EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Suolai ir stovai internetu pigiau

Jėgos suoliukas KETTLER PRIMUS

Kaina: 266.05 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas fitneso suoliukas InSPORTline Hero ABB15

Kaina: 90.50 €
Žiūrėk ČIA

Treniravimosi kopėčios inSPORTline CF080.2

Kaina: 28.70 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis šokinėjimui inSPORTline CF050 30 cm

Kaina: 79.61 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis šokinėjimui inSPORTline CF050 76 cm

Kaina: 126.90 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis šokinėjimui inSPORTline CF050 60 cm

Kaina: 105.10 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis šokinėjimui inSPORTline CF050 45 cm

Kaina: 90.50 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas suolelis inSPORTline SUB1156

Kaina: 105.10 €
Žiūrėk ČIA

Papildomas treniruoklis kojoms inSPORTline F611

Kaina: 108.69 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis šokinėjimui inSPORTline CF050

Kaina: 363.30 €
Žiūrėk ČIA

Papildomas suoliukas atsilenkimams InSPORTline F610

Kaina: 130.50 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas suolelis Body Craft F603

Kaina: 545.11 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas suolelis inSPORTline LKU1202

Kaina: 192.40 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas suolelis inSPORTline LKM715

Kaina: 249.10 €
Žiūrėk ČIA

Reguliuojamas suolelis InSPORTline F320 F/I/D

Kaina: 363.30 €
Žiūrėk ČIA

Suolelis atsilenkimams inSPORTline LKU11010

Kaina: 147.31 €
Žiūrėk ČIA

Daugiafunkcinis suolelis inSPORTline Olympic

Kaina: 236.00 €
Žiūrėk ČIA

Daugiafunkcinis suolelis InSPORTline GHYP45 Body-Solid Hyperextension 45°

Kaina: 363.30 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Mankštos suolai ir stovai – kokybiškam sportui

Jau seniai norite pradėti sportuoti, tačiau apsilankymai sporto klube jums ne tik nėra laba malonūs, tačiau ir reikalauja per daug laiko bei pastangų? Tokiu atveju treniruočių suoliukai, kuriuos galima naudoti namuose – puiki alternatyva. Svarbiausia susidaryti konkretų sporto planą, išmokti kaip tinkamai naudotis treniruokliais ir siekti sveikesnio gyvenimo, puikios ir pozityvios kasdienybės, kuri dažniausiai be sporto būtų sunkiau pasiekiama.

Treniruoklių suolai internetu

Mankštos suolai ir stovai privalo atitikti aukščiausius standartus, kadangi tik tokiu atveju pavyks tinkamai atlikti pratimus ir tuo pačiu būti ramiu, kad stovas Jums tarnaus ilgai, nesukels jokių problemų. Užsisakius internetu kaina bus mažesnė, o akcija leis įsigyti dar pigiau. Tad nieko nelaukite, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pats pirmas sužinojęs apie geriausius pasiūlymu – leiskite sau tobulinti ir kurti savo kūną naudojant treniruoklius.

Suoliukų tipai

Sporto suoliukai labai įvairūs ir priklausomai nuo to - kokius pratimus norite atlikti, reikia pasirinkti atitinkamą. Suprantama, kad funkcionalumui verta įsigyti bent kelis suoliukus, kad būtų mankštinamos visos kūno vietos. Jeigu nusprendėte, kad jums užteks vieno suoliuko – tokiu atveju papildomai rekomenduojame įsigyti svarmenis, kurie pareikalaus energijos atliekant konkrečius pratimus ir tuo pačiu paskatins našiau siekti geresnių rezultatų.

DAUGIAFUNKCINIS TRENIRUOKLIS. Pats populiariausias yra daugiafunkcinis treniruoklis. Įsigijus vieną prietaisą galite būti tikras, kad namuose visada bus įranga, kuri leis vienu metu dirbti ir kojoms, ir rankoms, ir stuburui... Svarbiausia, kad viena įranga atstoja kelis skirtingus treniruoklius, tad sutaupysite ir vietos, ir investicijų.

JĖGOS STAKLĖS. Jeigu norite padidinti savo raumenų jėgą – tokiu atveju tam geriausiai tiks jėgos staklės. Dažniausiai pačioje pradžioje darbas su jomis atrodo labai sunkus, tačiau jau po gana trumpo laiko pradėsite matyti akivaizdžius rezultatus ir tai turėtų paskatinti siekti daugiau ir dirbti intensyviau.

MULTIFUNKCINIS SUOLAS. Jeigu norite pakoreguoti vieną konkrečią kūno vietą – tokiu atveju labiausiai rekomenduojamas multifunkcinis suoliukas. Dažniausiai padeda dirbti pilvo presui bei nugarai. Tiesa, vėliau į sportą įtraukus svarmenis pavyks siekti didesnių rezultatų.

PRESO SUOLAS. Pavadinimas išduoda, kd šio tipo suolas yra skirta preso gerinimui. Jeigu norite džiaugtis ne tik lygiu, tačiau ir kelis kvadratukus turinčiu presu – tokiu atveju specialus suolas yra geriausias pasirinkimas.

TRENIRUOČIŲ SUOLIUKAS. Patogus treniruočių suoliukas padės atlikti labai skirtingo tipo pratimus. Svarbiausia žinoti kaip juos taisyklingai daryti. Internete tikrai labai daug video medžiagos, kurioje mokoma šio tipo technikos.

B-a.eu treniruočių suoliukai pritaikyti tiek mėgėjams, tiek profesionalams, kurie nori, kad net ir patys sudėtingiausi pratimai virstų malonumu. Dirbant su kokybiška technika pavyks kur kas greičiau pasiekti malonumą ir tuo pačiu užsitikrinti, kad sporto metu nebus pažeidžiamas žmogaus kūnas. Treniruokliai pagaminti iš kokybiško plieno, kuris atsparus ne tik kambario, tačiau ir lauko aplinkos veiksniams. Plienas padengtas specialiais dažais, kurie suteikia suoliukai estetikos bei komforto jausmą. Specialus paminkštinimas leis ne tik patogiai atlikti pratimus, tačiau tuo pačiu užsitikrinti ir jų saugumą.

Platus suoliukų pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Drąsiai lyginkite alternatyvas ir būkite tikras, kad įsigyta  sporto priemonė leis gerinti savo fizinę sveikatą ir tuo pačiu jaustis kur kas geriau. Dėl konkretaus pasirinkimo visada galite susisiekti su mūsų konsultantais!