Jėgos staklės KETTLER MULTIGYM PLUS Jėgos treniruokliai, staklės

Priedas triecepsui inSPORTline A430 Jėgos treniruokliai, staklės

Jėgos staklės MULTIGYM PLUS 4 dėžės Jėgos treniruokliai, staklės

Jėgos staklės WBX-70 Jėgos treniruokliai, staklės
218.95 € / 1 vnt

Vežimėlis lazdoms POOL TROLLEY 10495 Jėgos treniruokliai, staklės

Daugiafunkciniai, universalūs jėgos treniruokliai ir jėgos staklės jūsų našiems rezultatams!


Sportas - fizinės ir psichinės sveikatos garantas, tad jeigu norite būti tikras, kad kartu su sportu gausite ir labai daug pozityvių minčių bei puikios energijos - tokiu atveju svarbu apsirūpinti kokybiška įranga, kuri garantuoja, kad rezultato siekimas bus malonus, nereikalaus daug laiko, o rezultatas pranoks lūkesčius. Jėgos staklės tam gali būti geriausias pasirinkimas, ir B-a.eu siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas rastų tokį variantą, koks jam labiausiai tinka.

Jėgos staklės būna dviejų tipų:

  • Multifunkciniai treniruokliai
  • Daugiafunkciniai treniruokliai

Priklausomai nuo to, kokių rezultatų siekiate ir kur šie universalūs treniruokliai bus naudojami - pasirinkite sau tinkamiausią.

Multifunkciniai treniruokliai internetu skirti konkrečios kūno vietos korekcijai. Tai gali būti kojos arba dažnai pasitaikantis pilvo presas, galiausiai - kaklas ir rankos. Svarbiausia, kad multifunkciniai treniruokliai sukurti taip, kad intensyvus kartojimas nebūtų labai sudėtingas, juolab, kiekvieną kartą galima būtų treniruoklį sureguliuoti taip, kad paskatintų organizmą dirbti dar labiau. Sportuojant ilgesnį laiką, krūvio didinimas yra būtinas, kadangi paprasčiausiai tik didinant apkrovą galima pasiekti dar geresnių rezultatų. Kai matote, kad pilvo presas jau kietas, tačiau norimi keturkampiai neatsiranda – tokiu atveju labai svarbu papildomai naudoti svorius arba kitas priemones, kurios gali padėti raumenims duoti daugiau darbo.

Būtent tokie yra jėgos treniruokliai, kurie reikalauja energijos. Multifunkcinių treniruoklių kaina, palyginus su nauda, nedidelė, kadangi patys treniruokliai yra kompaktiško dydžio, jiems nesunku rasti vietą namuose, galiausiai, atsakingai dirbant greitai pamatysite puikius rezultatus.

Kitas pasirinkimas - daugiafunkciniai treniruokliai, kurie labai mėgstami todėl, kad vienu prietaisu galima atlikti net 100 skirtingų pratimų. Dėl savo universalumo jie puikiai tinka ne tik sporto klubams, bet ir treniruotėms namuose. Visi žmonės puikiai supranta fizinio aktyvumo svarbą, tačiau daugelis neturi laiko laikytis sporto salėse, o pačiam namuose be įrangos atlikti pratimus dažnai labai sudėtinga. Tokiu atveju daugiafunkciniai treniruokliai ir tampa pačia geriausia išeitimi.

Profesionalūs B-a.eu daugiafunkciniai treniruokliai pigiau - geriausias pasirinkimas ieškantiems profesionalumo už pačią mažiausią kainą. Galiausiai, akcija leis sutaupyti dar daugiau, tad reguliariai tikrinkite pasiūlymus.

Skirtingi jėgos treniruokliai yra skirti atlikti skirtingų tipų ir skirtingus pratimus. Kol vienas treniruoklis pritaikytas bent 50 skirtingų pozicijų, tuo tarpu kitas padeda atlikti daugiau nei 100 skirtingų pratimų ir tuo pačiu vienu metu gerinti kelias skirtingas kūno vietas.

Profesionalūs daugiafunkciniai treniruokliai pritaikyti skirtingų žmonių poreikiams, tad vienas jėgos treniruoklis gali būti koreguojamas pagal aukštį bei sėdėjimo poziciją. Tai reiškia, kad jis puikiai tinka ir aukštiems, ir žemesniems, ir lieknesniems, ir apvalesnių formų asmenims. Kiekvienas ras tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Ergonomiški treniruokliai – profesionaliam sportui.

Treniruoklių rėmai gaminami iš plieno. Tai užtikrina saugumą, tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Sėdimos vietos apvilktos kokybiška medžiaga, kuri maloni odai.

Ieškodami tinkamiausio treniruoklio būtinai apgalvokite, kokių matmenų įranga Jums labiausiai tinka. Net ir gana mažas treniruoklis gali padėti atlikti daug pratimų, lygiai taip pat kaip didelis nebūtinai pasižymi daugiafunkcionalumu. Svarbiausia – ko Jums reikia ir kiek vietos įrangai turite.

Galime pasiūlyti platų įvairaus tipo jėgos staklių ir treniruoklių pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite inSPORTline, Nordic Track, TOORX ir kitų gamintojų nugaros treniruoklius, universalius suoliukus bei daugiafunkcinius treniruoklus už gerą kainą.

Štai keletas įdomesnių jėgos treniruoklių modelių ir jų pritaikymo galimybių


  • Nugaros treniruoklis inSPORTline Verge IN 4071 yra puikus sprendimas norintiems stiprinti nugaros raumenis. Šis nugaros treniruoklis turi svorių, kojų atramos ir nugaros atramos padėties reguliavimą, todėl galima puikiai jį pritaikyti prie savo poreikių.
  • Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline Tongu - tai bėgimo takelis, prisitraukimų skersinis ir kitų pratimų treniruoklis viename. Tai modernus, prisitaikantis prie jūsų poreikių multifunkcinis treniruoklis leidžiantis treniruoti kojas, rankas, giliuosius ir nugaros raumenis. O geriausia yra tai, kad šiuo treniruokliu vienu metu gali sportuoti du žmonės.
  • Multifunkcinis universalus suoliukas inSPORTline Bastet yra skirtas standartiniams krūtinės spaudimo, bicepso lenkimo ir kojų tiesimo bei lenkimo pratimams atlikti. Šis universalus treniruoklis yra kompaktiško dydžio, reguliuojamo aukščio ir leidžia kokybiškai atlikti pratimus treniruotės metus.

Taigi, jėgos treniruokliai – puikus būdas siekti geresnių rezultatų! Aprūpinkite savo namus, sporto sales arba komercines patalpas profesionaliais treniruokliais, kurie padės žmonėms gyventi kur kas sveikiau ir laimingiau!