Elektrinis dviratis Manta MES2002N Elektriniai dviračiai

Elektrinis dviratis Manta MES2001L Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai jūsų patogioms kelionėms mieste ar gamtoje


Ieškote greitos, lanksčios, labai manevringos ir įperkamos transporto priemonės? Tokiu atveju elektriniai dviračiai yra pats geriausias pasirinkimas. Iš esmės, elektriniai dviračiai tapo puikia transporto priemone vykti į darbą. Miestų gatvėse didėjant transporto priemonių spūstims, yra sugaištama vis daugiau laiko, tad važiuojant elektriniu dviračiu yra ne tik tausojama gamta, bet ir neretai sutaupoma nemažai laiko.

Be to, nors elektriniai dviračiai dažniausiai perkami miesto reikmėms, tačiau jais galima nuvažiuoti nemažą atstumą ir vykstant į gamtą. Kas svarbiausia, yra sutaupoma nemažai pinigų kuro sąnaudoms. Itin populiarėjantys elektriniai dviračiai užkariauja daugelio žmonių širdis, juos renkasi ne tik suaugę, bet ir vaikai.

Elektriniai dviračiai – geriausias pasirinkimas norintiems judėti paprasčiau ir greičiau, o kartu ir saugoti gamtą.

Kas yra elektrinis dviratis


Tai dviratis turintis tiek pedalus, tiek ir variklį. Variklio pagalba galima greičiau įsibėgėti, be to, nereikia taip intensyviai minti. Tai leidžia įveikti žymiai didesnius atstumus kur kas paprasčiau, mažiau pavargstant. Šiuolaikinis elektrinis dviratis gali įveikti pakankamai didelius nuotolius (įveiktas atstumas priklauso nuo dviračio variklio galingumo, baterijos įkrovimo lygio bei kelio sąlygų). Jeigu jūsų fizinės galimybės nėra tokios geros, kad įprastu dviračiu numintumėte 30 ar 50 km, tai elektrinis dviratis šią problemą puikiai išspręs.

Tiesa, elektrinis variklis neveiks be jūsų pastangų, tad nors ir pastarasis padės minti kur kas paprasčiau, tačiau jūsų kojos taip pat dirbs. Mini kompiuteris, kuris montuojamas ant elektrinio dviračio, leidžia matyti greitį, įveiktą atstumą ir kitą kelionės informaciją.

Jei jums reikalingas kompaktiškas elektrinis dviratis, kurį būtų galima transportuoti automobiliu ar patogiai laikyti namuose, rinkitės sulankstomo korpuso dviračius. Sulankstomi elektriniai dviračiai leidžia juos perlenkti per pusę. Taip dviračio matmenys sumažėja, jį galima lengvai įkelti į automobilio bagažinę ar pastatyti namuose, kur jis neužims daug vietos. Jei gyvenate daugiabutyje su liftu, sulankstomas elektrinis dviratis puikiai į jį tilps ir jums nereikės jo neštis laiptais.

Elektriniai dviračiai internetu


Prekiaujame žinomų gamintojų elektriniais dviračiais, kuriais pasitiki daugelis. Pavyzdžiui, Geobike yra patikimas Lenkijos gamintojas, kuris geba puikiai suderinti kokybę su žema kaina. Būtent tai aktualu žmonėms, kurie nori sutaupyti, bet kartu ieško ir patikimo elektrinio dviračio. Įmonė turi ISO 9000 kokybės sertifikatą, kuris suteikiamas tik pažengusiems ir itin aukštos kokybės elektrinius dviračius pasiūlyti galintiems gamintojams. Geobike elektriniai dviračiai - tai daugiau nei 20 skirtingų modelių, pritaikytų įvairiems klientų poreikiams.

Taip pat siūlome ir kito žymaus gamintojo produkciją – Prophete elektriniai dviračiai. Daugiau nei 100 metų dviračius gaminanti  įmonė turi visą reikiamą patirtį, kad galėtų pagaminti ir patikimą elektrinį dviratį, kuriuo kelionė bus ne tik maloni, bet ir greita.

Dar vienas žinomas gamintojas - Blaupunkt. Šio gamintojo elektriniai dviračiai iš vokietijos išsiskiria moderniu dizainu, patikimu veikimu. Blaupunkt elektriniai dviračiai su galingais varikliais ir ličio jonų baterijomis tapo puikiu kelionių partneriu vykstant į darbą ar į gamtą laisvalaikiu. Šio gamintojo sulankstomi elektriniai dviračiai tarnaus ne vienerius metus.

Kaip jau supratote, prekiaujame tik patikrintų ir patikimų gamintojų elektriniais dviračiais. Esame tikri, kad mūsų kataloge esantys elektriniai dviračiai atitiks net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Nuolat pildome elektrinių dviračių katalogą, vykdome išpardavimus. Esame lankstūs ir siekiame, kad kiekvienas surastų sau tinkamiausią transporto priemonę.

Elektriniai dviračiai internetu mūsų parduotuvėje kainuoja pigiau. Dažnai taikome akcijas, todėl akcijos metu elektrinis dviratis kainuos žymiai pigiau. Siūlome sekti mūsų naujienas ir įsigyti elektrinį dviratį už mažą kainą. Jei nesate tikri, koks elektrinis dviratis jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime ką geriausią pasirinkti.

Įsigyti internetu elektriniai dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.

Taip pat galime pasiūlyti platų įvairių kitų tipų vyriškų ir moteriškų dviračių asortimentą. Čia parduodami ne tik elektriniai dviračiai, tačiau mūsų kataloge rasite ir plento, hibridinius, miesto bei kalnų dviračius itin gera kaina. Visus pasiūlymus peržiūrėti galite kategorijoje Dviračiai