EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Vaikams
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Dviračiai vaikams internetu

Mašinėlė BERG GO-kart Extra BFR

Kaina: 531.92 €
Žiūrėk ČIA

Mašinėlė BERG GO-kart Race BFR-3

Kaina: 975.03 €
Žiūrėk ČIA

Triratis motociklas HECHT 52132

Kaina: 113.68 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas dviratis WORKER Nataly 10

Kaina: 75.01 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis Romet Diana K 16 Alu 2015 Blue Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis Romet Diana K 16 Alu 2015 Blue

Kaina: 145.99 €171.28 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Romet Diana K Alu 16 2016 blue-white

Kaina: 169.00 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Triratukas Mikė Pūkuotukas 444146

Kaina: 48.50 €
Žiūrėk ČIA

Triratukas | Be Move Hello Kitty| Smoby

Kaina: 59.29 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Triratukas01

Kaina: 51.05 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Smoby triratukas Zooky raudonas

Kaina: 129.19 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Triratukas | BABY BALADE | Smoby

Kaina: 94.19 €
Žiūrėk ČIA

Triratukas | 4-in-1 Trike Sports Edition Blue | Little tikes

Kaina: 115.25 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Triratukas | BABY BALADE GIRL | Smoby

Kaina: 98.13 €
Žiūrėk ČIA

Triratukas | Be Fun Confort | Mikė Pūkuotukas

Kaina: 83.30 €
Žiūrėk ČIA

Triratis Triratukas SMOBY Mikė Pūkuotukas 444164

Kaina: 81.95 €
Žiūrėk ČIA

Triratukas | Be Move Comfort | Mikė Pūkuotukas | Smoby

Kaina: 99.93 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Yesfree Sport 16 2016 green

Kaina: 99.00 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Yesfree Round 16 2016 blue

Kaina: 99.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Vaikiško dviračio pirkimo vadovas

Visi mėgstame važinėti dviračiu ir patirti tą nuostabų, važiavimo ant dviejų ratų jausmą. Jei turite vaikų, kodėl gi nepasidalinti šiuo malonumu su jais?

Viskas labai paprasta: vaikai tiesiog dievina dviračius. Dviratis ir vaiko vaizduotė garantuoja begalę nuotykių ir linksmybių. Dviratis visada buvo pagrindinė vaikų transporto priemonė: jis ne tik išlaisvina vaizduotę, bet ir leidžia vaikams keliauti, pažinti ir vertinti juos supančią aplinką.

Be to, dviračiai vaikams yra labai svarbi socialinė priemonė. Juk tikriausiai visi savo vaikystės atsiminimuose atrastume džiugių momentų, kuomet su draugais švilpėme dviračiais gimtosiomis vietovėmis.

Mes sukūrėme šį pirkimo vadovą, kad padėtume jums išrinkti geriausią dviratį savo vaikui. Paaiškinsime vaikiškų dviračių dydžių skirtumus, pakalbėsime apie saugumą, bei tai, kodėl vaikiški dviračiai geriausiai užtikrina kokybišką ir malonią pažintį su šia transporto priemone.

Kokio dydžio dviratį rinktis?

Skirtingai nuo suaugusiųjų dviračių, kur rėmo dydį nustato sėdynės vamzdžio ilgis, vaikiški dviračiai yra skirstomi pagal ratų skersmens dydį.

Žemiau pateikta dydžių lentelė padės jums išsirinkti tinkamą dydį:

2-4 metų amžiaus vaikams: balansiniai dviračiai (12 colių ratai)

Dviračiai be pedalų, kitaip vadinami balansiniais dviračiais, yra puiki priemonė vaikui mokytis važiuoti dviračiu.

Balansinis dviratis važiuoja ir sustoja vaiko kojų, o ne važiuoklės (pedalų ir grandinės) pagalba. Važiavimas balansiniu dviračiu padės ugdyti jūsų vaiko pusiausvyrą, koordinaciją bei vairavimo įgūdžius.

