Dviračiai paaugliams internetu


Paaugliams skirti dviračiai - tai tarpinis pasirinkimas tarp vaikiško ir suaugusiems skirto dviračio. Iš esmės, viską lemia dviračio dydis. Jei jūsų vaikas dar yra per mažas, kad galėtų važiuoti įprastu dviračių, o vaikiški dviračiai nebetinka, tokiu atveju dviratis paaugliams yra idealus sprendimas.

Paauglių dviračiai savo komplektacija niekuom nesiskiria nuo standartinių dviračių. Įprastai jie komplektuojami su reguliuojamomis sėdynėmis ir vairu, gali turėti žibintus priekyje ir gale, taip pat atšvaitus ant ratų. Priklausomai nuo dviračio dizaino, jis gali turėti bagažinę gale, ant kurios paauglys galės prisitvirtinti kuprinę ar kitus daiktus.

Kokybiškas dviratis paaugliams - saugumo garantas


Paaugliai turi daug energijos, tad ir dviratis paaugliui turi atitikti jo poreikius. Kokybiški dviračiai yra gaminami su tvirtais aliuminiais ar plieniniais rėmais, kad atlaikytų apkrovas, važiavimą nelygiais keliais. Tvirtos komplektuojančios dalys užtikrins, kad dviratis nesubyrės paaugliui skriejant nelygiais keliais.

Platus dviračių paaugliams pasirinkimas

Mūsų internetinėje dviračių parduotuvėje rasite platų, žinomų gamintojų paaugliams skirtų dviračių pasirinkimą - tiek berniukams, tiek mergaitėms. Galite rinktis iš gausaus spalvų ir stilių asortimento. Dažnai taikome akcijas, todėl jų metu dviratis kainuos žymiai pigiau.

Jei nesate tikri, koks dviratis paaugliui geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, kas geriausiai tiktų. Įsigijus internetu, dviračiai paaugliams pristatomi visoje Lietuvoje.

Mūsų dviračių parduotuvė internete taip pat gali pasiūlyti platų įvairaus tipo vyriškų ir moteriškų dviračių asortimentą. Parduodame elektrinius, hibridinius, plento, miesto bei kalnų dviračius gera kaina. Jums patikusį dviratį greitai ir patogiai galite įsigyti internetu pigiau. Akcijos metu dviračiai parduodami mažesne kaina, tad sekite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite patį geriausią dviratį savo kelionėms miesto gatvėmis ar užmiestyje.