EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kalnų (MTB) dviračiai internetu

Dviratis Merida JULIET 6. 20-D 2017 -18,5

Kaina: 479.00 €
Žiūrėk ČIA
Dviratis Vision 29 Phanom Black matte 19 Kalnų (MTB) dviračiai

Dviratis Vision 29 Phanom Black matte 19

Kaina: 1298.67 €1362.71 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Rival ASL Extreme White // Fresh Lila 18

Kaina: 401.79 €401.83 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Impulse ASL Temple Grey matte/ Menthol Green matte 16

Kaina: 459.61 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Rival 29 Phantom Black matte 21

Kaina: 422.85 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Solution ASL Ritual Silver matte 18

Kaina: 494.27 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Solution Treasure Silver matte// Black matte 19

Kaina: 526.99 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Solution Treasure Silver matte// Black matte 17

Kaina: 526.99 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Solution Treasure Silver matte// Black matte 21

Kaina: 526.99 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Rival 29 Phantom Black matte 19

Kaina: 422.85 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Author Rival ASL Extreme White // Fresh Lila 16

Kaina: 404.13 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Rival 29 Phantom Black matte 17

Kaina: 417.70 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Grunberg Freeland 2.1

Kaina: 252.72 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Fat Guy M290 26

Kaina: 858.50 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Pegas 29 Ritual Silver matte 19

Kaina: 479.39 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Pegas 29 Ritual Silver matte 21

Kaina: 479.39 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Power 2.3V Ws White/purple 26

Kaina: 203.20 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Romet Rambler R6.0 2019 orange-black S(14)

Kaina: 262.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kalnų dviračiai – aktyviems sportininkams!

Mėgstate aktyvų sportą, o dviratis yra Jūsų gyvenimo dalis? Tokiu atveju kalnų dviratis – Jūsų pasirinkimas. B-a.eu kalnų dviračiai – galimybė pažinti gamtą, galimybė įkvėpti esktrymo ir paprasčiausiai save išlaisvinti. Svarbiausia, kad priklausomai nuo to, kurioje vietoje važinėsite - pavyktų pasirinkti ir Jums labiausiai tinkamą dviratį. Užsisakius internetu jis jau po kelių dienų gali būti Jūsų namuose, tad nieko nelaukite, kadangi šiuo metu kaina maža, galimybės plačios, o B-a.eu siūlo tokią plačią MTB dviračių pasiūlą, jog kiekvienas nesunkiai ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Kalnų dviračiai, tiesa, gali būti naudojami ne tik norint važinėti po kalnus, tačiau jie pritaikyti ir labai sudėtingiems keliams. Pavyzdžiui, važiuojant neasfaltuotais lietuviškų kaimų keliukais, kurie dažnai būna su didelėmis duobėmis, o asfatas lieka tik kaip malonus prisiminimas. Visgi, specialiai tokiam paviršiui pritaikytas dviratis leis keliauti maloniai ir net labai ilga kelionė nesukels jokio diskomforto.

Profesionalūs MTB dviračiai puikiai tiks važiuoti net ir labai prastu paviršiumi, purvu, žvyru ir net smėliu. Svarbiausia, kad toks nelygus paviršius visiškai neapsunkins kelionės, pavyks išlaikyti ritmą ir greitį, jeigu norite greitai važiuoti. Tokiam nelygiam paviršiui pritaikyti dviračiai turi ant padangų grublėto paviršiaus, pačios padangos labai storos. Tuo pačiu jų rėmas yra labai storas bei tvirtas, tad net ir didelį atsitrenkimai į žemę nuo aukščio nesukels jokių problemą. Žinoma, yra ir amortizacijos sistemos, kurios padeda važiuojant net ir labai nelygiais paviršiais nejusti jokio diskomforto, po ilgos kelionės nejusti paskaudusio užpakaliuko.

Šie dviračiai – itin patvarūs, tad net ir labai didelis greitis bei sudėtingas kelias nesutrukdys Jums sėkmingai įveikti labai didelius atstumus ir tuo pačiu ne tik kad nejusti jokio diskomforto, tačiau net ir nepavargti! Šio tipo dviračiai dažniausiai turi skirtingo dydžio ratus, kurie suteikia galimybę kur kas paprasčiau apvažiuoti sudėtingas kliūtis, kurios kitu atveju galėtų sustabdyti važiavimą. Akivaizdu, kad kalnų dviračiai yra pritaikyti būtent tokiam paviršiui, tad jeigu planuojate važiuoti mišku arba kalnais – tokiu atveju šis dviratis turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Tik tokiu atveju kelionė bus tikrai maloni.

Taigi, kokie patys pagrindiniai šio tipo dviračio privalumai?

  • Šio tipo dviračiai labiausiai vertinami, kadangi su jais galima važiuoti ne tik keliu.
  • Puikus sukibimas su minkšta kelio danga, tad kelionė bus patogi.
  • Labai puikiai tinka agresyviam ir intensyviam važiavimui.
  • Populiarus pasirinkimas tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus asmenų tarpe.

B-a.eu siūlo labai platų skirtingų kalnų dviračių pasirinkimą, kad kiekvienas ieškantis susirastų tai, kas jam labiausiai tinka ir kas garantuoja, kad žmogus galiausiai liks pilnai patenkintas savo kelione. Siūlome tik pasaulyje puikiai žinomų gamintojų produkciją, kuri leis pasitikėti, kad įsigyta transporto priemonė užtikrins ilgas ir sistemingas keliones: AZIMUT, Forward, Romet Tola, Rambler ir kiti. Nerandate tokio, kokio ieškote arba paprasčiausiai nežinote, koks Jums labiausiai tinka? Susisiekite su mumis ir kartu surasime patį geriausią ir labiausiai Jūsų poreikius tenkinančią transporto priemonę. Akcija leis įsigyti pigiau arba nemokamai gauti reikalingų priedų, tad užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir būkite informuotas.

Dviračių kaina ir taip maža, o akcija leis įsigyti dar pigiau. Svarbiausia, kad dviračiai tarnauja labai ilgai, tad viena investicija leis ilgą laiką džiaugtis puikiu rezultatu.

Kalnų MTB dviračiai – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris džiaugiasi, kad važinėjimasis dviračiu yra toks malonus ir tuo pačiu – toks sveikas. Atraskite savyje keliautoją!