EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Treniruokliai internetu pigiau

Išpardavimai Visi
Dviratis treniruoklis inSPORTline SEG 1696

Dviratis treniruoklis inSPORTline SEG 1696

Kaina: 939.71 €1000.83 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis inSPORTline Agemo

Dviratis treniruoklis inSPORTline Agemo

Kaina: 299.00 €318.13 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis inSPORTline Steelflex XS-02

Dviratis treniruoklis inSPORTline Steelflex XS-02

Kaina: 1064.00 €1132.10 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis inSPORTline KALISTIC

Dviratis treniruoklis inSPORTline KALISTIC

Kaina: 179.90 €190.30 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis inSPORTLine Steelflex CS-01

Dviratis treniruoklis inSPORTLine Steelflex CS-01

Kaina: 1269.00 €1350.21 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis spineris inSPORTline Airin

Dviratis treniruoklis spineris inSPORTline Airin

Kaina: 669.51 €710.32 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Svoriai Kurzhantel-Set Guss

Kaina: 57.09 €
Žiūrėk ČIA

Svoriai Neopren Hanteln 2x5kg.

Kaina: 40.01 €40.03 €
Žiūrėk ČIA

Svoriai Neopren Hanteln 2x4kg.

Kaina: 33.07 €
Žiūrėk ČIA
Svoriai Handmansch.2x1.5kg

Svoriai Handmansch.2x1.5kg

Kaina: 24.97 €27.35 €
Žiūrėk ČIA

Svoriai Handmansch.2x1kg

Kaina: 19.82 €
Žiūrėk ČIA

Svoriai Basic 0.5kg

Kaina: 13.75 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Svoriai rankoms KETTLER 2 x 0,5 kg (žalia/pilka)

Svoriai rankoms KETTLER 2 x 0,5 kg (žalia/pilka)

Kaina: 16.90 €18.95 €
Žiūrėk ČIA

Grifas inSPORTline 130 cm

Kaina: 25.10 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo takas inSPORTline SPRYNKL

Bėgimo takas inSPORTline SPRYNKL

Kaina: 199.00 €208.54 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis treniruoklis inSPORTline inCondi UB60i

Dviratis treniruoklis inSPORTline inCondi UB60i

Kaina: 501.50 €536.38 €
Žiūrėk ČIA
KILIMĖLIS TRENIRUOKLIUI

KILIMĖLIS TRENIRUOKLIUI

Kaina: 43.64 €47.42 €
Žiūrėk ČIA
Priedas bicepsams MARBO MS-A101

Priedas bicepsams MARBO MS-A101

Kaina: 39.78 €42.16 €
Žiūrėk ČIA
 

Namų sporto salė: kokius treniruoklius pasirinkti?

Dirbant bei gyvenant aktyvų asmeninį ir socialinį gyvenimą, rasti laiko treniruoklių salei gali būti nelengva. Be to, jums tikriausiai teks pakloti nemažus pinigus už sporto klubo abonementą. Dauguma pradedančiųjų sporto klubo lankytojų bando sutaupyti, sumokėdami metinį nario mokestį ir taip gaudami nuolaidą, tačiau po poros mėnesių (o ypač dažnai tai nutinka žiemą, kai nesinori kišti nosies iš namų) didelė dalis tiesiog praranda motyvaciją ir apleidžia treniruotes.

Neskubėkite pulti į neviltį: galite įsirengti treniruoklių salę savo namuose. Klystate, jei galvojate, kad ši idėja reikalauja milžiniškų investicijų -  treniruokliai nebūtinai turi būti brangūs, sudėtingi ir užimti visą kambarį. Šiais laikais kokybiškos sporto įrangos galima įsigyti prieinamomis kainomis, be to, vis labiau populiarėja universalūs daugiafunkciniai treniruokliai, skirti atlikti įvairius pratimus. T.y., jums nebereikės įsigyti tuzino skirtingų treniruoklių, kad galėtumėte pilnavertiškai mankštintis – pakaks vieno ar dviejų. Galų gale, prieš įrenginėdami treniruoklių salę namuose, atsižvelkite į savo poreikius ir tai, kokių rezultatų norite pasiekti. Šiame pirkimo vadove apžvelgsime populiariausius treniruoklius, skirtus treniruotėms namuose, patarsime, į ką atkreipti dėmesį juos renkantis ir pateiksime daug kitos naudingos informacijos.

Namų treniruoklių grupės

Įvairios namų sporto įrangos yra tokia gausybė, kad geriausia ją skirstyti pagal tai, kokioms užduotims ji naudojama. Pavyzdžiui, kardio treniruokliai suprojektuoti lavinti ištvermę, tuo tarpu jėgos treniruokliai skirti auginti raumenis. Skirstant treniruoklius tokiu būdu, pirkėjams lengviau suprasti, kokių tipų treniruokliai egzistuoja ir kokių treniruoklių reikia konkretiems tikslams pasiekti.

