Skvošo kamuoliukai 

Skirtingų spalvų kamuoliukai yra skirti skirtingiems žaidėjams (pradedantiems vartotojams yra skirti vienos spalvos kamuoliukai, o pažengusiems vartotojams kitos spalvos kamuoliukai ir kita).

Taip pat skvošo kamuoliukai skiriasi ne tik spalva, bet ir savo savybėmis. Pradedantiems vartotojams kamuoliukai yra didesni ir turi ilgesnį išsilaikymo ore laikotarpį.

Kokybiški skvošo kamuoliukai pasižymi nepralenktu efektyvumu, ilgaamžiškumu, savybių išlaikymu ir kita.

Renkantis skvošo kamuoliuką reikia taip pat atkreipti dėmesį į jo patogumą, praktiškumą, kokybę ir kita.

Perkant kamuoliukus į komplektą gali įeiti skirtingas skaičius kamuoliukų.

Taigi skvošo kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Labai svarbu yra skvošui pasirinkti tinkamus kamuoliukus.

Skvošo kamuoliukai ypač skiriasi nuo kitose sporto šakose naudojamų kamuoliukų. Šie kamuoliukai nešoklūs kol neįšilę nuo 50-100 stiprių smūgių. Po tiekos smūgių kamuoliukas pasiekia pusiausvyrą ir yra ganėtinai šoklus. Kamuoliuką, norint, kad jis neprarastų šoklumo, reikia ir toliau stipriai mušinėti.

Kadangi pradedantieji ir vidutinio lygio žaidėjai nemuša stipriai ir jų pasikeitimai smūgiams ganėtinai ilgi, tai skirtingi gamintojai siūlo kelių tipų skvošo kamuoliukus (pavyzdžiui Tecnifibre siūlo keturių tipų skvošo kamuoliukus):

Du geltoni taškeliai reiškia, kad kamuoliukas yra ypatingai lėtas. Oficialus varžybinis kamuoliukas. Kamuoliukas labai greitai atvėsta, ypač jei žaidėjų pasikeitimai yra trumpi, o aplinkos temperatūra yra žema.

Geltonas taškelis yra pažengusiems žaidėjams. Yra lėtas.

Raudonas kamuoliukas yra pradedantiesiems arba žaidžiantiems rekreacijos tikslais.

Mėlynas kamuoliukas yra pradedantiesiems.

Jeigu nežinote kokį skvošo kamuoliuką pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Skvošo kamuoliukus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Skvošo kamuoliukus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.