Atpigo SMOBY triratukas Baby Balade, mėlynas Dviračiai, triračiai vaikams
127.32 € 136.00 € / 1 vnt

Atpigo Dviratis BERG Gokart 2in1, Buzzy Bloom Dviračiai, triračiai vaikams
171.25 € 180.16 € / 1 vnt

Atpigo Dviratis BERG Gokart 2in1, Buzzy Nitro Dviračiai, triračiai vaikams
169.16 € 177.83 € / 1 vnt

Atpigo Smoby triratukas Be Move Komfort, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Atpigo SMOBY triratukas Be Move Comfort, mėlynas Dviračiai, triračiai vaikams

Triratis dviratukas PUKY CEETY rose-kiwi Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis AZIMUT Julie 24 2021 pink-white Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis AZIMUT Julie 24 2021 light cream Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis Karbon Star ALU 14 white Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis Karbon Star ALU 16 white Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis Karbon Rocket ALU 16 blue-red Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis PUKY CYKE 18-1 Alu racingblue-white Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis PUKY Steel 16 kiwi-white Dviračiai, triračiai vaikams

Vaikiški dviračiai ir triratukai

Važinėjimas dviračiu yra neatsiejama vaikystės dalis, o vaikai tą labai noriai daro. Juk taip smagu keliauti, pažinti ir atrasti naujas vietas. Be to, važiuoti dviračiu yra ne tik smagu, bet ir naudinga. Vaikiškas dviratis padeda žymiai greičiau lavinti koordinaciją, pusiausvyrą, reakciją, stiprinti raumenis. Važiavimo dviračiu naudą pabrėžia ir specialistai.

Šiais laikais vaikiški dviračiai yra įvairiausių tipų, o jų pasirinkimas itin didelis. Galima rasti ne tik įprastus dviratukus su papildomais ratukais, kurie padeda išlaikyti pusiausvyrą ir nenukristi bei leidžia greičiau išmokti važiuoti dviračiu. Taip pat tėveliai perka universalius triratukus - vežimėlius. Tai daugiafunkciniai dviratukai vaikams, kuriuos galima minti, naudoti kaip paspirtuką, o kada vaikutis pavargs, galės ramiai sėdėti, o tėveliai jį stums.

Tiesa, išsirinkti geriausią dviratuką vaikui gali tapti tikru iššūkiu. Yra begalės galimų pasirinkimų, priklausomai nuo vaiko amžiaus ar net lyties. Todėl mes sukūrėme šį pirkimo vadovą, kad padėtume jums išrinkti geriausią dviratį savo vaikui.

Šiame tekste paaiškinsime vaikiškų dviračių dydžių skirtumus, pakalbėsime apie saugumą bei tai, kodėl vaikiški dviračiai geriausiai užtikrina kokybišką ir malonią pažintį su šia transporto priemone.

Vaikiški dviratukai pagal amžių ir dydį

Skirtingai nuo suaugusiųjų dviračių, kur rėmo dydį nustato sėdynės vamzdžio ilgis, vaikiški dviračiai yra skirstomi pagal ratų skersmens dydį.

Žemiau pateikta dydžių lentelė padės jums išsirinkti tinkamą dydį:

vaikiški dviračiai

2-4 metų amžiaus dviratukai vaikams (12 colių ratai)

Šios amžiaus grupės vaikams galimi keli pasirinkimai. Pirmiausia, tai universalūs dviratukai - triratukai, kurie turi rankenėles gale. Jų pagalba tėveliai gali stumti mažylį, kada jis nenori pats minti dviratuko ar yra pavargęs. Tokie daugiafunkciniai dviratukai vaikams turi kelias funkcijas - sėdimą (triratuko), taip pat jį galima naudoti kaip paspirtuką, o galiausiai, tai puikus mini vežimėlis, kada mažylis patogiai sėdi, o tėveliai jį stumia. Triratukas dėl savo stabilumo yra puikus pasirinkimas, jei jūsų mažylis dar negali tvirtai laikyti pusiausvyros.

Dar viena grupė - tai dviračiai be pedalų arba balansiniai dviratukai, kurie yra puiki priemonė vaikui mokytis važiuoti dviračiu. Balansinis dviratukas važiuoja ir sustoja vaiko kojų, o ne važiuoklės (pedalų ir grandinės) pagalba. Važiavimas balansiniu dviračiu padės ugdyti jūsų vaiko pusiausvyrą, koordinaciją bei vairavimo įgūdžius. Judėjimas tokiu dviratuku nuo mažų dienų taip pat padeda lavinti raumenis bei reakciją, vaikas išmoksta, kad reikia sukti į tam tikrą pusę, norint išvengti kliūties.

3-5 metų amžiaus dviratukai vaikams su 14 colių ratais

Tai pereinamoji kategorija nuo balansinio ar triratuko iki įprasto dviračio su 14 colių ratais, pedalais, stabdžiais ir vienos pavaros sistema. Vienas svarbiausių kriterijų šiai amžiaus grupei – įsitikinti, kad vaikiškas dviratis būtų patvarus ir lengvas. Juk jis turės atlaikyti 3-5 metų amžiaus vaiko energiją!

