šiame pirkimo vadove apžvelgsime populiariausius treniruoklius nevertindami jų kainos, skirtus treniruotėms namuose, patarsime, į ką atkreipti dėmesį juos renkantis ir pateiksime daug kitos naudingos informacijos.

Namų treniruoklių grupės

Įvairios namų sporto įrangos yra tokia gausybė, kad geriausia ją skirstyti pagal tai, kokioms užduotims ji naudojama. Pavyzdžiui, kardio treniruokliai suprojektuoti lavinti ištvermę, tuo tarpu jėgos treniruokliai skirti auginti raumenis. Skirstant treniruoklius tokiu būdu, pirkėjams lengviau suprasti, kokių tipų treniruokliai egzistuoja ir kokių treniruoklių reikia konkretiems tikslams pasiekti.

Kardio treniruokliai

Kardio įranga skirta pagerinti fizinę būklę. Kardio treniruočių tikslas yra stiprinti širdį ir padidinti plaučių tūrį, padėti sumažinti streso lygį organizme, didinti energijos lygį, reguliuoti miego ritmą ir skatinti medžiagų apykaitą. Šio tipo treniruotės padeda deginti kalorijas ir pakelia raumenų tonusą.

Kardio įranga apima tokius elementus kaip dviračiai - treniruokliai, irklavimo treniruokliai, bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir kita. Ši namų sporto įrangos grupė yra didžiausia ir brangiausia. Kokybiškas kardio treniruoklis gali kainuoti kelis šimtus eurų, tačiau tai puiki priemonė fizinei formai palaikyti, be to, tokiu treniruokliu galėsite naudotis net žiūrėdami televizorių. Rinkitės žinomų ir patikimų gamintojų kardio treniruoklius – taip būsite užtikrinti, kad treniruoklis greitai nenusidėvės, net ir intensyviai jį naudojant,net jei treniruoklių kaina aukštoka.

Pirkėjai, kurių biudžetas kuklesnis, turi keletą pigesnių, tačiau veiksmingų alternatyvų. Šokdynė bei aerobikos suolelis – dvi itin paprastos ir pigios priemonės treniruokliai kardio treniruotėms. Be to, jos neužima tiek daug vietos, kaip brangesni kardio treniruokliai.

Svarmenys

Svarmenų kilnojimas padeda stiprinti ir lavinti kūno raumenis. Treniruotė su svarmenimis – puikus būdas vystyti konkrečias raumenų grupes ir didinti raumenų masę. Svarmenys nėra skirti kardio treniruotėms ir ne visada padės numesti svorio, tačiau tai yra puikus būdas pakelti kūno tonusą, o lieknas kūnas, savo ruožtu, sudegins daugiau kalorijų.

Svarmenimis vadinami tokie svoriai, kurie nėra susieti su kokios nors rūšies treniruokliu. Šie svoriai paprastai keliami rankomis. Svarmenų grupę sudaro hanteliai, štangos ir giros.

Pasipriešinimo treniruokliai

Pasipriešinimo treniruokliai yra skirti lavinti  ir stiprinti griaučių raumenis, taip pat jie puikiai tinka norint sustiprinti kūną po traumos. Darbas su pasipriešinimo treniruokliais panašus į svarmenų kilnojimą: šie treniruokliai nėra skirti mesti svoriui ir nepakeis kardio treniruoklių ir, tačiau padės pakelti tonusą, padidins jėgą ir lankstumą.

Labiausiai paplitusi pasipriešinimo treniruoklių rūšis – įvairios staklės su svoriais. Darbas jomis panašus į treniruotę su svarmenimis, tačiau čia svoriai yra pritvirtinti prie staklių, o ne laisvai laikomi rankose. Pasipriešinimo staklės gali būti labai veiksmingos, nes daugelis jų – multifunkcinės. Tokiu treniruokliu galima lavinti įvairias raumenų grupes, todėl jums nebereikės daug skirtingos įrangos.

Pasipriešinimo treniruokliai, kaip ir kardio treniruokliai, dažnai yra didelių gabaritų ir gali būti nepigūs. Tie, kurie nori pasipriešinimo treniruočių namuose, tačiau nenori išleisti daug pinigų, gali įsigyti guminę pasipriešinimo juostą: tinkamai naudojant, jį gali būti labai efektyvi, o jos kaina nėra didelė.

Raumenų tonuso ir balanso treniruokliai

Sporto įranga, skirta kelti raumenų tonusą ir padidinti pusiausvyrą, lankstumą bei sąnarių stiprumą, vadinamą raumenų tonuso ir balanso įranga.

Dažniausiai naudojama namų sporto įranga šioje grupėje yra įvairūs treniruočių diskai ir kamuoliai, bei BOSU kamuoliai. Paminkštintas treniruočių kilimėlis taip pat labai naudingas dalykas, treniruojantis namuose. Jis naudojamas atliekant daugelį balanso ir raumenų tonuso kėlimo pratimų bei tempimo pratimus prieš ir po treniruotės.

Ką reikėtų apsvarstyti, prieš perkant internetu sporto įrangą ir treniruoklius namams?

Kai turime galvoje asmenines treniruotes, kiekvieno sportuojančio tikslai yra skirtingi. Vieni nori padidinti raumeninę masę, kiti – išryškinti raumenis, treti – numesti svorio, dar kiti – tiesiog pagerinti fizinę formą ir ištvermę. Prieš pirkdami treniruoklius namams visada turėtumėte gerai apgalvoti savo tikslus, atsižvelgti į turimą biudžetą, vietą, kurią galėsite skirti treniruokliams, ir savo pomėgius. Jei gerai apsvarstykite šiuos punktus, tikimybė, kad nusipirkti treniruokliai nenaudojami rinks dulkes kambario kampe, bus labai maža.

