Žaislų dėžės     

                                                                               

Vaikų kambaryje be visų įprastų baldų turi būti ir spalvinga, žaisminga žaislų dėžė.

 

Žaislų dėžės yra gaminamos iš medžio, plastiko, popieriaus ir kt.

 

Žaislų dėžės prisideda prie spalvingos vaiko kambario erdvės kūrimo. Taip pat jos yra labai patogios susidėti vaikiškiems žaislams ir kitiems vaikiškiems niekučiams. Taip vaiko kambaryje galima išlaikyti tvarką, be to formuoja vaiko tvarkingą elgesį.

 

Dažniausiai žaislų dėžės buvo spalvingos, įdomių dizainų. Į jas galima ne tik sudėti vaikiškus žaisliukus, bet ir būti naudojama kaip sėdima dalis, žaidimų – slėpynių vieta.

 

Taigi žaislų dėžė yra ne tik vaikų žaislų saugykla, bet ir idealiai tinka sudėti knygas. Yra paprastas naudojimas, kai žaislų dėžė nebereikalinga, vaikui užaugus, galima panaudoti kitiems daiktams susidėti arba tiesiog sulankstyti ir padėti į sandėliuką.

 

Geriausios žaislų dėžės yra pagamintos iš natūralaus medžio, nes tokios dėžės yra ekologiškos, nebijo subraižymų, nes galima nesunkiai atrestauruoti, yra ilgaamžės, kuria jaukią ir šiltą nuotaiką. Taip pat atsibodusią žaislų dėžutę galima lengvai pakeisti kitomis spalvomis ar raštais – nudažyti ekologiškais dažais, padaryti dekupažą.

 

Žaislų dėžės vaikams turėtų būti lengvos, nekampuotos, tačiau stabilios, kad vaikas žaisdamas nesusižalotų. Geriausiai, kai žaislų dėžės turi ratukus, tada lengva yra tiek vaikui, tiek ir tėveliams žaislų dėžę perkelti (perstumti) iš vienos vietos į kitą.

 

Žaislų dėžės gali būti pagamintos, taip kad vėdintųsi, tad tokiose dėžėse galima saugiai laikyti drabužius.

 

Turint laiko ir noro žaislų dėžę galima pasigaminti ir pačiam iš turimų namuose medžiagų (kartono, spalvoto popieriaus ir kt.), tik aišku tokios žaislų dėžės tarnaus neilgai ir atrodys nelabai estetiškai.

 

Taigi žaislų dėžę labai patogu yra užsisakyti internetu, nes pristatymas būtų tiesiai į namus ir nereiktų sau sukti galvos kaip parsinešti šią didelę dėžę.