Kardio treniruokliai

Kardio įranga skirta pagerinti fizinę būklę. Kardio treniruočių tikslas yra stiprinti širdį ir padidinti plaučių tūrį, padėti sumažinti streso lygį organizme, didinti energijos lygį, reguliuoti miego ritmą ir skatinti medžiagų apykaitą. Šio tipo treniruotės padeda deginti kalorijas ir pakelia raumenų tonusą.

Kardio įranga apima tokius elementus kaip dviračiai - treniruokliai, irklavimo treniruokliai, bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir kt. Ši namų sporto įrangos grupė yra didžiausia ir brangiausia. Kokybiškas kardio treniruoklis gali kainuoti kelis šimtus eurų, tačiau tai puiki priemonė fizinei formai palaikyti, be to, tokiu treniruokliu galėsite naudotis net žiūrėdami televizorių. Rinkitės žinomų ir patikimų gamintojų kardio treniruoklius – taip būsite užtikrinti, kad treniruoklis greitai nenusidėvės, net ir intensyviai jį naudojant.

Pirkėjai, kurių biudžetas kuklesnis, turi keletą pigesnių, tačiau veiksmingų alternatyvų. Šokdynė bei aerobikos suolelis – dvi itin paprastos ir pigios priemonės kardio treniruotėms. Be to, jos neužima tiek daug vietos, kaip brangesni kardio treniruokliai.

Svarmenys

Svarmenų kilnojimas padeda stiprinti ir lavinti kūno raumenis. Treniruotė su svarmenimis – puikus būdas vystyti konkrečias raumenų grupes ir didinti raumenų masę. Svarmenys nėra skirti kardio treniruotėms ir ne visada padės numesti svorio, tačiau tai yra puikus būdas pakelti kūno tonusą, o lieknas kūnas, savo ruožtu, sudegins daugiau kalorijų.

Svarmenimis vadinami tokie svoriai, kurie nėra susieti su kokios nors rūšies treniruokliu. Šie svoriai paprastai keliami rankomis. Svarmenų grupę sudaro hanteliai, štangos ir giros.

Pasipriešinimo treniruokliai

Pasipriešinimo treniruokliai yra skirti lavinti  ir stiprinti griaučių raumenis, taip pat jie puikiai tinka norint sustiprinti kūną po traumos. Darbas su pasipriešinimo treniruokliais panašus į svarmenų kilnojimą: šie treniruokliai nėra skirti mesti svoriui ir nepakeis kardio treniruoklių ir, tačiau padės pakelti tonusą, padidins jėgą ir lankstumą.

Labiausiai paplitusi pasipriešinimo treniruoklių rūšis – įvairios staklės su svoriais. Darbas jomis panašus į treniruotę su svarmenimis, tačiau čia svoriai yra pritvirtinti prie staklių, o ne laisvai laikomi rankose. Pasipriešinimo staklės gali būti labai veiksmingos, nes daugelis jų – multifunkcinės. Tokiu treniruokliu galima lavinti įvairias raumenų grupes, todėl jums nebereikės daug skirtingos įrangos.

Pasipriešinimo treniruokliai, kaip ir kardio treniruokliai, dažnai yra didelių gabaritų ir gali būti nepigūs. Tie, kurie nori pasipriešinimo treniruočių namuose, tačiau nenori išleisti daug pinigų, gali įsigyti guminę pasipriešinimo juostą: tinkamai naudojant, jį gali būti labai efektyvi, o jos kaina nėra didelė.

Raumenų tonuso ir balanso treniruokliai

Sporto įranga, skirta kelti raumenų tonusą ir padidinti pusiausvyrą, lankstumą bei sąnarių stiprumą, vadinamą raumenų tonuso ir balanso įranga.

Dažniausiai naudojama namų sporto įranga šioje grupėje yra įvairūs treniruočių diskai ir kamuoliai, bei BOSU kamuoliai. Paminkštintas treniruočių kilimėlis taip pat labai naudingas dalykas, treniruojantis namuose. Jis naudojamas atliekant daugelį balanso ir raumenų tonuso kėlimo pratimų bei tempimo pratimus prieš ir po treniruotės.

Ką reikėtų apsvarstyti, prieš perkant sporto įrangą namams?

Kai turime galvoje asmenines treniruotes, kiekvieno sportuojančio tikslai yra skirtingi. Vieni nori padidinti raumeninę masę, kiti – išryškinti raumenis, treti – numesti svorio, dar kiti – tiesiog pagerinti fizinę formą ir ištvermę. Prieš pirkdami treniruoklius namams visada turėtumėte gerai apgalvoti savo tikslus, atsižvelgti į turimą biudžetą, vietą, kurią galėsite skirti treniruokliams, ir savo pomėgius. Jei gerai apsvarstykite šiuos punktus, tikimybė, kad nusipirkti treniruokliai nenaudojami rinks dulkes kambario kampe, bus labai maža.