Tikslai

Prieš perkant bet kokią namų sporto įranga, turėtumėte apsibrėžti savo treniruočių tikslus. Jei norite numesti svorio ir padidinti plaučių tūrį, tinkamiausi būtų kardio treniruokliai. Jei norite padidinti raumeninę masę, labiausiai tiks svarmenys bei pasipriešinimo staklės. Trumpai tariant, tinkamas įrangos pasirinkimas atneš kur kas didesnę naudą ir treniruotės bus efektyvesnės.

Biudžetas treniruokliams

Namų sporto įranga gali būti labai brangi, tačiau ne visada. Namų sporto salė nebūtinai turi turėti naujausius treniruoklius su modernia elektronine įranga, kainuojančius tūkstančius eurų. Visuomet galite rinktis paprastesnius ir pigesnius treniruoklius, kurie daugeliu atvejų atliks tą pačią funkciją, kaip ir brangesni.

Erdvė

Išmatuokite erdvę, kurią esate numatę treniruokliams. Juk bus labai apmaudu, jei nusipirkus naują brangų treniruoklį, suprasite, kad jis tiesiog netelpa numatytoje vietoje. Apgalvokite ir kambario apstatymą: dažnai pastebima, kad didesnį treniruoklį, tokį kaip bėgimo takelis ar multifunkcinės pasipriešinimo staklės, pastačius kambario kampe, tikimybė, kad jis bus naudojamas, sumažėja.

Pomėgiai

Rinkitės internetu treniruoklius, kuriuos naudoti jums patiktų. Kažin ar verta įsigyti treniruoklį – dviratį nesvarbu už kokią kainą, jei pastaruoju nekenčiate važinėtis. Jei jūsų nevilioja mintis mokytis tinkamai naudoti svarmenis, geriau rinkitės pasipriešinimo stakles ar juostą. Treniruotės turi būti įdomios ir kelti malonumą, kitu atveju noras treniruotis gali greitai praeiti. Juk kažin ar kas nors nori išleisti didelius pinigus treniruokliams  vien tam, kad vėliau jie nenaudojami stovėtų kampe, nes juos naudoti tiesiog pernelyg nuobodu ar sunku.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis treniruoklius internetu be kainos?

Perkant treniruoklius namams, jums visai nereikia atlikti didžiulio tyrimo –  pakaks žinoti kelis svarbiausius dalykus:

Treniruoklių kokybė

Sporto įrangos kokybė yra labai svarbi. Pirkdami prastos kokybės ir pigiausius treniruoklius, taip siekdami sutaupyti pinigų, rizikuojate patirti traumą ar tiesiog sulaužyti įrangą. Kokybė ypač svarbi, kai perkate didesnius ir brangesnius treniruoklius. Atkreipkite dėmesį ar įrenginys turi tvirtas kojas: jos turi neklibėti ir stovėti tolygiai. Didelių gabaritų sporto įranga turi būti stabili, ypač kai naudojama. Treniruokliai turi būti pakankamai tvirti, kad atlaikytų naudotojo kūno svorį ir jėgą. Detalės ir sujungimai turi būti tvirti ir kokybiškai padaryti. Kalbant apie pasipriešinimo treniruoklius, šie turi judėti sklandžiai, be papildomos trinties. Treniruokliai, reikalaujantys kūno kontakto, turi turėti tinkamus paminkštinimus, taip sumažinant sužeidimų ar traumų galimybę.

Patikimi treniruoklių gamintojai

Stenkitės rinktis žinomų ir patikimų gamintojų sporto įrangą: taip būsite užtikrinti gaunama kokybe. Neretai vienas ar kitas gamintojas specializuojasi tam tikros grupės treniruoklių gamyboje, todėl nesidrovėkite kreiptis į pardavimo konsultantą ir pasiteirauti, ką vienu ar kitu atveju šis gali pasiūlyti.

Treniruoklių efektyvumas

Siekiant gauti maksimalią naudą iš treniruočių, reiktų rinktis konkrečius treniruoklius konkretiems tikslams, ir naudoti juos pagal paskirtį. Kitaip tariant, treniruočių įranga turi būti naudinga ir efektyvi. Kiekvienas gamintojas deklaruoja, kad jų sporto įranga yra veiksmingiausia ir padeda pasiekti geriausių rezultatų, tačiau nepatingėkite paskaityti vartotojų atsiliepimus ar paskaityti treniruoklių apžvalgas internete, kad išsirinktumėte geriausią galimą variantą.

Išvados

Namų sporto salė gali puikiai pasitarnauti, siekiant įgauti gerą sportinę formą ir palaikyti sveiką gyvenseną. Be to, ilgalaikiu požiūriu, sportuodami namuose sutaupysite pinigų, nes nebereikės vaikščioti į sporto klubą ir mokėti nario mokesčio. Negana to, jums nebereikės taikytis prie sporto klubo darbo valandų – galėsite sportuoti kada panorėję. Todėl nedvejokite ir įsirenkite namų sporto salę jau dabar, nes treniruoklių kainos internetinėje parduotuvėje b-a.eu šiuo metu ypač palankios.