Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Siurblys WILO STAR-Z 15TT

Kaina: 223.93 €

Cirkuliacinis siurblys geriamam vandeniui Wilo-Star-Z 20/1; 1~230V

Kaina: 263.99 €

Siurblys WILO STAR-Z NOVA

Kaina: 144.03 €

Siurblys WILO STRATOS PICO 25/1-4-130

Kaina: 215.55 €
 
 

Cirkuliaciniai siurbliai                                                                                         

 

Cirkuliaciniai siurbliai gali tikti namo šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemoms.

 

Baseinuose cirkuliacijos siurblys yra pagrindinė baseino vandens filtravimo sistemos sudedamoji dalis. Pastatomi vandens siurbliai gali būti skirti pastoviam vandens tiekimui į baseino filtrą, bei užtikrina reikiamą vandens cirkuliaciją baseine.

 

Paprastai cirkuliaciniai baseino vandens siurbliai yra parenkami individualiai kiekvienam baseinui atsižvelgiant į baseino paskirtį, jo eksploataciją, bei kitus techninius ypatumus.

 

Cirkuliacinį siurblį montuoti yra paprasta.

 

Cirkuliacinius siurblius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, našumų ir kita.

 

Taigi cirkuliacinius siurblius gali naudoti vandens šildymo sistemos, oro kondicionavimo įrenginiai, uždaros šildymo sistemos, pramoniniai cirkuliaciniai įrenginiai ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius cirkuliacinius siurblius pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Cirkuliacinius siurblius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Cirkuliacinius siurblius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.