Atpigo Svoris 1.25kg (31.5 mm) Svoriai, svarmenys, grifai
3.30 € 7.87 € / 1 vnt

Atpigo Keičiamo Svorio Hantelių ir Štangos Komplektas, 30 kg Svoriai, svarmenys, grifai

Atpigo Keičiamo Svorio Hantelių ir Štangos Komplektas, 20 kg Svoriai, svarmenys, grifai

Atpigo Grifo užraktas inSPORTline Olympic 50 mm CL-12 Svoriai, svarmenys, grifai

Atpigo Sunkiosios atletikos diržas Spokey PERUN II, rudas, L Svoriai, svarmenys, grifai

Atpigo Reguliuojami svarmenys, 2in1, 10 kg Svoriai, svarmenys, grifai
31.58 € 35.09 € / 1 vnt

Atpigo Svarmenys - Eb Fit, 11 kg Svoriai, svarmenys, grifai
22.09 € 23.70 € / 1 vnt

Atpigo Svorinis kamuolys inSPORTline MB63 3 kg Svoriai, svarmenys, grifai
20.96 € 22.43 € / 1 vnt

Atpigo Svorinis kamuolys inSPORTline MB63 2 kg Svoriai, svarmenys, grifai
19.13 € 20.46 € / 1 vnt

Vinilo svarmenys, 2 Kg Svoriai, svarmenys, grifai
12.85 € / 1 vnt

Vinilo svarmuo, 3 Kg, raudonas Svoriai, svarmenys, grifai

Tiesus štangos strypas - Enero Fit, 40 cm Svoriai, svarmenys, grifai

Svarmenys, 10 kg Svoriai, svarmenys, grifai
16.43 € / 1 vnt

Trumpa tiesi štanga su spaustukais, 35 cm Svoriai, svarmenys, grifai

Tiesi štanga su spaustukais, 35 cm Svoriai, svarmenys, grifai

Štanga - ENERO FIT Svoriai, svarmenys, grifai
29.03 € / 1 vnt

Svarmenų rinkinys, 2x4 kg Svoriai, svarmenys, grifai

Svoriai, svarmenys, hanteliai, grifai ir kita sporto įranga jėgos treniruotėms


Jėgos treniruotės su hanteliais, svarsčiais, giromis ar štangomis vis dar yra nepakeičiamos norint sustiprinti raumenis ir turėti tvirtą kūną. Treniruotės su svoriais reikalauja ne tik žinių, kaip tinkamai atlikti pratimus, tačiau ir geros sportinės įrangos. Nesvarbu, ar sportuosite sporto klube ar namuose - tik kokybiški, ergonomiški, saugūs svarmenys, hanteliai ir kiti svoriai leis tinkamai atlikti pratimus treniruotės metu.

Jėgos treniruotėms puikiai tinka štangos, hanteliai, grifai, įvairūs svarmenys ir svoriai. Žinoma, kiekvienas turi individualius poreikius ir pomėgius. Vyrai labiau linkę kilnoti sunkesnius svarmenis, įprastai renkasi didesnio svorio arba reguliuojamo svorio hantelius, štangas. Moterys labiau yra linkusios rinktis intensyvias, bet į judesį orientuotas jėgos treniruotes. Aerobika, fitnesas, darbas su savo kūno svoriu. Tačiau, net ir tokio pobūdžio treniruotėms reikalinga papildoma sporto įranga, kad pratimai būtų kokybiškesni ir įvairesni.

Kokio tipo svorius ir svarmenis galima rinktis jėgos sportui


Sporto įrangos jėgos treniruotėms pasirinkimas yra labai platus. Be įvairaus tipo svarmenų ir štangų jūs taip pat galite rinktis ir svorinius kamuolius, įvairaus tipo giras, rankų ir kojų svarelius, svorines liemenes, jėgos maišus ir kitą įrangą. Kiekviena iš jų turi įvairiausių variantų, yra pritaikoma skirtingiems pratimams. Jei nesate labai patyrę ar norite pradėti sportuoti, trumpai supažindinsime, kokie svoriai ir svarmenys gali būti, kokia jų paskirtis, ką geriausia pasirinkti.

Hanteliai - vienas iš universaliausių sportui skirtų įrankių

Su hanteliu galima treniruoti bicepsus, tricepsus, pečių bei krūtinės raumenis, darant pritūpimus dirba kojų ir sėdmenų raumenys. Priklausomai nuo treniruotės pobūdžio ir intensyvumo, galima treniruotis su vienu arba dviem hanteliais vienu metu. Dėka kompaktiško dydžio, hanteliai yra labai populiarūs renkantis sporto įrangą namams.

