Keraminės stogo čerpės - ekologiška ir ilgaamžė stogo danga

Pastaruoju metu keraminės čerpės tampa vis populiaresniu stogo dangos pasirinkimu. Tai natūrali ir ekologiška stogo danga, pagaminta iš degto molio. Keraminių čerpių stogas ne tik išsiskiria puikia savo išvaizda, bet ir padeda palaikyti tinkamą mikroklimatą pastato viduje. Kartu tai yra ir viena praktiškiausių bei lengviausiai eksploatuojamų stogo dangų. Čerpinis stogas yra atsparus įvairiems aplinkos poveikiams, jam nebaisus karštis ar šaltis bei drėgmė. Keraminės stogo čerpės yra nedegios, nerūdija, gerai išlaiko savo spalvą daugelį metų.
Kokybiškos keraminės čerpės puikiai tiks tiek statant naujus namus, tiek ir renovuojant senesnių pastatų stogus, o dėka plataus formų ir spalvų pasirinkimo galima susikurti unikalų stogo dizainą.

Keraminių čerpių tipai ir rūšys

Keraminės čerpės yra gaminamos skirtingų formų, matmenų, spalvų ir paviršių. Keraminės stogo čerpės gali būti banguotos, lygios, įgaubtos ar žvyninės formos. Galite rinktis matinio, pusiau blizgaus ar glazūruoto paviršiaus čerpės. Spalvų įvairovė taip pat labai plati. Nuo įprastos molio spalvos ar raudonų atspalvių iki rudų, juodų, pilkų ir kitų spalvų. Toks platus pasirinkimas leidžia kiekvienam išsirinkti geriausią sprendimą.

Kodėl verta rinktis keramines čerpes stogo dangai

  • Čerpinis stogas ne tik puikiai atrodo, bet ir gali padidinti jūsų nekilnojamo turto vertę.
  • Keraminės čerpės yra natūralus produktas, todėl puikiai tiks tiems, kurie vertina ekologiją.
  • Čerpinis stogas gerai izoliuoja aplinkos triukšmą, todėl net ir esant stipriam lietui, jūs to galite visai nepajusti
  • Atsparumas ugniai
  • Keraminės čerpės nerūdija, nepraranda savo estetinio vaizdo
  • Kokybiškai sumontuotos keraminės čerpės tarnauja ilgus metus

Populiariausių gamintojų keraminės čerpės stogui


Mūsų kataloge rasite Monier, Roben, Wienerberger, Jacobi, Tondach ir kitų gamintojų keramines čerpes geromis kainomis. Parduodame įvairių formų, dydžių ir spalvų keramines stogo čerpes.

Monier yra vienas iš populiariausių gamintojų, renkantis keramines čerpes. Šio gamintojo produkcija išsiskiria aukšta kokybe, tvirtumu, plačiu įvairių formų bei spalvų pasirinkimu. Esame tikri, kad Monier keraminės čerpės puikiai papuoš jūsų namo stogą.

Kaip alternatyvą galite rinktis Wienerberger keramines čerpes. Šis koncernas yra viena stambiausių keraminių medžiagų gamintojų pasaulyje. Šios gamintojo keraminės čerpės taip pat išsiskiria aukšta kokybe, patvarumu, atsparumu aplinkos sąlygoms.
Esame tikri, kad platus pasirinkimas leis surasti tinkamiausią sprendimą jūsų namo stogui. Atminkite, kad tik patikrintų gamintojų keraminės čerpės atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.


Keraminių čerpių kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, jos dydžio ir spalvos. Dažnai taikome akcijas, todėl keramines čerpes akcijos metu įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nesate tikri, kurio gamintojo keraminės stogo čerpės jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Keraminės čerpės pristatomos visoje Lietuvoje.