Šratasvydžio pistoletai  

Šratasvydis, tai komandinis sportinis žaidimas, aktyvus laisvalaikis ir taktikos treniruočių simuliatorius, kuriame naudojamos tikrų ginklų kopijos, veikiančios elektro – pneumatiniu, mechaniniu arba suslėgtų dujų plėtimosi principu, šaudančios 6 mm, 0.2 g ar sunkesniais plastikiniais šratukais, karinė ar spec tarnybų apranga, ekipuotė, radijo ryšio priemonės ir procedūros, bei įvairių šalių kariuomenių, policijos ar kitų jėgos struktūrų veiksmų taktika, simbolika.

Šratasvydžio ginklai yra pramoginiai pneumatiniai šaunamieji ginklai, išvaizda labai panašūs į tikrus šaunamųjų ginklų modelius ir šaudantys 6 mm skersmens lengvais plastikiniais rutuliukais. Pataikę rutuliukai gali pakenkti tik pataikę į akis, nuo ko apsaugo prigludę apsauginiai akiniai.

Šratasvydžio ginklų tipai gali būti spyruokliniai, dujiniai, elektriniai ir kita.

Šratasvydžio aistruoliai gali rasti sau tinkančius šratasvydžio pistoletus. Juos gali rinktis iš plataus asortimento, palankia kaina, skirtingų išmatavimų, formų, spalvų, svorio ir kita. Pistoletus gali rinktis tokius - Pistoletas AEG BERETTA M9 World Defender kal.6mm, Pistoletas AEG GBB Walther P99 DAO Co2, Pistoletas AEG GNB, H&K USP CO2, Pistoletas H&K USP, Pistoletas M9 Blow Back, Pistoletas CO2 M84 Full Metal, Pistoletas Green Gas M92F, Pistoletas AEG Walther P99, reprodukcija, Pistoletas AEG G17, reprodukcija, Pistoletas AEG Combat Zone Zombie Hunter, Revolveris AEG RUGER Superhawk CO2 ir kita.

Jeigu pasirinksite Pistoletą WALTHER PPS, spyruoklinį jis bus pagamintas iš metalo, taip pat turės didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. Šis pistoletas idealiai tinka žaidimams, nes yra trumpas ir kita.

Jeigu pasirinksite Revolveris AEG Ruger Superhawk CO2, tai jis bus pagamintas iš metalo, 990 g svorio, 345 mm ilgio, sidabrinės spalvos, idealiai tinka šaudymo tiek vidutiniu, tiek ir dideliu atstumu ir kita.

Taigi pistoletus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko, vyksta akcijos, dėmesingas ir šiltas aptarnavimas ir kita.