Pagal paskirtį, be įprastų raumenų masei auginti ir stiprinti hantelių, yra fitneso ir aerobikos hanteliai. Tai mažesnio svorio (iki 2-3 kg) svarmenys, kurie puikiai tinka sportuoti moterims aktyvesnių treniruočių metu.

Prieš perkant turite nuspręsti, kokio tipo ir svorio hantelis jums yra reikalingas. Apgalvokite, kokias treniruotes planuojate daryti ir koks hantelis jums geriausiai tiktų. Jei vieno hantelio jums per mažai, mūsų kataloge rasite hantelių komplektus. Tokius rinkinius sudaro svarmenys, grifai, taip pat stovai ir kita įranga. Jei jums reikia įvairesnių svorių, hantelių komplektas tiks idealiai.

Jei planuojate daryti aerobikos ar fitneso treniruotes, rekomenduojama rinktis vinilinius hantelius. Tokie hanteliai yra padengti neslystančia vinilo danga, tad galėsite komfortiškai treniruotis ir nebijoti, jog suprakaitavus delnams hantelis gali išslysti.

Mūsų kataloge galite rasti ir treniruotėms vandenyje skirtus aqua fitneso hantelius. Jei mėgstate jėgos sporto pratimus atlikti baseine ar kitame vandens telkinyje, toks aqua fitneso hantelis jums puikiai tiks.

Iš kokių medžiagų yra gaminami hanteliai, kiek jie sveria?

Kokybiškiausi ir patvariausi yra metaliniai (dažniausiai plieniniai) hanteliai. Jie nebijo smūgių ir galima sakyti tarnauja amžinai. Aerobikos hanteliai (svarmenys) taip pat gali būti metaliniai, tačiau jie dar papildomai yra dengiami neslystančia vinilo arba neopreno danga. Fitneso hanteliai, kurie yra skirti pratimams vandenyje, gaminami iš PE putplasčio.

Hantelis gali būti fiksuoto dydžio (nuo 0.5 kg iki 50 kg ir daugiau), taip pat yra universalūs, keičiamo svorio hanteliai. Tai reiškia, kad jūs galite patys susirinkti norimą svorį ant hantelio grifo (žinoma, tiek kiek leidžia grifo ilgis). Aerobikos hanteliai yra lengvesni, įprastai sveriantys iki 3 kg. Jie skirti įvairioms aerobikos treniruotėms, atliekant pratimus judesyje. Dar lengvesni yra vandenyje pratimams atlikti skirti fitneso hanteliai.

Jei planuojate pirkti ne vieną hantelio komplektą, jums tikrai pravers hantelių stovas. Ant jo patogiai galėsite susidėti visus hantelius ir svorius.

Svorių štangos, grifai

Pratimų su svorių štanga yra labai daug. Priklausomai nuo to, kurios grupės raumenis norite treniruoti, jūs galite kilnoti štangą stovint, atsisėdus ar gulima pozicija. Gali būti fiksuoto svorio štangos (jų jau nebereikia surinkinėti) arba surenkami štangos svoriai. Jei nuspręsite įsigyti pastarojo tipo, jums bus reikalingas grifas svoriams, taip pat svarmenys grifui. Štangos svoriai grifui gali būti metaliniai arba užpildyti cementiniu užpildu. Pavyzdžiui, itin patvarūs ir kokybiški yra olimpiniai svoriai. Jie gaminami iš plieno, gali būti su guminiu padengimu arba be jo. Jei ieškote universalaus sprendimo, mūsų kataloge rasite grifo ir svorių rinkinius. Tokio rinkinio komplekte būna skirtingo svorio svarmenys, tad galėsite patys reguliuoti savo treniruotės intensyvumą.

Pats grifas gali būti tiesus arba išlenktos formos. Lenkta štanga yra universalesnė, kadangi leidžia patogiau ir ergonomiškiau atlikti įvairius pratimus su štanga. Renkantis grifą, būtinai atkreipkite dėmesį ar jis turi specialų apdirbimą rankų laikymo vietose, kuris sumažina štangos slydimą, kada delnas suprakaituoja.

Giros (svarsčiai)

Pratimai su treniruočių gira yra dar vienas jėgos treniruotės tipas. Nors iš pažiūros tai nėra labai patrauklus įrankis sportui, tačiau pratimai su gira yra ne tik efektyvūs bet ir labai įvairūs. Be raumenų stiprinimo, treniruočių giros (svarsčio) pagalba galima atlikti ir balanso ar funkcines treniruotes. Giros (svarsčiai) gali būti metalinės, vinilinės arba neopreninės. Po truputi populiarėja ir vandens giros. Jas galima užpildyti įvairiu kiekiu vandens. Pratimų metu, vanduo giroje juda, taip keisdamas pusiausvyros centrą. Tokios treniruotės metu papildomai dirba daugiau raumenų grupių, o treniruotė tampa žymiai efektyvesnė. Vandens giros (svarsčiai) išpylus vandenį sveria labai nedaug, todėl tokią girą galėsite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę. Apibendrinant, svarsčiai (giros) tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kurie mėgsta jėgos treniruotes.