Tikslai

Prieš perkant bet kokią namų sporto įranga, turėtumėte apsibrėžti savo treniruočių tikslus. Jei norite numesti svorio ir padidinti plaučių tūrį, tinkamiausi būtų kardio treniruokliai. Jei norite padidinti raumeninę masę, labiausiai tiks svarmenys bei pasipriešinimo staklės. Trumpai tariant, tinkamas įrangos pasirinkimas atneš kur kas didesnę naudą ir treniruotės bus efektyvesnės.

Biudžetas

Namų sporto įranga gali būti labai brangi, tačiau ne visada. Namų sporto salė nebūtinai turi turėti naujausius treniruoklius su modernia elektronine įranga, kainuojančius tūkstančius eurų. Visuomet galite rinktis paprastesnius treniruoklius, kurie daugeliu atvejų atliks tą pačią funkciją, kaip ir brangesni.

Erdvė

Išmatuokite erdvę, kurią esate numatę treniruokliams. Juk bus labai apmaudu, jei nusipirkus naują brangų treniruoklį, suprasite, kad jis tiesiog netelpa numatytoje vietoje. Apgalvokite ir kambario apstatymą: dažnai pastebima, kad didesnį treniruoklį, tokį kaip bėgimo takelis ar multifunkcinės pasipriešinimo staklės, pastačius kambario kampe, tikimybė, kad jis bus naudojamas, sumažėja.

Pomėgiai

Rinkitės treniruoklius, kuriuos naudoti jums patiktų. Kažin ar verta įsigyti treniruoklį – dviratį, jei pastaruoju nekenčiate važinėtis. Jei jūsų nevilioja mintis mokytis tinkamai naudoti svarmenis, geriau rinkitės pasipriešinimo stakles ar juostą. Treniruotės turi būti įdomios ir kelti malonumą, kitu atveju noras treniruotis gali greitai praeiti. Juk kažin ar kas nors nori išleisti didelius pinigus vien tam, kad treniruokliai vėliau nenaudojami stovėtų kampe, nes juos naudoti tiesiog pernelyg nuobodu ar sunku.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis treniruoklius?

Perkant treniruoklius namams, jums visai nereikia atlikti didžiulio tyrimo –  pakaks žinoti kelis svarbiausius dalykus:

Kokybė

Sporto įrangos kokybė yra labai svarbi. Pirkdami prastos kokybės treniruoklius, taip siekdami sutaupyti pinigų, rizikuojate patirti traumą ar tiesiog sulaužyti įrangą. Kokybė ypač svarbi, kai perkate didesnius ir brangesnius įrenginius. Atkreipkite dėmesį ar įrenginys turi tvirtas kojas: jos turi neklibėti ir stovėti tolygiai. Didelių gabaritų sporto įranga turi būti stabili, ypač kai naudojama. Treniruokliai turi būti pakankamai tvirti, kad atlaikytų naudotojo kūno svorį ir jėgą. Detalės ir sujungimai turi būti tvirti ir kokybiškai padaryti. Kalbant apie pasipriešinimo treniruoklius, šie turi judėti sklandžiai, be papildomos trinties. Treniruokliai, reikalaujantys kūno kontakto, turi turėti tinkamus paminkštinimus, taip sumažinant sužeidimų ar traumų galimybę.

Patikimi gamintojai

Stenkitės rinktis žinomų ir patikimų gamintojų sporto įrangą: taip būsite užtikrinti gaunama kokybe. Neretai vienas ar kitas gamintojas specializuojasi tam tikros grupės treniruoklių gamyboje, todėl nesidrovėkite kreiptis į pardavimo konsultantą ir pasiteirauti, ką vienu ar kitu atveju šis gali pasiūlyti.

Efektyvumas

Siekiant gauti maksimalią naudą iš treniruočių, reiktų rinktis konkrečius treniruoklius konkretiems tikslams, ir naudoti juos pagal paskirtį. Kitaip tariant, treniruočių įranga turi būti naudinga ir efektyvi. Kiekvienas gamintojas deklaruoja, kad jų sporto įranga yra veiksmingiausia ir padeda pasiekti geriausių rezultatų, tačiau nepatingėkite paskaityti vartotojų atsiliepimus ar paskaityti apžvalgas internete, kad išsirinktumėte geriausią galimą variantą.

Išvados

Namų sporto salė gali puikiai pasitarnauti, siekiant įgauti gerą sportinę formą ir palaikyti sveiką gyvenseną. Be to, ilgalaikiu požiūriu, sportuodami namuose sutaupysite pinigų, nes nebereikės vaikščioti į sporto klubą ir mokėti nario mokesčio. Negana to, jums nebereikės taikytis prie sporto klubo darbo valandų – galėsite sportuoti kada panorėję. Todėl nedvejokite ir įsirenkite namų sporto salę jau dabar, nes treniruoklių kainos internetinėje parduotuvėje www.b-a.eu šiuo metu ypač palankios.