Cedral vėdinimo profilis (aliuminis), 50x30x2500 mm Pluoštinio cemento apkala (fasadui)

Pluoštinio cemento apkala fasadui, fibrocementinės dailylentės CEDRAL


Pluoštinio cemento dailylentės išorinei fasado apdailai yra puiki alternatyva lyginant su tradicinėmis medienos ar PVC lauko dailylentėms. Iš pluoštinio cemento pagaminta fasado apdaila yra mažiau paveiki aplinkos įtakai, nepūva, lyginant su medinėmis dailylentėmis.

Fibrocementinės dailylentės puikiai tinka tiek naujų namų fasado apdailai, tiek ir renovuojant senus individualius namus, kotedžus ir kitus pastatus. CEDRAL pluoštinio cemento apkala fasadams yra skirta eksterjero sienoms, frontono užbaigimui, apdailai aplink langą ir kitose vietose. Ji yra lengvai prikalama vinimis arba prisukama sraigtais be papildomo gręžimo.

CEDRAL šiai dienai gali pasiūlyti dviejų tipų pluoštinio cemento dailylentes. Cedral Classic serija yra skirta dengti horizontaliai arba vertikaliai, kad būtų suformuotos gilios šešėlio linijos. Taip pat šios serijos fasado dailylentes galima montuoti su atvirais sujungimais, taip sukuriant minimalistinę išvaizdą.

Jei ieškote mažiau persidengiančios fasado apdailos, Cedral Click fasado dailylentės jums puikiai tiks. Jos yra montuojamos lygiai su paviršiumi, o click sistema (su liežuvėliu ir grioveliu) užtikrina lengvą ir paprastą montavimą. Šios serijos cementines fasado dailylentes taip pat galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Fibrocementinės Cedral dailylentės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų


CEDRAL fasado apkala yra gaminama iš Portlando cemento, mineralinių priedų, natūralaus organinio surišančio pluošto ir kitų priedų. Šios lauko apdailos dailylentės gaminamos Hatschek mašinomis ir yra autoklavuojamos. Norint išgauti skirtingas spalvas, cementinės dailylentės priekinė pusė yra padengiama akriliniais dažais, o kita pusė bespalviu impregnantu.

Gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina, kad Cedral (Eternit) fibrocementinės dailylentės yra atsparios ugniai (apsaugo nuo ugnies plitimo), vandeniui, daugeliui chemikalų, neleidžia veistis įvairiems organizmams (grybeliams, bakterijoms, parazitams). Šios pluoštinio cemento dailylentės pasižymi gera garso izoliacija, yra ekologiškai švarios (neišskiria nuodingų dujų).

Platus spalvų pasirinkimas jūsų svajonių fasadui


Nesvarbu ar jums patinka šviesios pastelinės spalvos ar tamsesni tonai, fibrocementinių dailylenčių spalvą galite rinktis iš plačios spalvų paletės. Cementinės fasado dailylentės gali būti medžio imitacijos tekstūros arba lygiu paviršiumi. Toks pasirinkimas leis susikurti idealiai estetišką namo fasado apdailą, kuri džiugins ne vienus metus.

Fibrocementinės dailylentės montavimas ir priežiūra


Šias fasado apdailos fibrocementines dailylentes galima sukti be išankstinio skylių gręžimo (automatinis prisukimas naudojant grąžtą). Vinis kalti taip pat galima be išankstinio skylių gręžimo. Vinies galvutė negali giliai įeiti į fasado dailylentę. Jeigu naudosite pneumatinį vinių šautuvą, jame turi būti reguliuojamas įkalimo gylis. Naudoti vinių kalimo šautuvą su suspaustų dujų balionėliais nerekomenduojama, kadangi jis gali įkalti vinį per daug giliai.

Pluoštinio cemento dailylentės pjaustymas galimas diskiniu mažų apsukų pjūklu (disko ašmenys padengti karbidu), diskiniu didelių apsukų pjūklu (disko ašmenys deimantiniu padengimu), mašininiu pjūklu su karbidu padengtais ašmenimis arba rankiniu pjūklu su karbidu padengtais ašmenimis.

Apdirbti fasado dailylentės kraštus rekomenduojama smulkiu švitriniu popieriumi. Izoliavimui naudokite tik neutralius izoliatorius, kadangi naudojant silikoninius, gali atsirasti dėmės.

Pluoštinio cemento fasado apdailos dailylentes galima valyti naudojant švelnias valymo priemones arba skystą muilą, po to nuplaunant švariu vandeniu. Tinkamai sumontuotos ir prižiūrimos pluoštinio cemento dailylentės tarnaus ne vienerius metus.


Fibrocementinės dailylentės kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo, pačios dailylentės tipo, matmenų, spalvos ir kitų parametrų. Visą pluoštinio cemento dailylenčių asortimentą rasite mūsų el. parduotuvėje. Užsisakykite internetu ir mes pristatysime į norimą vietą visoje Lietuvoje.

Reikia išsamesnės konsultacijos? Nesate tikri, koks fasado apdailos sprendimas jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su savo poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.