Svoriniai kamuoliai treniruotėms, mankštai

Svoriniai arba pasunkinti kamuoliai yra plačiai naudojami įvairiems jėgos pratimams atlikti, apšilimui prieš treniruotę. Svoriniai kamuoliai taip pat gali būti naudojami kaip medicininiai kamuoliai atliekant reabilitacines mankštas, raumenų jėgos atstatymą. Kamuolio paviršius yra neslidus, todėl gerai sukimba su ranka. Tokie kamuoliai dažniausiai yra kimšti smėliu. Priklausomai nuo žmogaus pajėgumo ir fizinės būklės, galima rinktis skirtingų dydžių pasunkintus kamuolius.

Jėgos maišai

Jėgos maišas padeda didinti raumenų masę, kūno stabilumą. Sportuojant ilgesnį laiką didėja ištvermė, kūno koordinacija. Jėgos maišas gali būti užpildomas smėliu ar kitomis biriomis medžiagomis, taip pat yra vandeniu užpildomi jėgos maišai. Jei vasarą dažnai leidžiate laiką gamtoje, prie vandens telkinių, toks maištas jums tikrai bus pravartus. Tereikės prisipilti vandens ir galėsite atlikti įvairius jėgos treniruočių pratimus.

Svorių liemenės

Svorinės liemenės skirtos padidinti treniruotės krūvį. Tai puikus sprendimas sprogstamosios jėgos didinimui. Svorinės liemenės puikiai tinka bėgimo treniruotėms, įvairiems pratimams su savo kūno svoriu ir kitoms jėgos treniruotėms. Ilgainiui kūnas ima priprasti prie apkrovos, tada galite padidinti liemenės svorį, o kartu ir treniruotės krūvį.

Rankų ir kojų svareliai

Svoriai rankoms ir svoriai kojoms yra dar vienas neatsiejamas jėgos treniruočių atributas. Svoriai ant kojų puikiai tinka norintiems ne tik sustiprinti kojų ir sėdmenų raumenis, bet ir padidinti šuolį, startinę jėga bėgant. Svoriai ant rankų padidina krūvį ir leidžia žymiai greičiai pasiekti norimų rezultatų. Rankų ir kojų svareliai įprastai būna universalūs, todėl vieną komplektą galima dėti tiek ant kojos, tiek ant rankos.

Kultūrizmo diržai

Jei treniruojatės su dideliais svoriais, kultūrizmo diržas padeda apsaugoti stuburą ir nugarą nuo patempimų ir traumų. Svarbu, kad rinktumėtės kokybišką, iš natūralios odos pagamintą kultūrizmo diržą, kuris atitinka jūsų apimtis. Juk saugumas ir traumų išvengimas sportuojant turi būti prioritetas. Kitu atveju, galite pažeisti savo kūną neatstatomai.


Ką verta žinoti prieš perkant svarmenis


Prieš nuspręsdami, kokie svarmenys, hanteliai ar kita jėgos treniruotėms skirta įranga jums yra reikalinga, nusistatykite tikslus. Taip tiksliai žinosite, ko siekiate, kokius pratimus planuojate atlikti. Pagal tai galima rinktis ir priemones. Tad, prieš perkant įvertinkite:

  • Kokių rezultatų siekiate
  • Koks treniruotės tipas (svorių kilnojimas, aerobika, fitnesas ar kita) jums labiausiai patinka
  • Ar tikslui pasiekti reikės didelių svarmenų ar puikiai tiks nedidelio svorio hanteliai ar gira
  • Ar planuojate sportuoti intensyviai
  • Ar planuojate didinti krūvius
  • Ar sportuosite namuose ar lauke

Esame tikri, kad atsakius į šiuos klausimus, jums bus aiškiau, kokie svarmenys ir jėgos sporto įranga yra reikalinga.

Žinomų gamintojų hanteliai, grifai, ir įvairūs kiti svarmenys gera kaina


Mūsų kataloge rasite platų Beco, HMS, inSPORTline, Profit, Synkarb, TOORX ir kitų gamintojų jėgos treniruotėms skirtos įrangos pasirinkimą. Dažnai taikome akcijas, todėl jų metu svarmenys, hanteliai, grifai parduodami itin geromis kainomis. Internetu įsigytas prekes pristatome visoje Lietuvoje.