Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Ieškant negyvosios jūros produktų internetu kaina dažniausiai nėra pats svarbiausias kriterijus

Negyvosios jūros produktai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios vertinamos visoje Europoje. Negyvosios jūros kosmetiką, veido priežiūros priemones renkasi daugybė žmonių. Tam, kad galėtumėte greitai rasti šias priemones mūsų parduotuvėje išskyrėme kelias skirtingas kategorijas:

 

  • Negyvosios jūros kūno priežiūros priemonės

  • Negyvosios jūros veido priežiūros priemonės

  • Papildomos negyvosios jūros priemonės

 

Taigi, jei ieškote priemonių veidui ar kūnui, o gal norite rasti jūros druskos voniai ar net Negyvosios jūros purvo, iškart galite pasirinkti atitinkamas kategorijas.

Negyvosios jūros kosmetika apima kūno ir veido priežiūros priemones. Pirmosios apima kūno losjonus, kremus, sviestus ir specialias priemones. Viena įdomesnių kosmetikos priemonių, randama šioje kategorijoje yra terminis vanduo su Negyvosios jūros druska. Šis vanduo yra naudojamas raminti sudirgintai odai, ją sudrėkinti. Panašias savybes turi ir įvairūs geliai. Dauguma jų yra natūralūs, pavyzdžiui, gelis, pagamintas iš 99 % alavijų. Dalis priemonių yra tinkamos bet kokio tipo odai, todėl jas galima naudoti visiems.

Kalbant apie natūralias priemones, verta paminėta, kad tokios priemonės, ypač pagamintos su negyvosios jūros vandeniu, būna be kvapiklių, dažiklių, alergenų ar parabenų. Tad jei ieškote ekologiškos kosmetikos, pataikėte ten, kur reikia. Kaip matote, Negyvosios jūros produktai internetu yra geras sprendimas su dideliu ekologiškų kūno priežiūros priemonių pasirinkimu.

Negyvosios jūros druskos kosmetika veidui apima paakių priežiūros priemones, veido valymo priemones bei specialiąsias priemones. Kalbant apie priemones paakiams, vertėtų žinoti, jog šios gali būti jauninančios, raukšles mažinančios ar saugančios odą aplink akis. Tad priklausomai nuo norimo rezultato pasirinkite reikiamą kremą. Jei jus domina Negyvosios jūros produktai pigiau, tuomet surikiuokite prekes kainos didėjimo tvarka ir netrukus matysite pigiausius pasirinkimus.

Veido valymo priemonės su negyvosios jūros produktais apima veido prausiklius. Dauguma mūsų parduodamų prausiklių sudėtyje turi tik natūralias augalines medžiagas. Tad tokie negyvosios jūros produktai turi natūralų kvapą, natūralią spalvą. Na, o jei jums priemonės ekologiškumas ne tiek svarbus, kiek kaina, tuomet vertėtų prekes surikiuoti pagal kainą. Vis dėl to, kai ieškomi negyvosios jūros produktai kaina dažniausiai nėra pats svarbiausias kriterijus. Negyvosios jūros produktai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurios yra labai vertinamos ir tikrai vertos savo kainos.

Pirmoje pastraipoje minėjome ir papildomas Negyvosios jūros kosmetikos priemones. Viena populiariausių yra Negyvosios jūros druska. Ši druska paprastai naudojama vonioje. Druskoje esantys mikroelementai maitina kūną, todėl tokia priemonė yra plačiai naudojama. Žinoma, negyvosios jūros druska dedama ir į kitas kasdienes priemones, kaip kad muilas. Toks muilas yra praturtintas mineralais, reikalingais jūsų kūnui, kurie padeda atstatyti ir regeneruoti rankų odą.Negyvoji druska yra labai svarbi žmogaus organizmo būklei, nes negyvojoje druskoje yra per trisdešimt mineralų rūšių. Ne veltui 400 metrų žemiau jūros lygio esanti Negyvoji jūra jau Antikos laikais garsėjo savo sveikatinamosiomis savybėmis – čia ilsėtis ir atgauti sveikatą vykdavo pasaulio valdovai ir valdovės.

Purvas ir negyvosios jūros druska naudojama SPA procedūroms. Dėl druskose esančių mineralų koncentracijos (kalcio chlorido, magnio chlorido, fosfatų, karbonatų, kalio, bromidų ir fluoridų) gerėja odos kraujo apytaka, gijimas ir regeneracija. Todėl turint odos problemų yra labai gerai naudoti negyvosios jūros produktų. Negyvosios jūros produktai taip pat tinka ir norint atlikti grožio procedūras.

Vienos įdomesnių prekių su Negyvosios jūros produktais yra jūros purvas ir aromaterapija. Negyvosios jūros purvas yra naudojamas tiesiai ant odos ir yra puiki priemonė odos ligų prevencijai. Toks purvas išvalo odą, pagerina kraujo cirkuliaciją, glotnina bei lygina odą. Ši priemonė dažnai naudojama nuo celiulito. Na, o Negyvosios jūros aromaterapija pasižymi panašiomis savybėmis odai. Aromaterapija regeneruoja, raminą odą, kaip ir purvas, suteikia jai glotnumo, elastingumo. Taigi, priemonė taip pat labai populiari, kas nori atrodyti jaunai ir turėti lygią odą.

Negyvosios jūros druska atpalaiduoja, mažina stresą, raumenų įtampą ir net spazmus, sąnarių skausmus, stimuliuoja medžiagų apykaitą, stiprina visą organizmą.

Kaip ir negyvosios jūros druska taip ir negyvosios jūros purvas puikiai valo odos poras ir detoksikuoja organizmą.

Neveltui geriausiuose pasaulio kurortuose, SPA, reabilitacijos centruose naudojami negyvosios jūros produktai, nes jie žmogaus organizmui suteikia energijos. Negyvosios jūros produktus paprasta naudoti ir namuose.

Negyvosios jūros produktai plačiai naudojami ir kosmetikos priemonių gamyboje.

Negyvosios jūros produktai yra: negyvosios jūros dušo želė, šveitikliai, kūno losjonai, kremai, sviestai, negyvosios jūros balzamai, kaukės, negyvosios jūros šampūnai, paakių zonos priežiūros priemonės, veido kremai, serumai, kaukės ir pan.

Naudojant negyvuosius jūros produktus galima išsigydyti tokias odos ligas kaip žvynelinė ir egzema. O paprastieji spuogai – aknė – jai visai menkas iššūkis. Ir nors ne visos gali sau leisti prie tolimosios jūros nuvažiuoti, kosmetikoje su Negyvosios jūros produktais sutelktos geriausios jų savybės.

Naudojant negyvosios jūros purvu arba dumbliais valomasias kaukes galima iš odos labai lengvai pašalinti spuogelius ir inštirus, sudrėkinti odą, pašalinti negyvas odos ląsteles.

Negyvosios jūros kosmetikos priemonės yra veiksmingos ir seniai įvertintos daugelyje šalių. Todėl šiandien jums siūlome didelį Negyvosios jūros produktų pasirinkimą internetu. Užsukite ir patys pamatysite, kokie Negyvosios jūros produktai gali padėti jums puoselėti savo kūną.