Atpigo Kojų treniruoklis inSPORTline Kiti treniruokliai
28.37 € 30.42 € / 1 vnt

Guminis plėstuvas - Eb Fit Kiti treniruokliai

Gimnastikos ratas - Roller Single Kiti treniruokliai

Kaklo treniruoklis SANRO odinis Kiti treniruokliai

Rankų-kojų treniruoklis 63100 Kiti treniruokliai

Riešo - dilbio treniruoklis Manus Kiti treniruokliai

Tricepso virvė inSPORTline 2725 Kiti treniruokliai

Power wrist straps inSPORTline SB-16-7052 Kiti treniruokliai

KILIMĖLIS TRENIRUOKLIUI Kiti treniruokliai
43.64 € / 1 vnt

Tiesi troso rankena inSPORTline 2730 Kiti treniruokliai

Vienos rankenos adapteris inSPORTline A450 Kiti treniruokliai

Adapteris inSPORTline A421 - Rams Kiti treniruokliai

Troso rankena inSPORTline 1247 Kiti treniruokliai

Adapteris inSPORTline 120 cm Kiti treniruokliai

Vienos rankos adapteris inSPORTline A451 Kiti treniruokliai

Treniruokliai namams, kokybiška sporto įranga įvairioms raumenų grupėms treniruoti


Daugelis svajoja apie nuosavą sporto salę namuose, kurioje galėtų reguliariai sportuoti, atlikti įvairius raumenų stiprinimo pratimus ar tiesiog laisvu metu mankštintis atliekant keletą mėgstamų pratimų. Norint kokybiškai treniruotis, reikalinga ir saugi bei patikima sporto įranga, kuri leistų siekti užsibrėžtų tikslų.

Nesvarbu, kurios grupės raumenis jūs norite treniruoti, mūsų kataloge rasite platų įvairių treniruoklių, skirtų kojų, rankų, pilvo, nugaros raumenų stiprinimui, pilates, aerobikos, fitneso pratimams atlikti. Tai įvairūs pilvo raumenų treniruokliai, rankų - kojų treniruokliai, skersiniai prisitraukimams, lygiagretės, steperiai, espanderiai, balansiniai ir funkciniai treniruokliai, atsispaudimų rankenos, dviračio treniruokliai ir dar daug kitos kokybiškos sporto įrangos, kuri leis jums patogiai treniruotis namuose. Trumpai šiuos sporto treniruoklius ir apžvelgsime.

Pastatomi ir tvirtinami skersiniai prisitraukimams

Prisitraukimai yra vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų stiprinti rankų raumenis. Prie sienos, virš durų tvirtinamas ar pastatomas skersinis namuose leis bet kuriuo metu atlikti įvairius prisitraukimų pratimus. Pavyzdžiui, inSPORTline skersinis prisitraukimams yra tvirtinamas tarpduryje. Jis puikiai tinka tiek viršutinės, tiek apatinės kūno dalies raumenų stiprinimui. Komplekte yra dvi gumos juostos su patogiomis rankenomis visapusiškai treniruotei atlikti. Jei turite šiek tiek daugiau vietos namuose, pastatomas skersinis ir lygiagretės viename inSPORTline Power Tower PT60 jums tikrai pravers. Toks prisitraukimų skersinis leis atlikti daug įvairių pratimų neišeinant iš namų.

Pilvo raumenų treniruokliai

Nebūtina kankintis darant atsilenkimus ant žemės, kurie neretai būna ir nelabai veiksmingi dėl netaisyklingo pratimų atlikimo. Jei jums aktualus juosmens srities raumenų stiprinimas, pilvo raumenų treniruoklis tam puikiai tiks. Jis padeda suformuoti tvirtus pilvo preso raumenis, atsikratyti nereikalingų kilogramų bei tiesiog palaikyti gerą sportinę formą. Svarbu tik motyvacija. Pilvo preso treniruokliai gali būti kelių tipų: stacionarus pilvo raumenų treniruoklis - jis tinka ne tik pilvo, bet ir juosmens raumenų stiprinimui, taip pat įvairūs ratukai ir treniruočių voleliai bei pradedantiesiems skirti pilvo raumenų treniruokliai (siūlome atkreipti dėmesį į inSPORTline AB Perfect Dual modelį) leis kokybiškai sportuoti namuose. Tereikia išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį treniruoklį.

