Bėgimo takelis TOORX RACER Bėgimo takeliai

Bėgimo takeliai internetu - idealioms jūsų bėgimo treniruotėms


Visi puikiai žinome, kokią didelį naudą žmogaus kūnui teikia sportas. Tai ne tik sudegintos kalorijos, tvirtesni raumenys, didesnė ištvermė, geresnis širdies darbas. Sportas gerina ir emocinę būseną, "išsikrovę" treniruotėje jaučiamės geriau, išsivalo protas, galva tampa šviesesnė.

Ne visi mėgsta kilnoti svarmenis ar lankytis grupinėse treniruotėse, todėl bėgimo takelis yra vienas iš populiariausių individualių kardio treniruoklių, leidžiantis ne tik bėgti, bet ir greitai eiti (jį galima naudoti kaip ėjimo takelį). Nesvarbu, koks oras už lango, turėdami bėgimo takelį namuose, jūs galėsite sportuoti visus metus, kiekvieną dieną. Nei lietus, nei kitos blogos oro sąlygos tam nesutrukdys. Svarbu, tik turėti pakankamai motyvacijos, skiriant bent pusvalandį per dieną.

Bėgimo takeliai būna buitiniai ir profesionalūs, mechaniniai ir elektriniai, skirti namams ar komerciniam naudojimui. Galime pasiūlyti platų skirtingų gamintojų bėgimo ir ėjimo takelių pasirinkimą. Įvairių matmenų, dizaino, spalvų, elektriniai ir mechaniniai bėgimo takeliai su integruotomis sporto programomis, galimybe stebėti treniruotės laiką, įveiktą distanciją, širdies ritmą, sudegintas kalorijas, greitį, žingsnius ir kitus parametrus. Tik nuo jūsų poreikių priklauso, koks bėgimo takelis jums geriausiai tiktų.

Mechaninis ar elektrinis bėgimo takelis?


Galima rinktis iš dviejų bėgimo takelių tipų - tai elektrinis arba mechaninis. Elektrinis bėgimo takelis yra jungiamas į elektros lizdą, įprastai toks bėgimo takelis turi valdymo ekraną, galima keisti norimą greitį. Be to, dauguma elektrinių bėgimo takelių keičia savo padėtį iš horizontalios į šiek tiek vertikalesnę, tokių būdų gali būti sukuriamas pojūtis, jog „bėgate į kalną“. Taip dar labiau apkraunate savo raumenis ir treniruotės poveikis tampa dar efektyvesnis. Bijote per didelio triukšmo, kurį keliate treniruotės metus? Elektriniai bėgimo takeliai su BeltDrive sistema gali veikti pakankamai tyliai.

Tuo tarpu mechaniniai bėgimo takeliai nejungiami į elektros lizdą ir yra išjudinami žmogaus kojų jėgos dėka. Tačiau didžiausias tokio takelio minusas tas, jog treniruotės efektyvumas jums pavargus iškart sumažėja, kadangi jūs nebegalite greitai bėgti ir takelis sulėtėja. Mechaninis bėgimo takelis veikia tyliai, tad jei norite, kad jums sportuojant namiškiai ar kaimynai to negirdėtų, toks bėgimo treniruoklis puikiai jums tiks. Tylus bėgimo takelis jums bus ypač pravartus jei norite sportuoti dienos metu, kada vaikai miega ar vakare, nenorėdami trukdyti kitiems šeimos nariams. Taip pat mechaniniai bėgimo takeliai yra pigesnis, jų kaina mažesnė.

Kokie bėgimo takeliai tiktų sportui namuose


Renkantis bėgimo treniruoklį naudojimui namuose, reikėtų įvertinti keletą svarbiausių aspektų - tai dydis, funkcijos ir kaina. Pirmiausia aptarkime treniruoklio matmenis. Daugelis iš mūsų gyvename daugiabučiuose namuose, turime ne itin didelį plotą, kad galėtume viską sutalpinti. Tad greičiausiai šiuo atveju geriausiai tiktų kompaktiškas bėgimo takelis, kurį galima sulankstyti ir pastatyti kuriame nors kampe. Toks bėgimo takelis nesimaišys tada, kai jūs nesportuosite. Atėjus treniruotės metui, bėgimo takelį galima paprastai vėl pastatyti.

