Atpigo Ausinės Forme Q32 Belaidės, bluetooth ausinės
13.42 € 26.38 € / 1 vnt

Atpigo Ausinės Forme TWS-03 Belaidės, bluetooth ausinės
11.35 € 13.90 € / 1 vnt

Atpigo Ausinės Sandberg 126-06 Bluetooth Office Headset Pro Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Belaidės ausinės Aiwa EBTW-850 black Belaidės, bluetooth ausinės
75.97 € 88.41 € / 1 vnt

Atpigo Ausinės Toshiba AMP RZE-BT900E black Belaidės, bluetooth ausinės
95.19 € 108.25 € / 1 vnt

Atpigo Belaidės ausinės Zalman ZM-HPS700W Black Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Sandberg 126-18 Bluetooth Office Headset Pro+ Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Belaidės ausinės Zalman ZM-HPS700W White Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Toshiba Airhush RZE-BT1050E black Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Toshiba Airhush RZE-BT1050E white Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Toshiba Silent Luxury RZE-BT1200H blue Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Denver BTH-240 White Belaidės, bluetooth ausinės
16.82 € 18.09 € / 1 vnt

Atpigo Ausinės Toshiba AMP RZE-BT900E blue Belaidės, bluetooth ausinės
73.08 € 78.41 € / 1 vnt

Atpigo Belaidės ausinės Xiaomi Buds 3T Pro gloss white Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Belaidės ausinės Aiwa ESP-350BK black Belaidės, bluetooth ausinės
55.12 € 58.18 € / 1 vnt

Atpigo Belaidės ausinės Aiwa ESP-350WT white Belaidės, bluetooth ausinės
53.99 € 56.53 € / 1 vnt

Atpigo Belaidės ausinės Media-Tech MT3607 Cobra Pro Rhoid Belaidės, bluetooth ausinės

Atpigo Ausinės Toshiba Wireless Audio Triple Pack HSP-3P19 white Belaidės, bluetooth ausinės

Belaidės „Bluetooth“ ausinės: ką verta žinoti renkantis?

Kuo pasižymi geros belaidės ausinės?

Puikia garso kokybe. Geros belaidės ausinės geba atkurti garsą, artimą aukščiausios kokybės laidinių ausinių atkuriamam garsui. Nors „Bluetooth“ technologija riboja garso atkūrimo galimybes ir belaidės ausinės šiuo atžvilgiu nusileidžia laidinėms, kokybiškų belaidžių ausinių transliuojamas garsas vis tiek turėtų būti aiškus, detalus ir malonus ausiai.

Pakankamu veikimo atstumu. Nors kai kurios belaidės ausinės veikia tik šalia garso šaltinio, daugelis jų sėkmingai gali būti naudojamos ir pakankamai dideliu atstumu (pavyzdžiui, esant kitame kambaryje). Tiesa, nereikėtų aklai pasikliauti gamintojų nurodomu veikimo atstumu: įvairūs trikdžiai, tokie kaip sienos ar uždarytos durys, gali ženkliai sumažinti deklaruojamą belaidžio ryšio veikimo diapazoną.

Ilgu akumuliatoriaus veikimo laiku. Daugelis belaidžių ausinių vienu įkrovimu gali veikti aštuonias valandas ar ilgiau.

Aiškiu garsu. Jei „Bluetooth“ ausines naudosite su išmaniuoju telefonu, ko gero norėsite skambinti ir priimti skambučius, todėl labai svarbu, kad galėtumėte aiškiai girdėti (ir būti girdimi). Kai kuriuose belaidžių ausinių modeliuose akcentuojamas muzikos atkūrimas ir visiškai nekreipiama dėmesio į skambučių garso kokybę.

Lengvu naudojimu. Atkreipkite dėmesį į atsiliepimus internete, t.y. ką recenzentai rašo apie konkrečių ausinių valdymą, dėvėjimą ir kitas jų savybes.

Patogumu. Ausinės turi laikytis pakankamai tvirtai ir nesmukti, bet ne tiek tvirtai, kad spaustų ausis ir keltų diskomfortą. Ausų padukai turėtų būti švelnūs ir minkšti, leisti ausims kvėpuoti ir saugoti jas nuo perkaitimo. Patogios ausinės padės išvengti nuovargio, net ir naudojantis jomis ilgą laiką.

Patikimumu. Pasitaiko pirkėjų nusiskundimų, kad ausinės prastai veikia, arba apskritai nustojo veikti, praėjus vos kelioms savaitėms ar mėnesiams po įsigijimo. Dėl šios priežasties, vertėtų rinktis žinomų gamintojų kokybiškus gaminius, net jei jie ir kainuoja šiek tiek daugiau. Žinoma, nuo gedimų neapsaugoti net ir žinomiausi prekiniai ženklai, tačiau jie paprastai siūlo kokybiškesnį garantinį aptarnavimą.

Į ką dar vertėtų atkreipti dėmesį?

Kokiu tikslu planuojate naudoti belaides ausines? Kiekvienas belaidžių ausinių modelis turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, todėl geriausia pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. „Bluetooth“ ausinės yra labai patogios, jei vaikštote mieste ar sportuojate sporto klube, tačiau jos dažniausiai nesuteikia tokios garso kokybės, kaip brangesni modeliai, skirti naudoti namuose. Jei su ausinėmis planuojate žiūrėti televizorių, rekomenduojame rinktis modelį su uždarais kaušeliais: jie gerai blokuoja išorinį triukšmą (prie šios temos dar sugrįšime vėliau) ir sulaiko garsą ausinėse, todėl netrukdo aplinkiniams.

Ar norite atsiriboti nuo aplinkos garsų? Jei norite klausytis muzikos biure ar perpildytoje autobusų stotyje, gali būti patogu turėti ausines, kurios užblokuotų aplinkos triukšmą. Visos uždaro dizaino ausinės, apgulančios ausį, daugiau ar mažiau slopina aplinkos garsus, bet jeigu norite visiškai atsiriboti nuo išorinio pasaulio šurmulio, jums reikės triukšmą blokuojančių belaidžių ausinių. Na o jei norite klausytis mėgiamos muzikos, bet tuo pačiu girdėti ir telefono skambučius ar savo vaikus, rinkitės atviro tipo belaides ausines.

Ar turite specifinių reikalavimų, susijusių su komfortu? Ausinių patogumas dažniausiai yra asmeninio pasirinkimo klausimas. Kai kurie žmonės mėgsta mažesnes ausines, kišamas į ausis, o kiti – ant ausų dedamas ausines. Vieniems labiau patinka atviro tipo ausinės, nes su jomis vėsiau, o kiti neprieštarauja, kai ausinės apgaubia ausis. Svarbus ir jūsų galvos dydis: nors didžioji dalis ausinių yra reguliuojamo dydžio, vartotojams, turintiems didesnes, nei įprasta, galvas, kai kurios ausinės gali kelti diskomfortą. Jei turite galimybę, prieš įsigydami ausines internetu, išbandykite jas artimiausiame buitinės technikos salone.

Pabaigai

Tikimės, kad šis pirkimo vadovas padės išsirinkti kokybiškas belaides ausines. Užsukite į internetinę parduotuvę b-a.eu – čia rasite platų belaidžių ausinių bei kitų prekių pasirinkimą, geras kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!