Kalnų dviračiai (MTB) - aktyviems dviračių sporto entuziastams


Mėgstate aktyvų sportą, o dviratis yra jūsų gyvenimo dalis? Tokiu atveju kalnų dviratis yra puikus pasirinkimas. MTB dviračiai puikiai tinka važiavimui kalnuotomis vietovėmis, taip pat įvairia kita kelio danga (žvyras, smėlis), kur yra reikalingas didesnis pravažumas. Pavyzdžiui, kalnų dviratis idealiai tiks važiuojant neasfaltuotais keliukais, kurie dažnai būna su didelėmis duobėmis, o asfatas lieka tik kaip malonus prisiminimas. Specialiai tokiam paviršiui pritaikytas dviratis leis keliauti maloniai ir net labai ilga kelionė nesukels jokio diskomforto.

Profesionalūs kalnų dviračiai (MTB) puikiai tiks važiuoti net ir labai prasta kelio danga, purvu, žvyru ar net smėliu. Svarbiausia, kad toks nelygus paviršius visiškai neapsunkins kelionės, pavyks išlaikyti ritmą ir greitį. Tokiam nelygiam paviršiui pritaikyti kalnų dviračiai turi ant padangų grublėtą paviršių, kuris puikiai sukimba su danga, o pačios padangos yra labai storos. Tuo pačiu jų rėmas yra itin tvirtas, gerai atlaiko smūgius, duobes. Žinoma, kalnų dviratis turi amortizacijos sistemą, kuri "sugeria" nelygumus ir padidina važiavimo komfortą bei greitį.

MTB kalnų dviračiai - itin patvarūs, tad net ir labai didelis greitis bei sudėtingas kelias nesutrukdys jums sėkmingai įveikti labai didelius atstumus ir tuo pačiu ne tik, kad nejusti jokio diskomforto, tačiau net ir nepavargti! MTB dviračiai dažniausiai turi skirtingo dydžio ratus, kurie suteikia galimybę kur kas paprasčiau apvažiuoti sudėtingas kliūtis, kurios kitu atveju galėtų sustabdyti važiavimą. Akivaizdu, kad kalnų dviračiai yra pritaikyti būtent tokiam paviršiui, tad jeigu planuojate važiuoti mišku arba kalnais – tokiu atveju šis dviratis turėtų būti jūsų pasirinkimas numeris vienas. Tik tokiu atveju kelionė bus tikrai maloni.

Svabiausi kalnų dviračio privalumai


  • Kalnų dviračiai yra specialiai sukurti važiuoti nelygiais, duobėtais keliais be asfalto
  • Puikus sukibimas su minkšta kelio danga, tad kelionė bus patogi
  • Labai puikiai tinka agresyviam ir intensyviam važiavimui
  • Tvirtas rėmas ir amortizacijos sistema užtikrina didesnį komfortą ir saugumą
  • Kalnų dviratis turi pavaras, tad galite prisitaikyti prie savo važiavimo tempo bei kelio tipo
  • Populiarus pasirinkimas tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus asmenų tarpe, kurie renkasi aktyvesnį laisvalaikį ar dviračių sportą

Žinomų gamintojų kalnų dviračiai internetu


Galime pasiūlyti skirtingų kalnų dviračių pasirinkimą, kad kiekvienas ieškantis surastų tai, kas labiausiai tinka aktyviam laisvalaikio praleidimui. Parduodame gerai žinomų AZIMUT, Forward, Romet Tola, Rambler ir kitų gamintojų kalnų dviračius internetu. Reikalingas kalnų dviratis gera kaina? Dažnai taikome akcijas, jų metu kalnų dviratis kainuos žymiai pigiau. Užsisakius internetu jis jau po kelių dienų gali būti jūsų namuose, tad nieko nelaukite, kadangi šiuo metu kaina gera, o mes siūlome tokią plačią MTB dviračių pasiūlą, jog kiekvienas nesunkiai ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Nesate tikri, koks kalnų dviratis jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Juk svarbiausia yra pasirinkti tinkamą dviratį, kuris tarnautų ne vienerius metus. Įsigijus internetu kalnų dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.

Ieškote kitokio tipo dviračio? Mūsų dviračių parduotuvė internete gali pasiūlyti platų įvairaus tipo vyriškų ir moteriškų dviračių asortimentą. Čia rasite ne tik kalnų, bet ir elektrinius, hibridinius, plento, miesto dviračius itin geromis kainomis. Dviračius greitai ir patogiai galite užsisakyti internetu pigiau. Akcijos metu dviračiai parduodami mažesne kaina, tad sekite mūsų pasiūlymus ir išsirinkite gerą bei patikimą dviratį savo kelionėms miesto gatvėmis ar užmiestyje.