Kojų treniruokliai

Norint sutvirtinti ir padailinti kojų ir klubų sritį, šio tipo treniruokliai ypač efektyvūs. Įprastai tai kompaktiško dydžio, sulankstomi kojų treniruokliai, su kuriais patogiai galima sportuoti namuose net neturim tam daug vietos. Kojų raumenų treniruotėms taip pat puikiai tinka ir laipiojimo treniruokliai bei įvairūs steperiai. Svarbu žinoti, kas jums patinka ir su kokio tipo treniruokliu maloniausia sportuoti. Taip pat mūsų kataloge galite rasti univeralius rankų - kojų treniruoklius, leidžiančius atlikti įvairiapusiškesnes mankštas.

Rankų treniruokliai

Įvairūs riešo ir rankos treniruokliai yra skirti stiprinti rankų, riešo, dilbio raumenis. Įprastai rankos / riešo treniruokliai yra naudojami ne tik sportui, bet ir reabilitacijai, kineziterapijai. Tokie treniruokliai tinka sutrikusios raumenų jėgos atstatymui, gerina kraujo apytaką, tad puikiai tinka ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori pagerinti savo fizinę būklę. Rankų treniruokliai taip pat naudojami apšilimui prieš treniruotes.

Laipiojimo treniruokliai

Laipiojimo treniruoklis padeda gerinti bendrą fizinę būklę, koordinaciją bei raumenų jėgą. Kadangi jis imituoja laipiojimą, tai tokiu treniruokliu galima mankštinti visas raumenų grupes. Laipiojimo treniruoklis taip pat gali būti naudojamas kaip steperis (rinkitės modelį, kuris turi šonines rankenas, į kurias galima įsikibti). Tiesa, laipiojimo treniruokliai yra gana brangūs ir dažniau sutinkami sporto klubuose ar reabilitacijos centruose. Namų sąlygomis galima rinktis puikią alternatyvą. Tai steperiai - žingsniuokliai, kurie yra ženkliai pigesni ir kompaktiškesni treniruokliai sportui namuose.

Steperiai, steperis treniruoklis

Tai idealus treniruoklis skirtas stiprinti kojų, šlaunų ir sėdmenų raumenis namuose. Galite rinktis iš plataus, skirtingo tipo steperių pasirinkimo. Pavyzdžiui, mini steperis turi tiesiog pedalus, ant kurių užlipus galima atlikti kasdienius pratimus. Yra steperiai, kurie papildomai turi ir reguliuojamas pasipriešinimo gumas. Toks steperis treniruoklis leis ne tik stiprinti kojas, bet ir kitus raumenis. Modernesni steperiai turi daugiau funkcijų ir yra skirti aktyvesnėms treniruotėms. Tokie steperiai treniruokliai turi hidraulinę arba magnetinę stabdžių sistemą su keičiamais pasipriešinimo lygiais, rankenose būna integruoti širdies ritmo jutikliai, tad galima stebėti kūno būseną. Profesionalūs steperiai turi ekraną, kuriame rodoma aktuali treniruotės informacija (laikas, greitis, sudegintos kalorijos, pulsas ir kita), taip pat galima rinktis jau parengtas treniruočių programas. Išsirinkus gerą treniruoklį, steperis namuose tarnaus ne vienerius metus.

Funkciniai treniruokliai / funkciniai raumenų treniruokliai

Jų pagalba galima atlikti net iki 500 įvairaus tipo pratimų ir treniruoti viso kūno raumenis. Pratimai atliekami naudojant reguliuojamo ilgio diržus. Šiuos diržus galima tvirtinti prie skersinio, medžio šakos, stulpo ir kitur. Funkcinis raumenų treniruoklis plačiai naudojamas ne tik sporto klubuose bei grupiniuose užsiėmimuose, jis puikiai tinka ir individualioms treniruotėms tiesiog lauke ar namuose. Funkciniai treniruokliai yra lengvi, užima labai nedaug vietos, todėl juos patogu transportuoti (galite įsidėti į kuprinę ar kelioninį krepšį) bei sportuoti praktiškai bet kurioje vietoje.

