EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jėgos treniruokliai, staklės

Treniruoklis nugarai inSPORTline Verge IN 4071

Kaina: 145.20 €
Žiūrėk ČIA

Jėgos staklės KETTLER Classic

Kaina: 712.57 €
Žiūrėk ČIA
Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline Tongu Jėgos treniruokliai, staklės

Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline Tongu

Kaina: 798.01 €822.00 €
Žiūrėk ČIA

Jėgos staklės NORDICTRACK FUSION CST+iFit (3dėžės)

Kaina: 1819.01 €1819.03 €
Žiūrėk ČIA

Trosinis multifunkcinis treniruoklis Body-Solid GCC0150S

Kaina: 1383.80 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x10kg

Kaina: 151.29 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 10kg

Kaina: 80.60 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 5kg

Kaina: 41.61 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x25kg

Kaina: 343.20 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x20kg

Kaina: 287.50 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x15kg

Kaina: 212.74 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x5kg

Kaina: 79.29 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 2x30kg

Kaina: 418.01 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 25kg

Kaina: 174.80 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 20kg

Kaina: 151.29 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 15kg

Kaina: 109.99 €
Žiūrėk ČIA

Grandinė svorių kėlimui inSPORTline Chainbos 30kg

Kaina: 212.74 €
Žiūrėk ČIA

Universalus traukos treniruoklis tvirtinamas prie sienos Marbo MH-W104

Kaina: 62.70 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Jėgos treniruoklių staklės – našiems rezultatams!

Sportas – fizinės ir psichinės sveikatos garantas, tad jeigu norite būti tikras, kad  kartu su sportu gausite ir labai daug pozityvių minčių bei puikios energijos – tokiu atveju svarbu apsirūpinti kokybiška įranga, kuri garantuoja, kad rezultato siekimas bus malonus, nereikalaus daug laiko, o rezultatas – pranoks lūkesčius. Staklės – geriausias pasirinkimas, ir B-a.eu siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas rastu tokį variantą, koks jam labiausiai tinka.

Jėgos staklės būna dviejų tipų:

  1. Multifunkciniai treniruokliai.
  2. Daugiafunkciniai treniruokliai.

Priklausomai nuo to, kokių rezultatų siekiate ir kur treniruokliai bus naudojami – pasirinkite tinkamiausius.

Multifunkciniai treniruokliai internetu skirti konkrečios kūno vietos korekcijai. Tai gali būti kojos arba dažnai pasitaikantis pilvo presas, galiausiai – kaklas ir rankos. Svarbiausia kad multifunkciniai treniruokliai sukurti taip, kad intensyvus kartojimas nebūtų labai sudėtingas, juolab, kiekvieną kartą galima būtų treniruoklį apsunkinti, taip paskatinant savo organizmą dirbti labiau. Sportuojant ilgesnį laiką toks apsukiniams yra būtinas, kadangi paprasčiausiai tik didinat sunkumą galima siekti dar geresnių rezultatų. Kai matote, kad pilvo presas jau kietas, tačiau norimi keturkampiai neatsiranda – tokiu atveju labai svarbu papildomai naudoti svorius arba kitas priemones, kurios gali padėti raumenims duoti daugiau darbo.

Būtent tokie yra jėgos treniruokliai, kurie reikalauja energijos. Multifunkcinių treniruoklių kaina, palyginus su nauda, nedidelė, kadangi patys treniruokliai yra nedideli, jiems nesunku rasti vietą namuose, galiausiai, atsakingai dirbant greitai pamatysite puikius rezultatus.

Kitas pasirinkimas – daugiafunkciniai treniruokliai, kurie labai mėgstami todėl, kad vienu prietaisu galima atlikti net 100 skirtingų pratimų. Dėl savo universalumo jie labai mėgstami ne tik sporto klubuose, tačiau ir namuose. Visi žmonės puikiai supranta fizinio aktyvumo svarbą, tačiau daugelis neturi laiko laikytis sporto salėse, o pačiam namuose be įrangos atlikti pratimus dažnai labai sudėtinga. Tokiu atveju daugiafunkciniai treniruokliai ir tampa pačia geriausia išeitimi.

Profesionalūs B-a.eu daugiafunkciniai treniruokliai pigiau – geriausias pasirinkimas ieškantiems profesionalumo už pačią mažiausią kainą. Galiausiai, akcija leis sutaupyti dar daugiau, tad reguliariai tikinkite pasiūlymus.

  • Skirtingi treniruokliai skirti atlikti skirtingų tipų ir skirtingus pratimus. Kol vienas treniruoklis pritaikytas bent 50 skirtingų pozicijų, tuo tarpu kitas padeda atlikti daugiau nei 100 skirtingų pratimų ir tuo pačiu vienu metu gerinti kelias skirtingas kūno vietas.
  • Profesionalūs treniruokliai pritaikyti skirtingų žmonių poreikiams, tad vienas jėgos treniruoklis gali būti koreguojamas pagal aukštį bei sėdėjimo poziciją. Tai reiškia, kad jis puikiai tinka ir aukštiems, ir žemesniems, ir lieknesniems, ir apvalesnių formų asmenims. Kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Ergonomiški treniruokliai – profesionaliam sportui.
  • Treniruoklių rėmai gaminami iš plieno. Tai užtikrina saugumą, tvirtumą bei ilgaamžiškumą.
  • Sėdimos vietos apvilktos kokybiška medžiaga, kuri maloni odai.
  • Ieškodami tinkamiausio treniruoklio būtinai apgalvokite, kokių matmenų įranga Jums labiausiai tinka. Net ir gana mažas treniruoklis gali padėti atlikti daug pratimų, lygiai taip pat kaip didelis nebūtinai pasižymi daugiafunkcionalumu. Svarbiausia – ko Jums reikia ir kiek vietos įrangai turite.
  • Treniruokliai sukurti taip, kad net ir nežinodamas kaip tiksliai jais naudotis – žmogus savo kūnui nesukels labai daug problemų. Žinoma, naudinga pasitarti su treneriu arba bent jau pasiskaityti – kaip naudotis konkrečiu treniruokliu. Svarbiausia – saikas ir lėtais žingsniais judėjimas į poreikį.

Jėgos treniruokliai – puikus būdas siekti geresnių rezultatų! Aprūpinkite savo namus, sporto sales arba komercines patalpas profesionaliais treniruokliais, kurie padės žmonėms gyventi kur kas sveikiau ir laimingiau!