Vyriški ir moteriški miesto dviračiai maloniam pasivažinėjimui!


Esate tikras miestietis? Tokiu atveju į savo kasdienybę turite įtraukti pasivažinėjimą dviračiu, kuris leis patirti miesto gatvių dvasią ir tuo pačiu lengvai pasiekti norimą kelionės tikslą. Kamščiai didesniame mieste yra labai įprastas dalykas, tad miesto dviratis gali būti labai geras sprendimas, kaip juos aplenkti, o kartu mobiliai ir greitai nukeliauti į darbą ar kitą norimą vietą.

Miesto dviračiai yra pritaikyti važiuoti neilgiems atstumams. Žinoma, mieste sėkmingai galima apsukti ir gerus 50 km, tačiau jeigu planuojate važiuoti ilgesnius atstumus – tokiu atveju miesto dviračiai nėra pats geriausias pasirinkimas, kadangi kelionė su jais bus paprasčiausiai ne tokia patogi ir komfortiška. Pačio miesto dviračio konstrukcija yra labai paprasta, tad jis ne tik labai lengvas, tačiau taip pat ir lengvai pernešamas iš vienos vietos į kitą.

Tiesa, miesto dviratis netiks tiems, kurie nori aktyviau praleisti laisvalaikį, sportuojant kartu su dviračiu. Šio tipo dviračio atstumas nuo sėdynės iki vairo nėra labai didelis palyginus su kitais dviračiais, todėl miesto dviračiai ne tik pritaikyti gana neilgam atstumui nuvažiuoti, tačiau tuo pačiu jais važiuoti labai greitai dažniausiai nėra nepatogu. Būtent dėl nedidelio atstumo tarp vairo bei sėdynės jums paprasčiausiai nepavyks labai žemai pasilenkti, siekiant, kad kova su vėjo pasipriešinimu būtų kur kas lengvesnė.

Miesto dviratis įprastai komplektuojamas su apšvietimo lempomis, purvasargiais, grandinės apsauga, galine dviračio bagažine. Tiesa, moteriškas miesto dviratis gali turėti krepšį daiktams dviračio priekyje. Taip pat miesto dviračiai turi reguliuojamo aukščio sėdynes, kai kurie modeliai taip pat leidžia keisti ir vairo aukštį ar padėtį.

Jei esama dviračio komplektacija jums nepakankama - tai ne problema. Įprastai miesto dviračiai turi labai daug papildomai komplektuojamų priedų, kurie užtikrina, kad keliavimas būtų kur kas patogesnis. Kadangi mieste naudojamas dviratis – tai ne sporto priemonė, tačiau keliavimo būdas, kuris padeda įveikti didelius atstumus – papildomi priedai yra labai naudingi.

Pavyzdžiui, dviračio krepšys, į kurį galima susidėti svarbius kelionei daiktus arba nedidelis po dviračio sėdyne tvirtinamas krepšelis, į kurį tilps raktai, mobilus telefonas ar kitas nedidelis daiktas. Jei norite sekti nuvažiuotus kilometrus ar savo greitį, jums tikrai pravers dviračio spidometras - kompiuteris. Jei dviratis neturi apšvietimo, jūs galite įsigyti lempų komplektą atskirai. Tamsesniu paros metu jos itin reikalingos. Svarbu nepamiršti ir apsaugoti savo dviratį. Juk būna situacijų, kada reikia palikti dviratį gatvėje ir nubėgti į parduotuvę ar kitą įstaigą. Saugiam dviračio prirakinimui galite rinktis iš plataus, kokybiškų dviračio spynų pasirinkimo. Jei turite vaikų ir norite juos vežti kartu su savimi, įsigykite vaikišką dviračio kėdutę.

Galiausiai, jei teks važiuoti tamsiu paros metu, rekomenduojame dėvėti šviesą atspindinčią liemenę. Tokia dviratininko liemenė su atšvaito funkcija leis vairuotojams jus aiškiai pastebėti.

Stilingi, elegantiški miesto dviračiai moterims


Galime pasiūlyti itin platų, moterims skirtų miesto dviračių pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite stilingus, modernaus ar retro dizaino dviračius, specialiai pritaikytus moterims. Moteriškas dviratis turi žemą rėmą, todėl užlipti ar nulipti nuo dviračio bus itin paprasta. Jums tikrai patiks dviračiai su krepšiais priekyje ar bagažine gale, taip pat purvasargiais, kurie saugos, kad purvas nekristų ant jūsų rūbų. Na, o platus spalvų pasirinkimas tikrai leis išsirinkti savo svajonių miesto dviratį.

Tvirti, patikimi miesto dviračiai vyrams


Vyriškas dviratis turi būti tvirtas, patikimas ir gerai atlaikyti krūvius. Tokiais miesto dviračiais vyrams mes ir prekiaujame. Mūsų kataloge rasite ne tik modernaus, bet ir klasikinio dizaino miesto dviračius. Kas svarbiausia, jie visi turi bagažines, kad galėtumėte pasidėti krepšį ar kuprinę. Vyriški miesto dviračiai gali būti vienos pavaros arba bėginiai dviračiai (tie, kurie turi bent 3 ir daugiau pavarų). Vyriškų dviračių spalvų pasirinkimas taip pat platus - nuo tamsių, juodų, iki šviesių, baltos ar sidabrinės spalvos. Tad esame tikri, kad mūsų dviračių parduotuvėje išsirinksite tokį dviratį, kuris jums bus arčiausiai širdies.

Žinomų gamintojų miesto dviračiai internetu gera kaina


Dviračių katalogą formuojame taip, kad net išrankiausias klientas galėtų rasti sau tinkamą dviratį. Dar daugiau, miesto dviračiai atrenkami remiantis pačiu svarbiausiu kriteriju - geriausias kainos ir kokybės santykis. Nors ir nesame įprasta dviračių parduotuvė (viską parduodame internetu ir pristatome savo klientams), tačiau galime pasiūlyti itin platų, gerai visame pasaulyje žinomų AZIMUT, GEOBIKE, GRUNBERG, REACTOR, ROMET ir kitų gamintojų miesto dviračius itin gera kaina. Jei klaustumėte mūsų - AZIMUT, GRUNBERG ir ROMET miesto dviračiai vyrams ir moterims yra vieni perkamiausių.

Nežinote, koks miesto dviratis  jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus miesto dviračių modelius, jų privalumus bei trūkumus, patarsime, koks miesto dviratis jums būtų tinkamiausias. Turime platų asortimentą, todėl esame tikri, kad rasite būtent tokį dviratį, kuris jums reikalingas.

Dar daugiau. Norime, kad kiekvienas svajojantis apie tobulą miesto dviratį galėtų tokiu ir važinėti. Štai todėl vyriškus ir moteriškus dviračius parduodame išsimokėtinai (lizingu). Kadangi miesto dviratis yra ilgalaikė investicija – galima ir verta skirti šiek tiek daugiau finansų, kad ši transporto priemonė pilnai patenkintų jūsų poreikius. Taip pat norime pabrėžti, kad visi miesto dviračiai turi gamintojo garantiją.

Įsigijus internetu, miesto dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.