Atpigo Treniruočių suolelis Pioner Mankštos suolai ir stovai
176.50 € 189.58 € / 1 vnt

Pratimų suoliukas BenchK B 410 Mankštos suolai ir stovai

Treniruočių suoliukas - BenchK, juodas Mankštos suolai ir stovai

Treniruočių suoliukas - BenchK B 310B Mankštos suolai ir stovai

Treniruočių suoliukas SANRO OPTIMAL, juodas Mankštos suolai ir stovai

Multifunkciniai, reguliuojami suoliukai ir mankštos suolai kokybiškoms treniruotėms


Jau seniai norite pradėti sportuoti, tačiau apsilankymai sporto klube jums ne tik nėra labai malonūs, tačiau ir reikalauja per daug laiko bei pastangų? Tokiu atveju treniruočių suoliukai, kuriuos galima naudoti namuose yra puiki alternatyva. Svarbiausia susidaryti konkretų sporto planą, išmokti kaip tinkamai naudotis treniruokliais ir siekti sveikesnio gyvenimo, puikios ir pozityvios kasdienybės, kuri dažniausiai be sporto būtų sunkiau pasiekiama.

Treniruoklių suoliukai internetu


Mankštos suolai, stovai bei įvairūs treniruoklių suoliukai privalo atitikti aukščiausius standartus, kadangi tik tokiu atveju pavyks tinkamai atlikti pratimus ir tuo pačiu būti ramiu, kad sporto suoliukas jums tarnaus ilgai, leis komfortabiliai sportuoti bei nesukels jokių problemų. Užsisakius internetu kaina bus mažesnė, o akcija leis įsigyti dar pigiau. Tad nieko nelaukite, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pats pirmas sužinojęs apie geriausius pasiūlymu – leiskite sau tobulinti ir kurti savo kūną naudojant treniruoklius.

Sporto suoliukų tipai


Sporto suoliukai būna labai įvairūs ir priklausomai nuo to, kokius pratimus norite atlikti, reikia pasirinkti atitinkamą. Suprantama, kad funkcionalumui verta įsigyti bent kelis suoliukus, kad būtų mankštinamos visos kūno vietos. Jeigu nusprendėte, kad jums užteks vieno suoliuko – tokiu atveju papildomai rekomenduojame įsigyti svarmenis, kurie pareikalaus energijos atliekant konkrečius pratimus ir tuo pačiu paskatins našiau siekti geresnių rezultatų.

DAUGIAFUNKCINIS SUOLIUKAS TRENIRUOTĖMS. Tai vienas populiariausių ir optimaliausių pasirinkimų, kadangi multifunkcinis suoliukas leidžia ne tik kilnoti svarmenis ir štangas, bet ir atlikti pilvo preso pratimus, stiprinti kojų, nugaros raumenis. Toks universalus suoliukas sportui namuose yra geriausias pasirinkimas.

NUGAROS SUOLIUKAS arba dar kitaip žinomas kaip Romėniškas suoliukas nėra pritaikytas treniruotėms su svarmenimis, tačiau yra idealus pagalbininkas stiprinant viso kūno, o ypač nugaros raumenis. Nugaros suoliukas tinka stiprinti pilvo preso, šoninius, apatinės nugaros, sėdmenų ir pakinklių raumenis. Reguliuojamas suoliuko aukštis leis prisitaikyti jį prie savo individualių poreikių.

REGULIUOJAMAS SUOLIUKAS su keičiamomis atlošo ir sėdynės padėtimis puikiai tinka hantelių ir štangos kilnojimui. Toks sporto suoliukas, dėka keičiamų atlošo ir sėdynės padėčių leidžia pratimus atlikti sėdomis, pusiau gulint arba pilnai gulint. Įprastai reguliuojamas suoliukas yra kompaktiško dydžio, nesunkus, todėl puikiai tinka sportui namuose. Jei norite sustiprinti rankų ir kojų raumenis, šis multifunkcinis suoliukas puikiai tiks.

PRESO SUOLAS. Pavadinimas išduoda, kad šio tipo suoliukas yra skirtas pilvo preso gerinimui. Jeigu norite džiaugtis ne tik lygiu, tačiau ir kelis kvadratukus turinčiu presu – tokiu atveju šis specialus preso suoliukas jums yra geriausias pasirinkimas.

Žiūrint bendrai, treniruočių suoliukai yra puikus pasirinkimas norintiems turėti universalią, o kartu ir kompaktišką sporto įrangą namuose. Svarbiausia, kad išsirinktas treniruočių suoliukas būtų ergonomiškas, tvirtas, su neslystančiomis kojelėmis. Patogus treniruočių suoliukas padės atlikti labai skirtingo tipo pratimus. Svarbiausia, žinoti kaip juos taisyklingai atlikti. Daug informacijos bei vaizdo medžiagos galite ir internete.

Mūsų siūlomi treniruočių suoliukai yra universalūs, daugiafunkciniai, pritaikyti tiek mėgėjams, tiek profesionalams, kurie nori, kad net ir patys sudėtingiausi pratimai virstų malonumu. Dirbant su kokybiška technika pavyks kur kas greičiau pasiekti norimų rezultatų ir tuo pačiu užsitikrinti, kad sporto metu nebus pažeidžiamas žmogaus kūnas.

Sporto suoliukai pagaminti iš kokybiško plieno, kuris atsparus ne tik kambario, tačiau ir lauko aplinkos veiksniams. Plienas padengtas specialiais dažais, kurie suteikia treniruočių suoliukui estetišką išvaizdą. Būtinai rinkitės suoliuką su specialiais paminkštinimais, kurie leis ne tik patogiai atlikti pratimus, tačiau tuo pačiu ir užtikrins jūsų saugumą.

Platus universalių suoliukų sportui pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Drąsiai lyginkite alternatyvas ir būkite tikri, kad įsigyta sporto priemonė leis gerinti savo fizinę sveikatą ir tuo pačiu jaustis kur kas geriau. Dėl konkretaus pasirinkimo visada galite susisiekti su mūsų konsultantais!