Renkantis bėgimo takelį reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, ar yra amortizacija. Amortizacijos sistema sumažina smūginę apkrovą, kenkiančią stuburui bei sąnariams. Juk sportas turi būti sveikata, o ne atvirkščiai. Priešingu atveju, bėgimo takelio nauda jūsų sveikatai gali būti abejotina.

Bėgimo takeliai taip pat išsiskiria ir savo skirtingu funkcionalumu. Galite įsigyti tiesiog buitinį mechaninį bėgimo takelį skirtą bėgimo ar ėjimo treniruotėms be jokių kitų papildomų funkcijų. Profesionalūs bėgimo takeliai yra žymiai inovatyvesni. Toks bėgimo takelis turi įvairias sportui skirtas programas, kurios padeda žymiai efektyviau pasiekti norimų rezultatų. Jūs ne tik galite reguliuoti greitį ar keisti takelio nuolydį (ką gali ir buitinis bėgimo takelis), bet ir galite prisijungti prie interneto, arba naudodami Bluetooth ir USB jungtis galite prijungti išorinius įrenginius bei treniruotės metu žiūrėti filmus ar klausytis mėgstamos muzikos.

Dar daugiau, profesionalūs bėgimo treniruokliai leidžia pasirinkti virtualią vietovę bei bėgioti gražaus miesto gatvėmis arba kaime, arba galite dalyvauti lenktynėse (simuliacija) bei mėgautis intensyviomis intervalinėmis treniruotėmis.

Išmanus bėgimo treniruoklis taip pat rodys jūsų nubėgtą atstumą, laiką, greitį, širdies ritmą, kalorijas, nuolydį, žingsnių skaičių ir kitus parametrus.

Kaip jau supratote, bėgimo takelio kaina priklauso nuo jo tipo ir funkcijų gausos. Buitiniai bėgimo takeliai yra ne tokie išmanūs, tačiau pigesni. Profesionalus treniruoklis, žinoma, kainuos brangiau, tačiau tokio bėgimo takelio nauda bus žymiai didesnė.

Apibendrinant, galima išskirti, kad geriausias bėgimo takelis namams yra toks, kuris:

  • Geriausiai atitinka jūsų poreikius
  • Yra kompaktiškas bėgimo takelis, kuris neužima pernelyg daug vietos
  • Variklio galingumas (jei tai elektrinis bėgimo takelis), bėgimo dangos plotis ir maksimalus atlaikomas svoris atitinka jūsų fizines savybes
  • Tylus bėgimo takelis
  • Lengvai valdomas
  • Yra tvirtas, ergonomiškas bėgimo takelis
  • Gali būti skirtas tiek bėgiojimui, tiek ėjimo treniruotėms

Bėgimo treniruokliai pigiau ne tik akcijos metu


Ėjimo ar bėgimo treniruoklį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti internetu. Bėgimo takeliai gali būti buitiniai ir profesionalūs, mechaniniai, elektriniai, skirti tiek namams, tiek komerciniam naudojimui. Galime pasiūlyti platų visų šių tipų, taip pat skirtingų žinomų gamintojų (inSPORTline, Kettler, Toorx ir kitų) bėgimo takelius kokybiškam sportui. Įvairių matmenų, dizaino, spalvų, mechaniniai ir elektriniai bėgimo takeliai su integruotomis sporto programomis, galimybe stebėti treniruotės laiką, savo greitį, įveiktą distanciją, širdies ritmą, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus. Tik nuo jūsų poreikių priklauso, koks bėgimo takelis jums geriausiai tiktų.

B-a.eu elektroninėje parduotuvėje bėgimo treniruokliai internetu parduodami itin gera kaina. Čia rasite ir nebrangius, vos kelis šimtus eurų kainuojančius modelius, tiek ir profesionalius, itin pažangius bėgimo takelius, kurie turi išmanias treniruočių programas ir gausybę kitų puikių funkcijų. Be to, dažnai yra taikomos įvairioms akcijos, o jų metu jums patinkantis bėgimo takelis su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina. Užsisakius internetu, bėgimo takelis bus pristatytas į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Jei nesate tikri, koks elektrinis ar mechaninis bėgimo takelis jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus bėgimo treniruoklius, jų funkcijas ir išskirtinumus. Atminkite, kad tik žinomų, patikrintų gamintojų bėgimo takeliai bus kokybiški ir tarnaus ilgiau.