Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviratininko apranga internetu

Naujienos Visos naujienos

Vaikiškas šalmas Mickey Mouse, 52-56

Kaina: 32.86 €

Vaikiškas šalmas Mikė Pūkuotukas, 52-56 cm

Kaina: 30.56 €

Akiniai Uvex Sportstyle 230 blue mat / mirror red

Kaina: 20.95 €

Šalmas PUKY PH 8 Pro-S pink flower-45-51CM

Kaina: 39.99 €

Šalmas PUKY PH 8 Pro-S retro-green-51-56CM

Kaina: 39.99 €

Šalmas PUKY PH 8 Pro-S kiwi Monster-45-51CM

Kaina: 39.99 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Pošalmis Uvex Bike cap black Dviratininkų šalmai

Pošalmis Uvex Bike cap black

Kaina: 8.95 €11.23 €

Šalmas Uvex True cc papyrus-peak

Kaina: 79.94 €

Šalmas Cube FINK white XS (46-51)

Kaina: 31.94 €

Šalmas Cube STEEP glossy white

Kaina: 49.95 €

Šalmas Uvex Kid 2 cc mint unicorn mat

Kaina: 35.95 €

Dviratininko pirštinės W-TEC Kauzality - Black-Green

Kaina: 10.50 €
 

Dviratininko apranga suteiks saugumo kelyje!

Dviratis – labai universali funkcionali, naudinga ir lengvai valdoma transporto priemonė, kuri nereikalauja jokių papildomų investicijų. Nieko keisto, kad Lietuvoje yra labai daug dviratininkų kelių, juolab, ir platus prekių pasirinkimas, kuris atveria kelius kiekvienam norinčiam būti saugiu kelyje – tokiu ir jaustis. Dviratininko apranga – būtina. Ne tik profesionalams, tačiau ir mėgėjams, kurie nori būti tikri, kad saugos kelyje ir save, ir visus kitus.

B-a.eu dviratininko prekės internetu pigiau – geriausias pasirinkimas, jeigu norite saugiai pasiekti tikslą. Akcija leis prekes įsigyti pigiau, tad užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir galutinė kaina bus kur kas mažesnė.

Dviratininko marškinėliai, kelnės ir kt.

Nors daugeliui atrodo, kad dviratininko apranga yra skirta tik profesionalas, tačiau ir mėgėjai, kurie dažniausiai važinėjasi savo malonumui, taip pat turėtų pasirinkti kokybišką aprangą, kuri padės važiuoti kur kas lengviau. Ne tik todėl, kad dažniausiai tokiu atveju bendra dviratininko išvaizda yra paprasčiausiai kur kas patrauklesnė, tačiau atitinkamai - šiai sporto šakai skirta apranga leidžia odai neprakaituoti, kvėpuoti, o važinėti dviračiu galima net ir labai lietingomis bei šaltomis žiemomis. Svarbiausia susirasti tinkamus marškinėlius bei kelnes, kurios lengvą pavažinėjimą padarys kur kas patogesniu ir keliančiu mažiau problemų. Sunku pasirinkti, kai pasiūla tokia plati? Susisiekite su mūsų konsultantais ir pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausius gaminius.

Dviratininko akiniai.

Kokybiškam pasivažinėjimui dviračiais reikalingi ir atitinkami akiniai. Ir jokio skirtumo, ar važiuojate greitai, ar lėtai, tačiau musyčių pavojus visada yra aktualus, o pastarajai įkritus į akį gali kilti grėsmė. Ieškodami Jums labiausiai tinkamų dviratininko akinių nepamirškite įvertinti medžiagos bei dydžio aspektų. Tiesa, daugelis žmonių daugiausia dėmesio skiria išvaizdai, kadangi norisi, kad akiniai derėtų prie bendros aprangos ir sukurtų vientisumo jausmą. Štai kodėl džiaugiamės, kad B-a.eu siūlo labai skirtingo stiliaus akinių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori ne atrodyti, tačiau ir jaustis puikiai.

Dviratininko pirštinės.

Jeigu norite, kad net ir pačios ilgiausios kelionės būtų patogios – reikalingos ir kokybiškos pirštinės, kurios gali užtikrinti, kad rankos nepavargs. Juolab, jeigu minsite labai kaitriomis dienomis – delnai ne tik prakaituos, tačiau gali ir nusidažyti, kadangi guminės dviračių rankenos labai dažnai tirpsta. Mūsų siūlomos dviratininko pirštinės – aukščiausios kokybės rankų apsauga, kuri sukurta taip, kad delnai kvėpuotų, oda neprakaituotų, o ką jau kalbėti apie tai, kad kokybiška medžiaga maloniai apglunda delnus, tad tampa tarsi antra oda. Dviratininko pirštinės leis ne tik stilingai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir labai puikiai jaustis.

Dviratininko šalmai.

Galiausiai, jeigu norite, kad kelionė dviračių būtų saugi ir jokio skirtumo, kur keliaujate ir kaip greitai važinėjate – šalmas yra būtinas. Pagal LR įstatymus, vaikai iki 16 metų privalo važinėti su šalmais, kurie užtrina jų saugumą. Visgi, papildoma galvos apsauga labai rekomenduojama ir suaugusiems, kurie privalo rodyti teigiamą pavydį vaikams. Siūlome laba platų skirtingų šalmų pasirinkimą kiekvienam pagal poreikius. Svarbiausia, kad kiekvienas pasiūlymas padės šalmus priderins prie bendros aprangos, tad jaustis komfortabiliai ir stilingai šiuo metu su B-a.eu yra paprasta kaip niekada.

Būkite ne tik stilingas, tačiau ir saugus dviratininkas, kuris rūpinasi ne tik savimi, tačiau ir kitais. Laikykitės kelių eismo taisyklių, važiuokite atsargiai, dėvėkite atitinkamą aprangą.