Klijavimo mišiniai polistireno ir mineralinės vatos plokštėms


Galime pasiūlyti platų klijų, skirtų šilumos izoliacijos darbams pasirinkimą. Jei atliekate fasado šiltinimo, vidaus šiltinimo darbus, jums puikiai tiks kokybiški, geromis darbinėmis savybėmis pasižymintys klijavimo mišiniai mineralinės vatos ir polistireno (EPS, XPS) klijavimui ant betono, dujinio betono, cemento, cemento-kalkių betono ir netinkuoto mūro iš plytų, blokelių, tuščiavidurių plytų bei kitų panašaus tipo keraminių ir silikatinių medžiagų paviršių. Šie klijavimo mišiniai puikiai tinka naujai statomiems privatiems pastatams šiltinti bei šiluminei pastatų renovacijai atlikti.

Žinomų gamintojų klijavimo mišiniai pigiau


ATLAS, BAUMIT, CERESIT, KNAUF, SAKRET, WEBER ir kitų gamintojų polistireno ir mineralinės vatos klijai geromis kainomis. Galime pasiūlyti įvairaus tipo ir techninių parametrų, vidaus ir išorės darbams skirtus klijavimo mišinius pigiau. Dažnai taikome akcijas, todėl jų metu kainos yra ženkliai mažesnės. Sekite mūsų pasiūlymus ir nepraleiskite progos įsigyti klijus pigiau.

Jei nesate tikri, koks klijavimo mišinys / klijai polistirenui ar mineralinės vatos plokštėms jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Priklausomai nuo to, kokius darbus atliekate, patarsime, kas jums geriausiai tiktų. Svarbu yra tinkamai pasirinkti medžiagas, tokiu atveju būsite tikri, kad įsigytas klijavimo mišinys bus tinkamas jūsų statybos darbams.

Nusipirkus internetu, polistireno ir mineralinės vatos plokščių klijavimo mišiniai pristatomi visoje Lietuvoje.