EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Svoris
Tipas
Prekės tiekimo terminas (d)
Atstumas
Rėmas
Rėmo aukštis
Galingumas
Maksimalus svoris
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Elektriniai dviračiai internetu

Dviratis GEOBIKE Touring 28

Kaina: 1095.15 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Guera 8.5-S - size 19 27,5

Kaina: 1980.30 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Fionna 7.5-S - size 17 29

Kaina: 1636.95 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Fionna 7.5 - size 19 29

Kaina: 1517.24 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Fionna 8.5-S - size 19 29

Kaina: 1995.00 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Fionna 7.5-S - size 19 29

Kaina: 1636.95 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis elektrinis Prophete ENTDECKER 20.EMT.10 28 vyr.

Kaina: 1720.62 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis elektrinis Prophete ENTDECKER 20.EMT.10 28 mot.

Kaina: 1720.62 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis elektrinis Prophete URBANICER 20.ESU.10 20

Kaina: 1282.16 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis elektrinis Prophete ENTDECKER 20.EST.10 28 mot.

Kaina: 1263.37 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis elektrinis Prophete URBANICER 20.ETU.10 20

Kaina: 1914.56 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Elektriniai dviračiai – naujas požiūris į pedalus!

Ieškote greitos, lanksčios, labai manevringos ir įperkamos transporto priemonės? Tokiu atveju elektriniai dviračiai yra pats geriausias pasirinkimas. Nors jie dažniausiai perkami miesto reikmėms, tačiau išties galima nuvažiuoti labai didelius atstumus ir užsitikrinti, kad tai nereikalaus iš Jūsų jokių papildomų jėgų investicijų. Elektriniai dviračiai internetu kainuoja pigiau, o kai pasiūloma akcija – kaina tampa dar mažesnė.

Kas yra tie išgirtieji elektriniai dviračiai, kuriuos renkasi tiek vaikai, tiek suaugę asmenys? Tai dviračiai, kurie padeda kur kas paprasčiau minti pedalus, tad įveikti net ir labai didelius atstumus tampa kur kas paprasčiau. Jeigu Jūsų fizinės galimybės nėra tokios geros, kad 100 km būtų įveikti, tai su elektriniu dviračiu viskas bus įmanoma. Galingas elektrinis variklis neveiks be jūsų pastangų, tad nors ir pastarasis padės minti kur kas paprasčiau, tačiau jūsų kojos taip pat dirbs. Mini kompiuteris, kuris montuojamas greta dviračio, padės sisteminti Jūsų minimo poreikius. Žinoma, ir fiksuoti juos, kad minimas būtų paprastas, patogus, greitas ir lankstus. Šiuo metu itin aktyviai populiarėjantys elektriniai dviračiai užkariauja daugelio žmonių namus, tad rinktis kokybę, kurią jau pamėgo daugelis – verta. Juolab, užminti net ir į pačią aukščiausią kalną šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Pasinaudokite tuo.

B-a.eu prekiauja pačių žinomiausių gamintojų elektriniais dviračiais, kuriais pasitiki viso pasaulio gyventojai ieškantis išmanumo paprastume. Geobike – patikima Lenkijos markė, kuri geba puikiai suderinti kokybę su maža kaina. Būtent to ir nori daugelis žmonių, kurie taupo, tačiau siekia kokybės. Įmonė turi ISO 9000 kokybės sertifikatą, kuris suteikiamas tik pažengusiems ir itin aukštos kokybės gaminius pasiūlyti galintiems gamintojas. Pasitikėkite ta produkcija, kuria pasitiki viso pasaulio dviračių asai. Geobike – daugiau nei 20 skirtingų rūšių elektrinių dviračių modelių. Nuolatos pildome savo katalogą, kad galėtume patenkinti net ir pačių išrankiausių klientų poreikius bei užtikrinti, kad kelionė su kokybiškomis transporto priemonėmis bus kur kas lengvesnės bei malonesnės.

B-a.eu taip pat siūlo ir kito žymaus gamintojo produkciją – Prophete elektriniai dviračiai. Tai daugiau nei 100 metų dviračius gaminanti  įmonė, kuri turi ilgametę patirtį bei kvalifikuotus darbuotojus galinčius garantuoti, kad net ir pats ilgiausias atstumas su kokybišku dviračiu bus įteikiamas greitai, paprastai ir be jokių problemų. Šios įmonės tikslas padėti žmonėms likti nuolatiniame judesyje. Juk ir šio gamintojo siūlomi elektriniai dviračiai reikalauja pastangų. Tikrai nėra taip, kad juos įjungus neteks minti ir jie veiks motorolerio principu. Net ir elektrinis dviratis padeda mankštinti kojas ir tuo pačiu geriau jaustis.

Paprasčiausiai, greta to, įvažiuoti į labai didelius kalnus tampa paprasčiau ir net patys tolimiausi atstumai su dviračiu įveikiami greitai ir paprastai. Argi nenuostabu, kad paprasčiausias dviratis yra tokia funkcionali transporto priemonė, kuri Jums leis iš naujo pažvelgti į paprasčiausią dviratį be kurio daugelis mūsų vaikystėje negalėjo įsivaizduoti nei vienos dienos.

Prekiaujame tik naujausių metų elektriniais dviračiais, kadangi technologijos labai ženkliai juda į priekį, tad norėdami gauti inovatyviausius pasiūlymus turėtume peržiūrėti mūsų prekes. Mūsų dviračiai atitinka net ir pačių išrankausių klientų poreikius. Būtent todėl, kad esame lankstūs ir norime, kad kiekvienas trokštantis lėkti dviračiu net ir prieš vėją, užvažiuoti į pačius didžiausius kalnus ir įveikti pačius didžiausius atstumus be jokio vargo – rastų tokią transporto priemonę, kuri tai garantuotų. Elektriniai dviračiai – geriausias pasirinkimas – geriausiems dviratininkams!