Be to, balansinis dviratis gali padėti vaikui praleisti stabilizavimo etapą, mokantis važiuoti dviračiu; Važiuojant su stabilizuojančiais ratukais nelavinama pusiausvyra, todėl pereiti prie savarankiško valdymo vaikui gali būti sunkiau.

3-5 metų amžiaus vaikams: dviračiai su 14 colių ratais

Tai pereinamoji kategorija nuo balansinio iki įprasto dviračio su 14 colių ratais, pedalais, stabdžiais ir vienos pavaros sistema.

Vienas svarbiausių kriterijų šiai amžiaus grupei – įsitikinti, kad dviratis būtų patvarus ir lengvas. Juk jis turės atlaikyti 3-5 metų amžiaus vaiko energiją!

Visi šio tipo dviračiai turi plokščius pedalus, siekiant užtikrinti maksimalų patogumą vaikui.

4-6 metų amžiaus vaikams: dviračiai su 16 colių ratais

Kaip ir 14 colių dviračiams, vienas pagrindinių veiksnių renkantis, turėtų būti patvarus ir lengvas dizainas. Juk 4-6 metų amžiaus vaikai pasižymi ne ką mažesne sprogstamąja energija!

Dviračiai su 16 colių ratais paprastai turi aliuminio arba plieno rėmus, „V“ tipo stabdžius ir vieno greičio pavarą. Kai kurie aukštesnės klasės modeliai gali turėti diskinius stabdžius, skirtus efektyvesniam stabdymui.

Šie dviračiai projektuojami žemo rėmo: tai reiškia, kad avarijos ar staigaus stabdymo atveju yra mažesnė tikimybė, kad vaikas pakibs ant dviračio rėmo ir patirs traumą.

Į šiuos dviračius dažnai montuojamos grandinės apsaugos, skirtos sumažinti grandinės kritimo galimybę, taigi jūsų vaikas galės be rūpesčių važiuoti bekele.

5-8 metų amžiaus vaikams: dviračiai su 20 colių ratais

Dviratis su 20 colių ratais – pirmasis jūsų vaiko žingsnis į rimtų dviračių pasaulį.

Šie dviračiai yra pritaikyti važiuoklėms su keliomis pavaromis, turi stipresnius rėmus ir standesnius ratus, bei padangas su gilesniu protektoriumi. Atėjo metas pažinti!

Iš tiesų dauguma šios kategorijos dviračių yra vaikiški kalnų dviračiai – 20 colių ratų kalnų dviračiai idealiai tinka visiems nuotykiams. Jie yra tvirti, lengvi ir turi daugybę pavarų, todėl jūsų vaikas jausis patogiai ir saugiai visą laiką.

Šiuose dviračiuose taip pat gali būti montuojami tiek „V“ tipo, tiek diskiniai stabdžiai. Pastarieji suteikia daugiau stabdymo galios, bet yra brangesni. Taip pat jie turi plokščius didesnio profilio pedalus, kad tilptų didesnės kojos.

7-11 metų amžiaus vaikams: dviračiai su 24 colių ratais

Dviračiai su 24 colių ratais turi visus įprasto dydžio dviračio privalumus, rėmo konstrukcijos, transmisijos ir stabdymo požiūriu. Vienintelis skirtumas tarp šių ir suaugusiųjų dviračių yra tas, kad rėmo geometrija optimaliai pritaikyta 24 colių ratui.

Šioje amžiaus kategorijoje jau galima įsigyti ir plentinių dviračių. Šie, kaip ir suaugusiųjų plentiniai dviračiai, turi žemyn nuleistas rankenas, tačiau šių dviračių švaistikliai trumpesni, o stabdžių rankenėlės sumontuotos taip, kad jas būtų patogu pasiekti trumpesnėmis rankomis.

24 colių kalnų dviračiai dažnai turi priekinę pakabą, kad būtų dar patogiau važiuoti bekele. Be to, jie turi daugiau pavarų, todėl važiavimas įkalnėmis bei nuokalnėmis jūsų vaikui bus vienas malonumas.