Balansiniai treniruokliai

Balansinis treniruoklis yra skirtas aerobikos ir įvairiems pusiausvyros pratimams atlikti. Įprastai naudojamas kūno rengimo treniruotėms bei atsistatymui. Balansinis treniruoklis prisideda prie judesių koordinacijos vystymosi, gerina balansą. Reguliariai naudojant, sustiprinsite gilesnius raumenis, kuriuos mankštinti yra labai sunku. Toks treniruoklis gali komplekte turėti ir pasipriešinimo juostas, tad galimų pratimų spektras tik dar labiau išsiplės.

Treniruočių volai

Treniruočių volas atlieka dvejopą funkciją. Jį galima naudoti pilates ir jogos pratimams atlikti, balansui lavinti, taip pat volas puikiai tinka giluminių raumenų masažui atlikti po treniruotės (tam taip pat naudojami ir masažiniai volai). Treniruočių volai tinka įvairaus fizinio pasirengimo ir amžiaus vyrams bei moterims, juo naudotis gali ir vaikai. Treniruočių volelis gali būti puikus pagalbininkas ir senjorams ar nėščioms moterims, atliekant įvairius nesudėtingus pratimus namuose.

Masažiniai volai

Masažinis volas yra skirtas įsitempusių minkštųjų audinių, raumenų atpalaidavimui, trigerinių taškų masažui - sėdmenų, šlaunų, blauzdų sritims, nugarai, šonams ir pilvui. Masažinio volo paviršius yra nelygus, įvairių raštų, todėl galima keisti masažo intensyvumą pagal individualius poreikius.

Dviračio treniruokliai

Tai prietaisai skirti treniruotėms su dviračiu namuose. Toks treniruoklis yra ypač pravartus šaltuoju metų laiku, kada važiuoti dviračiu lauke nepavyks. Kaip tai veikia? Jūs užkeliate savo turimą dviratį ant šio treniruoklio ir tiesiog minate. Priklausomai nuo dviračio treniruoklio funkcionalumo, galima rinktis skirtingus pasipriešinimo lygius, kurie sukurs važiavimo lygiu keliu ar minimo į kalną simuliaciją. Dviratis treniruoklis tinka daugeliui dviračių tipų, yra kompaktiško dydžio.

Grindų danga treniruokliams

Neslystantys kilimėliai treniruokliams apsaugo grindis. Pavyzdžiui, mūsų siūloma grindų danga treniruokliams PROtection yra skirta tiesti po įvairais kardio treniruokliais ar tiesiog visoje sporto salėje. Tokia danga saugo grindis nuo susibraižymų. Ji pasižymi puikia garso ir vibracijos izoliacija. Tokią dangą geriausiai naudoti treniruoklių salėje, grupinių ir individualių užsiėmimų salėse, kur nėra tikimybės, kad bus numetami sunkūs svoriai, nes jie gali pažeisti šią dangą. Ši danga yra pakankamai minkšta, ant jos galima daryti pratimus, klauptis, gultis nebesitiesiant jokių papildomų kilimėlių. Toks kilimėlis treniruokliams gali būti naudojamas ir namuose.

Žinomų gamintojų treniruokliai namams


Mūsų kataloge rasite platų žinomų gamintojų (Adidas, Reebok, inSPORTline, Toorx, Tunturi ir kitų) treniruoklių pasirinkimą namams. Parduodame skirtingų tipų ir funkcijų treniruoklius skirtus viso kūno raumenų stiprinimui. Atminkite, kad tik patikimų gamintojų treniruokliai atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Treniruoklių kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo bei pačio treniruoklio funkcionalumo. Dažnai taikome akcijas, todėl treniruoklį akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.