Pasiūlymai
Kaukė Stalker AEG Lower Half Metal - Olive Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginiai ASG akiniai, bespalviai Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė tinklinė kaukė ASG Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė kaukė AEG tinklelis - coyote Apranga ir apsaugos priemonės

Populiariausios prekės
Kaukė Stalker AEG Lower Half Metal - Olive Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginiai ASG akiniai, bespalviai Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė tinklinė kaukė ASG Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė kaukė AEG tinklelis - coyote Apranga ir apsaugos priemonės

Dažasvydžio įranga 

Dažasvydžio įranga apima aprangą ir apsaugos priemones, CO2 ir HP sistemas, markerius ir jų priedus ir kita.

Dažasvydis, tai militaristinio stiliaus sportas ir kartu pramoga. Jį gali žaisti tiek vyrai, tiek ir moterys, ir netgi vaikai.

Dažasvydis paprastai yra žaidžiamas dažasvydžio klubuose. Tai įmonės, kurios turi tam tikrą skaičių vnt. dažasvydžio šautuvų, aprangų, specialių kaukių, akinių ir kita. Dažasvydžio klubai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kita.

Dažasvydis suteikia galimybę pabūti gryname ore, taip pat padeda atskleisti žmogaus galimybes apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą ir kita.

Žaidžiant yra naudojami dažų kamuoliukai, kurie nuo smūgio dūžta ir palieka dažų dėmę. Dažus galima nesunkiai nuplauti, jie nėra kenksmingi aplinkai, lengvai ištirpsta gamtoje. Veidą būtina saugoti specialia kauke.

Pramoginis dažasvydis yra žaidžiamas miškingoje vietoje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Dažniausiai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Na, o sportinis dažasvydis yra žaidžiamas pagal griežtas taisykles, dalyvaujant teisėjui ir specialioje aikštelėje su pripučiamomis figūromis. Žaidimo metu komandos iš 3-7 žmonių kovoja dėl galutinio prizo ir prizinių vietų.

Dažasvydžio apranga ir apsaugos priemonės yra reikalingos tam, kad žaisdami komandinį žaidimą dažasvydį nepatirtumėte traumų, nesugadintumėte savo aprangos ir kita. Taip pat turint karinę aprangą, dūmines šaškes, dažų granatas ir kita sustiprinsite pačio žaidimo įspūdį.

Dažasvydžio aprangą ir apsaugos priemones galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Apsaugos priemonės yra apsauginiai akiniai, kaukė dažasvydžiui, apsauginis tinklelis veidui, pirštinės ir kita.

Taigi jeigu norite, kad žaidimas nevirstų stipriomis traumomis, sužalojimais nepamirškite ir įsigykite kokybiškas apsaugos priemones.

Apsauginiai akiniai gali turėti reguliuojamą dirželį, turėti apsaugą aplink akis, gali pasižymėti anti-įbrėžimo, anti-rasojimo lęšio danga. Dizainas paprastai būna sportinis, konstrukcija patvari. Taigi apsauginiai akiniai gali būti tinkami laisvalaikiui ir ekstremaliam sportui.

Apsauginės kaukės gali būti pagamintos iš dvigubo stiklo, kuris neleidžia žaidimo metu rasoti kaukei, taip pat saugo galvą, akis nuo smūgių ir kita.

Apsauginę kaukę žaidėjai privalo užsidėti ne tik žaidžiant, bet ir stebint žaidimą, jeigu nėra apsauginio tinklo.

Kad dažasvydžio žaidimas būtų sėkmingas yra reikalingos CO2 ir HP sistemos.

Aliuminis balionas su reguliatoriumi. Reguliatoriaus įeinantis slėgis gali būti 3000 psi, išeinantis - 850 psi. Su pilnai pripildytu balionu galite iššauti tam tikrą skaičių kamuoliukų (pavyzdžiui 500-800 kamuoliukų). Sistemą galima pildyti suspaustu oru arba azotu.

Dažasvydžio ginklai – tai pneumatiniai žymekliai dar kitaip vadinami markeriais. Markerius galite rinktis iš skirtingų dydžių, spalvų ir kita, tačiau jie visi veikia tuo pačiu principu: šaudo suspaustų dujų pagalba. Nuo ginklo dydžio priklauso kiek užtaisytas ginklas iššaus kamuoliukų. Pavyzdžiui paprastas pistoletas gali iššauti 10-15 dažų kamuoliukų, o pilnas automatas gali iššauti iki kelių šimtų šovinių. Tačiau visi markeriai turi tą pačią savybę – yra ribojamas jų galingumas ir šūvio nuotolis. Paprastai šaudant tiesiu taikymu dažų kamuoliuko skrydžio nuotolis yra apie 50 metrų, todėl jis negali traumuoti žaidėjo, jei laikomasi visų saugumo taisyklių – žaidėjas privalo nešioti specialius akinius arba kaukes, kurios apsaugo akis ir ausis, negalima šauti iš arčiau kaip 2 metrų.

Jeigu norite išvengti atsitiktinių šūvių, tai vamzdis gali būti užkemšamas specialiu ryškiu kamščiu ir įjungimas saugiklis. Taigi prieš renkantis markerį reikėtų įsigilinti į jo technines charakteristikas ir tik tada rinktis.

Dažasvydžio šoviniai (kamuoliukai) – tai plonasienė kapsulė, pagaminta iš želatinos, kuri yra užpildyta želatinos pagrindu pagamintais dažais. Juos galite rinktis iš skirtingų spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, kiekio pakuotėje ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokią dažasvydžio įrangą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu.

Dažasvydžio įrangą pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Dažasvydžio įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.