Pasiūlymai
Atpigo Reguliuojamas irklas, 165-208 cm Irklai (valtiniai, baidariniai)
27.54 € 30.37 € / 1 vnt

Aliumininiai irklai Bestway 145 cm (218 cm) Irklai (valtiniai, baidariniai)

Reguliuojamas irklas - Enero, 165 -208 Irklai (valtiniai, baidariniai)

Populiariausios prekės
Atpigo Reguliuojamas irklas, 165-208 cm Irklai (valtiniai, baidariniai)
27.54 € 30.37 € / 1 vnt

Aliumininiai irklai Bestway 145 cm (218 cm) Irklai (valtiniai, baidariniai)

Reguliuojamas irklas - Enero, 165 -208 Irklai (valtiniai, baidariniai)

Vandens transporto priemonių aksesuarai 

 

Vandens transporto priemonių aksesuarai yra šalmai, gelbėjimosi liemenės, gelbėjimosi ratai, hermetiški bidonai, hermetiški maišai, irklai (valtims, baidarėms), virvės, trapecijos ir kita.

Šalmą reikėtų rinktis pagamintą tik iš kokybiškų medžiagų, nes šalmas turi atlikti pagrindinę savo funkciją – apsaugoti galvą nuo įvairių traumų ir susižeidimų.

Taigi renkantis šalmą, įvertinkite ir jo naudojimosi patogumą, kaip pavyzdžiui, kad sagtis būtų lengva, reguliuojama, kuri leistų nustatyti reikiamą dydį pagal individualius poreikius.

Šalmą galite rinktis iš skirtingų spalvų, grafikos, na o vaikams būtų geriausiai rinktis šalmą kuo ryškesnį tiek spalva, tiek ir grafika, nes tada Jūsų vaikas bus puikiai matomas.

Na, o gelbėjimo liemenę privalo dėvėti ne tik tie kurie nemoka plaukti, bet ir tie, kurie moka plaukti, nes tai gali išgelbėti gyvybę. Ypatingai gelbėjimosi liemenę turėtų naudotis tie, kurie mėgsta būti jūroje.

Liemenėse gali būti signaliniai švilpukai, papildomi saugumo elementai, aukšta apykaklė, kėlimo rankena nugaros srityje ir kita.

Gelbėjimosi liemenių konstrukcija yra sukurta taip, kad naudotojas vandenyje būtų veidu į viršų.

Taip pat renkantis gelbėjimosi liemenę reikėtų atsižvelgti į jos patogumą, o tik paskui į dizainą, spalvą ir kita.

Hermetinis maišas, tinkamas tiek žvejyboje, tiek vandens turizme, skirtas apsaugoti daiktus nuo sušlapimo.

Visi tikriausiai gerai žinome koks yra nemalonus jausmas, kai pakliuvus į lietų ar apsivertus baidarei tenka lįsti į drėgnus rūbus, o iš sauso maisto lieka tik bevertė košė. Kad to išvengtumėte naudokite hermetiškus maišus, kurie nepraleidžia drėgmės. Hermetiškus maišus galite rinktis iš įvairių talpų, todėl į juos galėsite sudėti net ir didžiausią mantą.

Hermetiškuose maišuose galėsite susidėti rūbus, maistą, miegmaišius, brangesnius daiktus, tai yra telefonus, fotoaparatus, kameras ir kitus svarbius Jums daiktus, kurie būtų apsaugoti nuo vandens, peršlapimo, smėlio ar dulkių ir kita.

Taigi jeigu ketinate pasiplaukioti baidarėmis, kanojomis ar valtimis, tai hermetiškas maišas yra būtinas.

Jeigu nežinote kokius vandens transporto priemonių aksesuarus pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Vandens transporto priemonių aksesuarus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Vandens transporto priemonių aksesuarus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.