Pasiūlymai
Keraminė čerpė, SMARAGD Keramikinės čerpės

Keraminė čerpė, TURMALIN Keramikinės čerpės

Keraminė čerpė, SMARAGD (Juoda angoba) Keramikinės čerpės

Keraminė čerpė, TURMALIN (Juoda angoba) Keramikinės čerpės

Populiariausios prekės

Keraminės ir betoninės stoginės čerpės šlaitiniams stogams


Tradicija dengti namų stogus čerpėmis gyvuoja jau ne vieną šimtmetį. Tokį sprendimą lemia tiek šios stogo dangos ekologiškumas, tiek tvirtumas bei atsparumas aplinkos poveikiui. Stoginės čerpės yra nedegios, pasižymi gera garso izoliacija, puikiai sulaiko šilumą, todėl žiemą nebus šalta, o vasaros metu per karšta. Be to, tinkamai sumontuotos stogo čerpės tarnaus ilgus metus. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir stogo išvaizdos. Stogai dengti čerpėmis atrodo žymiai unikaliau ir patraukliau nei naudojant kitokio tipo stogo dangą.

Įprastai čerpėmis yra dengiami naujos statybos individualūs gyvenamieji namai, sodybos, vasarnamiai ir kiti pastatai, turintys šlaitinį stogą. Tad jeigu ieškote patikimos ir ekonomiškos stogo dangos, apsvarstykite stogo čerpių pasirinkimą.

Keraminės ar betoninės stogo čerpės?


Tradiciškai yra išskiriami du stoginių čerpių tipai pagal jų gamybos būdą - tai keraminės ir betoninės čerpės. Tiek vienos, tiek kitos rūšies čerpės yra gaminamos įvairių formų (vienos bangos, dvibangės ar plokščios), skirtingų dydžių, paviršiaus blizgumo, turi gana platų spalvų pasirinkimo asortimentą. Pačios populiariausios yra dvibangės stogo čerpės, tačiau priklausomai nuo projekto tipo bei siekiamo rezultato, taip pat yra naudojamos ir vienos bangos bei plokščios čerpės.

Labai ryškaus skirtumo tarp keramikinės ir betoninės čerpės nėra, tačiau vienas aspektas visgi išskiria jas. Tai čerpių kaina. Kadangi betoninės stogo čerpės buvo sukurtos kaip alternatyva keraminėms, tad jos yra šiek tiek pigesnės.


Čerpinio stogo privalumai


  • Čerpėmis dengtas stogas atrodo žymiai estetiškiau ir unikaliau
  • Platus spalvų, formų ir paviršiaus blizgumo pasirinkimas leis susikurti stogo dizainą pagal individualius poreikius
  • Stogo čerpės dėl savo savybių yra ilgaamžės
  • Aukštas atsparumas ugniai
  • Čerpinis stogas yra tvirtas, pačios čerpės nebijo aplinkos poveikio
  • Kadangi čerpės yra gaminamos iš natūralių medžiagų, jos nerūdija
  • Puikus šilumos sulaikymas
  • Gana nesudėtingas įrengimas
  • Galimybė keisti atskiras čerpes neišardant viso stogo

Populiariausių gamintojų čerpės stogams


Parduodame įvairių formų, dydžių ir spalvų keramines bei betonines Benders, Monier, Roben, Wienerberger, Jacobi, Tondach ir kitų gamintojų keramines čerpes geromis kainomis.

Monier čerpės yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šio gamintojo produkcija išsiskiria aukšta kokybe, tvirtumu, plačiu įvairių formų bei spalvų pasirinkimu (molio, raudonos, rudos, juodos, pilkos, žalios bei kitos spalvos). Gaminamos tiek betoninės, tiek keraminės Monier prekės ženklu žymimos stogo čerpės.

Švedijos gamintojo Benders stogo čerpės pasižymi išskirtiniu dizainu ir puikiu patvarumu. Šio gamintojo betoninės čerpės puikiai tinka naudoti mūsų klimato sąlygomis. Spalvų ir formų gausa leis pasirinkti geriausią stogo dangos sprendimą.

Žinoma, reikėtų paminėti ir vieną didžiausių pasaulyje čerpių gamintoją Wienerberger. Šios gamintojo keraminės čerpės taip pat išsiskiria asortimento gausa, čerpės patvarumu ir atsparumu aplinkos sąlygoms, o ilgametė gamybos patirtis užtikrina, kad gausite itin kokybišką produktą.

Stogo čerpių kaina


Stogo čerpės kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, jos dydžio, formos bei spalvos. Dažnai taikome akcijas, todėl čerpes šlaitiniams stogams akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo stogo čerpės jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Stogines čerpes pristatome visoje Lietuvoje.