Dviratis Merida CROSSWAY 100 teal-blue-S(47) Hibridiniai (Cross) dviračiai

Hibridiniai dviračiai (cross) – universaliausias pasirinkimas


Hibridinis dviratis iš esmės yra kiek paprastesnė kalnų dviračio versija, kadangi jis taip pat pritaikytas važiuoti nelygiais keliais, tačiau netinka ypač kalnuotoms vietovėms. Hibridiniai dviračiai yra bene pats populiariausias pasirinkimas, kadangi su jais galima važiuoti itin skirtingais keliais. Jei ieškote dviračio tiek važiavimui į darbą, tiek planuojate išvykas į gamtą (ne bekelėmis), ar patinka pasivažinėjimai bei lengva mankšta minant, tai hibridinis dviratis tam idealiai tiks.

Kuom išsiskiria hibridiniai dviračiai


Pirmiausia, hibridinis dviratis yra tinkamas važiuoti tiek asfaltuotu keliu, tiek miško vietovėmis, tiek grindiniu. Jo vairas yra plokščias, sėdynė - atsikišusi į priekį. Sėdėjimas yra patogus, dažniausiai minkštas. Hibridinis dviratis įprastai turi vidutinio pločio arba platesnes padangas. Rėmas gali būti pritaikytas moterims arba vyrams. Galima rasti ir tarpinių variantų, kada hibridinio dviračio rėmas nėra labai aukštas, todėl važiuojant tokiu dviračiu moteris taip pat jausis patogiai.

Dviračio stilius

Suprantama, kad važiavimas su stilingu ir skoningu dviračiu yra kur kas malonesnis. Hibridiniai dviračiai taip pat išsiskiria skirtingo stiliaus ir dizaino pasirinkimu. Hibridinis dviratis gali būti tradicinio, klasikinio rėmo dizaino, taip pat galite rinktis ir modernesnio dizaino dviratį. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir norimo stiliaus.

Hibridinio dviračio komplektacija ir papildomi priedai

Jeigu norite, kad hibridinis dviratis pilnai patenkintų jūsų poreikius, labai svarbu įvertinti dviračio komplektaciją, kuri užtikrins, kad galėsite sėkmingai naudoti dviratį įvairiems poreikiams. Pavyzdžiui:

  • Dviračio bagažinė - jei hibridinis dviratis gale turi bagažinę, jūs galėsite pritvirtinti savo daiktus, kurie jums bus reikalingi kelionės metu
  • Apšvietimas - kelionėms tamsiu paros metu tai neatsiejamas priedas, kurį būtina įsigyti (jei hibridinis dviratis to neturi). Tinkamas apšvietimas užtikrina, kad kelionė bus kur kas saugesnė, o jūs būsite tikri, kad ne tik geriau matysite, kas yra dviračio priekyje, bet ir būsite matomi patys
  • Pastatymo kojelė - gal tai atrodo ir smulkmena, bet jei dažnai teks sustoti, ne visada galite turėti galimybę dviratį patogiai kur nors atremti, todėl pastatymo kojelė yra ypač didelis privalumas
  • Spyna ir kiti priedai gali užtikrinti, kad hibridinis dviratis bus saugus ir palikti net ilgesniam laikui gatvėje nebus baisu

Rėmo dydis

Rėmo dydis yra vienas svarbiausių faktorių, kuris gali nulemti komfortišką kelionę. Žemiau rasite informaciją, kurioje nurodoma, kokio ūgio žmogui kokio dydžio dviračio rėmas reikalingas, kad kelionė būtų patogi.

Rėmo dydis - dviratininko ūgis:

  • 14‘‘ - 135-155 cm
  • 16‘‘ - 150-165 cm
  • 18‘‘ - 165-178 cm
  • 20‘‘ - 175-185 cm
  • 22‘‘ - 185-195 cm
  • 24‘‘ - 190-210 ir daugiau

Apibendrinant, galima sakyti, kad hibridinis dviratis yra vienas populiariausių pasirinkimų, kurį dažnai renkasi tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus asmenys. Kadangi hibridinis dviratis leidžia puikiai važiuoti tiek labai lygiais keliais, tiek keliais su kalniukais, jis puikiai tiks važiuoti tiek mieste, tiek praleisti laisvalaikį gamtoje.

Mūsų kataloge - žinomų gamintojų hibridiniai dviračiai gera kaina. Parduodame Author, Monteria, Romet ir kitų populiarių gamintojų hibridinius dviračius. Užsisakius internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės, jums nereikės ilgai laukti, kol hibridinis dviratis pasieks jūsų namų duris. Svarbiausia susirasti tinkamiausią ir geriausiai tinkantį jums dviratį. Tada kelionė bus lengva ir patogi.

Dažnai taikome akcijas ir įvairias nuolaidas, todėl jų metu hibridinis dviratis kainuos žymiai pigiau. O juk gera kaina yra vienas svarbiausių aspektų perkant dviratį.

Jeigu nežinote, koks hibridinis dviratis jums labiausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime koks hibridinis dviratis jums geriausiai tiktų.

Įsigijus internetu, hibridiniai dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.