Visi šio tipo vaikiški dviratukai turi plokščius pedalus, siekiant užtikrinti maksimalų patogumą vaikui. Taip pat svarbu yra reguliuojama dviračio sėdynė ir vairas. Jei jūsų mažylis tik pradeda važiuoti, svarbu, kad toks vaikiškas dviratis turėtų papildomus ratukus, kurie leistų išlaikyti pusiausvyrą ir nenukristi. Pagalbiniai ratukai suteikia daugiau drąsos bei leidžia greičiau išmokti važiuoti dviračiu. Kada nebereikės, papildomus ratukus galima nuimti.

4-6 metų amžiaus dviratukai vaikams su 16 colių ratais

Kaip ir 14 colių dviračiams, vienas pagrindinių veiksnių renkantis, turėtų būti patvarus ir lengvas dizainas. Juk 4-6 metų amžiaus vaikai pasižymi ne ką mažesne sprogstamąja energija!

Dviratukai vaikams su 16 colių ratais paprastai turi aliuminio arba plieno rėmus, „V“ tipo stabdžius ir vieno greičio pavarą. Kai kurie aukštesnės klasės modeliai gali turėti diskinius stabdžius, skirtus efektyvesniam stabdymui.

Šie vaikiški dviratukai projektuojami žemo rėmo: tai reiškia, kad avarijos ar staigaus stabdymo atveju yra mažesnė tikimybė, kad vaikas pakibs ant dviračio rėmo ir patirs traumą.

Į šiuos dviračius dažnai montuojamos grandinės apsaugos, skirtos sumažinti grandinės kritimo galimybę, taigi jūsų vaikas galės be rūpesčių važiuoti bekele. Šio tipo dviračiai vaikams taip pat turi papildomus ratukus, kuriuos reikalui esant galima uždėti arba nuimti.

5-8 metų amžiaus dviratukai vaikams su 20 colių ratais

Vaikiškas dviratis su 20 colių ratais – pirmasis jūsų vaiko žingsnis į rimtų dviračių pasaulį.

Šie vaikiški dviračiai yra pritaikyti važiuoklėms su keliomis pavaromis, turi stipresnius rėmus ir standesnius ratus bei padangas su gilesniu protektoriumi. Atėjo metas pažinti!

Iš tiesų dauguma šios kategorijos dviračių yra vaikiški kalnų dviračiai – 20 colių ratų kalnų dviračiai idealiai tinka visiems nuotykiams. Jie yra tvirti, lengvi ir turi daugybę pavarų, todėl jūsų vaikas jausis patogiai ir saugiai visą laiką.

Šiuose dviračiuose taip pat gali būti montuojami tiek „V“ tipo, tiek diskiniai stabdžiai. Pastarieji suteikia daugiau stabdymo galios, bet yra brangesni. Taip pat tokie dviratukai vaikams turi plokščius didesnio profilio pedalus, kad tilptų didesnės kojos.

7-11 metų amžiaus dviračiai vaikams su 24 colių ratais

Vaikiški dviračiai su 24 colių ratais turi visus įprasto dydžio dviračio privalumus, rėmo konstrukcijos, transmisijos ir stabdymo požiūriu. Vienintelis skirtumas tarp šių ir suaugusiųjų dviračių yra tas, kad rėmo geometrija optimaliai pritaikyta 24 colių ratui.

Šioje amžiaus kategorijoje jau galima įsigyti ir plento dviračių. Šie, kaip ir suaugusiųjų plentiniai dviračiai, turi žemyn nuleistas rankenas, tačiau šių dviračių švaistikliai trumpesni, o stabdžių rankenėlės sumontuotos taip, kad jas būtų patogu pasiekti trumpesnėmis rankomis.

24 colių kalnų dviračiai vaikams dažnai turi priekinę pakabą, kad būtų dar patogiau važiuoti bekele. Be to, jie turi daugiau pavarų, todėl važiavimas įkalnėmis bei nuokalnėmis jūsų vaikui bus vienas malonumas.

Jei jūsų vaikas yra dar vyresnis, greičiausiai vaikiškas dviratis jam nebetiks, tad paieškas pratęsti galite įprastų, suaugusiems skirtų dviračių kategorijoje.
 

Platus vaikiškų dviratukų pasirinkimas internetu

Triratukai, vaikiški dviratukai su papildomais ratukais, dviračiai mergaitėms ir berniukams. Didelis spalvų ir dizaino pasirinkimas. Visa tai rasite mūsų parduotuvės kataloge.

Jei mergaitėms įprastai labiau patinka ryškūs, šviesių spalvų, žaismingi vaikiški dviratukai, tai berniukai dažniausiai prioritetą teikia sportinio dizaino dviratukams. Savo parduotuvės asortimentą formuojame taip, kad galėtume pasiūlyti dviračius net išrankiausiems vaikams.

Vaikiško dviračio kaina priklauso nuo pasirinkto dviračio tipo, dydžio, dizaino ir kitų parametrų. Dažnai taikome akcijas, todėl jų metu dviračiai vaikams parduodami už itin patrauklią kainą.

Jei nesate tikri, koks dviratukas berniukui ar mergaitei jums geriausiai tiktų, pasikonsultuokite su mumis. Papasakosime apie turimus vaikiškus dviračius, patarsime, koks dviratukas geriausiai tiktų jūsų vaikui.

Dviratukai vaikams pristatomi visoje Lietuvoje.