Pasiūlymai
Atpigo Vaikiškas reguliuojamas šalmas Enero Puppy, S (47-49cm), mėlynas Dviratininkų šalmai

Vaikiškas apsauginis šalmas - FireMan, 44-48 Dviratininkų šalmai

Vaikiškas šalmas Mickey Mouse, 52-56 Dviratininkų šalmai

MTB dviračio šalmas Dunlop Dviratininkų šalmai

Moteriškos dviračių kelnės, 3/4 XS Dviratininko marškinėliai, kelnės ir kita

Populiariausios prekės
Šalmas Cube FINK white XS (46-51) Dviratininkų šalmai

Akiniai Uvex Sportstyle 223 black grey Dviratininkų akiniai

Šalmas Uvex Kid 2 desert Dviratininkų šalmai
34.94 € / 1 vnt

Šalmas ProX Armor moro Dviratininkų šalmai
27.99 € / 1 vnt

Akiniai Uvex Sportstyle 204 clear Dviratininkų akiniai

Dviratininko apranga suteiks saugumo kelyje!

Dviratis – labai universali funkcionali, naudinga ir lengvai valdoma transporto priemonė, kuri nereikalauja jokių papildomų investicijų. Nieko keisto, kad Lietuvoje yra labai daug dviratininkų kelių, juolab, ir platus prekių pasirinkimas, kuris atveria kelius kiekvienam norinčiam būti saugiu kelyje – tokiu ir jaustis. Dviratininko apranga – būtina. Ne tik profesionalams, tačiau ir mėgėjams, kurie nori būti tikri, kad saugos kelyje ir save, ir visus kitus.

B-a.eu dviratininko prekės internetu pigiau – geriausias pasirinkimas, jeigu norite saugiai pasiekti tikslą. Akcija leis prekes įsigyti pigiau, tad užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir galutinė kaina bus kur kas mažesnė.

Dviratininko marškinėliai, kelnės ir kt.

Nors daugeliui atrodo, kad dviratininko apranga yra skirta tik profesionalas, tačiau ir mėgėjai, kurie dažniausiai važinėjasi savo malonumui, taip pat turėtų pasirinkti kokybišką aprangą, kuri padės važiuoti kur kas lengviau. Ne tik todėl, kad dažniausiai tokiu atveju bendra dviratininko išvaizda yra paprasčiausiai kur kas patrauklesnė, tačiau atitinkamai - šiai sporto šakai skirta apranga leidžia odai neprakaituoti, kvėpuoti, o važinėti dviračiu galima net ir labai lietingomis bei šaltomis žiemomis. Svarbiausia susirasti tinkamus marškinėlius bei kelnes, kurios lengvą pavažinėjimą padarys kur kas patogesniu ir keliančiu mažiau problemų. Sunku pasirinkti, kai pasiūla tokia plati? Susisiekite su mūsų konsultantais ir pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausius gaminius.

Dviratininko akiniai.

Kokybiškam pasivažinėjimui dviračiais reikalingi ir atitinkami akiniai. Ir jokio skirtumo, ar važiuojate greitai, ar lėtai, tačiau musyčių pavojus visada yra aktualus, o pastarajai įkritus į akį gali kilti grėsmė. Ieškodami Jums labiausiai tinkamų dviratininko akinių nepamirškite įvertinti medžiagos bei dydžio aspektų. Tiesa, daugelis žmonių daugiausia dėmesio skiria išvaizdai, kadangi norisi, kad akiniai derėtų prie bendros aprangos ir sukurtų vientisumo jausmą. Štai kodėl džiaugiamės, kad B-a.eu siūlo labai skirtingo stiliaus akinių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori ne atrodyti, tačiau ir jaustis puikiai.

Dviratininko pirštinės.

Jeigu norite, kad net ir pačios ilgiausios kelionės būtų patogios – reikalingos ir kokybiškos pirštinės, kurios gali užtikrinti, kad rankos nepavargs. Juolab, jeigu minsite labai kaitriomis dienomis – delnai ne tik prakaituos, tačiau gali ir nusidažyti, kadangi guminės dviračių rankenos labai dažnai tirpsta. Mūsų siūlomos dviratininko pirštinės – aukščiausios kokybės rankų apsauga, kuri sukurta taip, kad delnai kvėpuotų, oda neprakaituotų, o ką jau kalbėti apie tai, kad kokybiška medžiaga maloniai apglunda delnus, tad tampa tarsi antra oda. Dviratininko pirštinės leis ne tik stilingai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir labai puikiai jaustis.

Dviratininko šalmai.

Galiausiai, jeigu norite, kad kelionė dviračių būtų saugi ir jokio skirtumo, kur keliaujate ir kaip greitai važinėjate – šalmas yra būtinas. Pagal LR įstatymus, vaikai iki 16 metų privalo važinėti su šalmais, kurie užtrina jų saugumą. Visgi, papildoma galvos apsauga labai rekomenduojama ir suaugusiems, kurie privalo rodyti teigiamą pavydį vaikams. Siūlome laba platų skirtingų šalmų pasirinkimą kiekvienam pagal poreikius. Svarbiausia, kad kiekvienas pasiūlymas padės šalmus priderins prie bendros aprangos, tad jaustis komfortabiliai ir stilingai šiuo metu su B-a.eu yra paprasta kaip niekada.

Būkite ne tik stilingas, tačiau ir saugus dviratininkas, kuris rūpinasi ne tik savimi, tačiau ir kitais. Laikykitės kelių eismo taisyklių, važiuokite atsargiai, dėvėkite atitinkamą aprangą.