Atpigo
Spenelių grandinėlė su krištoline gėlyte Spenelių spaustukai

Atpigo Spenelių spaustukai Uždek mane Spenelių spaustukai
23.95 € 30.94 € / 1 vnt

Atpigo Sextreme spenelių spaustukas Abudu Spenelių spaustukai
26.22 € 33.21 € / 1 vnt

Bad Kitty spenelių spaustukai Akimirka Spenelių spaustukai

Spenelių pompos Žaidėjas (juoda) Spenelių spaustukai

CalExotics spenelių spaustukai Žaidimas Spenelių spaustukai

Spenelių lipdukai X (juoda) Spenelių spaustukai

"Vibruojantys spaustukai" Spenelių spaustukai
Išparduota
Buvusi kaina: 25.65 €

Purškiklis vaginos stangrumui
Išparduota
Buvusi kaina: 25.94 €

Spenelių spaustukas Veržėjas Spenelių spaustukai
Išparduota
Buvusi kaina: 37.95 €

Spenelio auskaras Spenelių spaustukai
Išparduota
Buvusi kaina: 25.77 €

Spenelių spaustukai 

 

Spenelių spaustukus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, splavų, formų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, gamintojų ir kita.

Spenelių spaustukai suteiks ne tik gražų estetinį vaizdą, bet ir leis pajusti spenelių suspaudimo malonumą, jų stimuliaciją meilės akto metu. Spenelių spaustukai taip pat gali būti naudojami moters lytinių lūpų ar vyro peniui ir kapšeliui suspausti bei patirti tempimo pojūtį. Stiprumą galėsite reguliuoti, nes visi spenelių spaustukai turi lengvai reguliuojamą suspaudimo intensyvumą. Tad spenelių spaustukai gali įnešti naujų patyrimų ir pojūčių į seksą bei sekso žaidimus.

Spenelių spaustukai, tai erotiniai žaisliukai aštresnių pojūčių mėgėjams. Stipriau suspausti speneliai daugeliui žmonių suteikia beprotišką malonumą, todėl jei dar nė karto nebandėte šios sekso technikos vertėtų išbandyti.

Spenelių spaustukus galite rinktis ir elektrinius.

Spenelių spaustukai gali būti su svarovskiais, metaliniais žiedais, skirtingų formų – ašarėlės, drugeliai, su pukeliais, svarreliai, su plunksnomis ir kita.

Universalius spenelių spaustukus gali dėvėti kiekvienas, nes yra vienas visiems tinakmas dydis.

Taigi spenelių spaustukus galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.