Atpigo Magnetinis stacionarus dviratis - B580 Eb fit Dviračiai - treniruokliai

Atpigo Stacionarus dviratis - Eb Fit Dviračiai - treniruokliai
159.57 € 184.16 € / 1 vnt

Atpigo Stacionarus sporto dviratis Dviračiai - treniruokliai
171.86 € 196.44 € / 1 vnt

Dviračiai treniruokliai internetu


Lietuvos klimato sąlygos leidžia važinėtis dviračiu gana trumpą laiką. Rudenį ar ankstyvą pavasarį dažnai lyja, pučia stiprus vėjas, žiemos sezonu minti dviratį per pusnis praktiškai neįmanoma. Tad ką daryti, jei norisi palaikyti fizinį aktyvumą visus metus, kiekvieną dieną? Tam puikiai gali pasitarnauti dviratis treniruoklis namuose. Su tokiu treniruokliu bet kuriuo patogiu metu galima numinti keletą ar keliasdešimt kilometrų ir kasdien palaikyti puikią sportinę formą ar tiesiog atsikratyti nereikalingų kalorijų. Dviračiai treniruokliai gali būti standartiniai, sulakstomi, spiningo arba mini dviračiai treniruokliai.

Nors daugelis gali sakyti, kad mintį dviratį vaizdingomis vietovėmis yra žymiai maloniau, tačiau dviratis treniruoklis turi savų privalumų. Pirmiausia, jis yra specialiai sukurtas sportui ir geram fizinės būklės palaikymui. Sportuojant galima pasirinkti norimus pasipriešinimo lygius, taip pat rinktis iš jau numatytų treniruočių programų. Šios programos yra sukurtos įvairiems sportuojančių poreikiams: galima deginti riebalus ar treniruoti širdies bei kraujagyslių sistemą, didinti ištvermę ir pan. Taip pat dviračiai treniruokliai gali turėti įdiegtas nuo pulso dažnio priklausančias programas, kurios automatiškai reguliuoja apkrovas, priklausomai nuo jūsų pulso dažnio. Sportuojant su dviračiu treniruokliu yra greičiau pasiekiami norimi rezultatai, kadangi šie treniruokliai orientuoti būtent į tai.

Daugelis dviračių treniruoklių turi ekraną, kuriame kompiuteris rodo visą aktualią informaciją: treniruotės laiką, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas, gali rodyti ir jūsų pulsą (jei rankenose yra pulso jutikliai). Norite dar daugiau? Galite rinktis modelius, kurie turi  galimybę prisijungti prie planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba kitų prietaisų. Tai padarę, jūs galėsite rinktis virtualios kelionės funkciją, ir pavyzdžiui, sportuojant grožėtis vaizdingais kaimo ar didžiausių pasaulio miestų vaizdai.

Norite pagerinti savo fizinę būklę, tačiau nesate įprastų dviračių treniruoklių mėgėjas? Sulankstomas dviratis treniruoklis puikiai tinka pradedantiesiems, kuriuos sužavės jo lengvai sulankstomas rėmas ir tai, kad juo be galo lengva naudotis. Jums tereikia jį išskleisti, sureguliuoti sėdynės aukštį ir pradėti minti. Priklausomai nuo to, kaip stipriai norite minti, galite pasikeisti pasipriešinimo lygį. Sulankstomas dviratis treniruoklis namuose neužims daug vietos, tad jei nesportuojate, jį galite lengvai sulankstyti ir perkelti į norimą vietą, kad netrukdytų.

Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į mini dviračius treniruoklius, kurie leidžia treniruoti ne tik kojas, bet ir rankas, pečius ar viršutinę nugaros dalį. Toks mini dviratis treniruoklis yra kompaktiškų matmenų, sulankstomas bei turi bazines funkcijas kaip ir įprastas tokio tipo treniruoklis. Be to, mini dviračiai treniruokliai kainuoja žymiai pigiau.

Tai pat įdomus variantas yra spiningo dviratis treniruoklis. Pavyzdžiui, inSPORTline Airin modelis yra tvirtas, turi tyliai veikiančią diržinės važiuoklės sistemą ir puikiai tinka naudotis namuose. Tai vienas iš pirmųjų spiningo dviračių su magnetine pasipriešinimo sistema, kuri lengvai prižiūrima, patikima ir nereikalaujanti stabdžių kaladėlių. Šio modelio spiningo dviratis treniruoklis yra ypač ergonomiškas, jo sėdynė yra reguliuojama tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, o tai suteikia didelį komfortą.


Dviratis treniruoklis namams - kokį pasirinkti?


Iš esmės, viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei finansinių galimybių. Pirmiausia, įvertinkite, kiek dažnai bus naudojamas dviratis treniruoklis namuose. Jei planuojate intensyvias, dažnas treniruotes, patartina rinktis funkcionalesnį, su pulso matuokliu ir sporto programomis integruotą treniruoklį. Mažiau intensyvioms, bendrai fizinei būklei palaikyti skirtoms treniruotėms puikiai tiks ir paprastesnis, mažiau funkcionalus. Tam puikiai gali tikti ir mini dviratis treniruoklis. Jei jūsų namuose nėra labai daug vietos atskiram treniruočių kambariui įrengti, vietą taupantis sulankstomas dviratis treniruoklis gali būti puiki išeitis.

Patys tokio tipo treniruokliai gali būti mechaniniai arba magnetiniai. Mechaniniai yra pigesni, kompaktiškesni bei pasižymi didesne inercija, o tuo tarpu magnetiniai yra tylesnio veikimo.

Tad tinkamiausias dviratis treniruoklis namams yra toks, kuris:

  • Geriausiai atitinka jūsų treniruočių poreikius
  • Yra tvirtas, ergonomiškas
  • Lengvai valdomas
  • Tyliai veikia
  • Yra kompaktiškas dviratis treniruoklis (jei namuose neturite daug vietos)
  • Atitinka jūsų ūgio ir svorio limitus (tai svarbu, kitu atveju treniruotis bus nepatogu ir nepasieksite norimo rezultato)


Populiariausių gamintojų dviračiai treniruokliai internetu


Mūsų kataloge - inSPORTline, Kettler, Reebok, Spartan, Tunturi ir kiti buitiniai ir profesionalūs dviračiai treniruokliai. Internetu parduodame skirtingų tipų, funkcijų ir dizaino treniruoklius, todėl tikrai rasite tinkamiausią sprendimą savo sporto programai. Atminkite, kad tik patikimų gamintojų dviračiai treniruokliai atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Dviračio treniruoklio kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo bei pačio treniruoklio funkcionalumo. Dažnai taikome akcijas, todėl tokį treniruoklį akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Jeigu nežinote, kokį dviratį treniruoklį pasirinkti, pasikonsultuokite su savo treneriu ar kitu sporto specialistu. Jie tikrai patars, kas geriausiai jums tiktų.

Įsigyti internetu dviračiai treniruokliai pristatomi visoje Lietuvoje.