Atpigo Paspirtukas Spokey BACKYARD EXTREME žalias Paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Atpigo Triukinis Manevringas Paspirtukas Jd Bug Air Surfer (iki 80 kg) Paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Atpigo Paspirtukas Denver SCK-5400 blue Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
144.29 € 176.42 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis paspirtukas 36v 500w, sidabrinis Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
569.67 € 683.65 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - Pb Skull, juodas Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
59.07 € 68.38 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - Pb Skull, baltas Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
59.07 € 68.38 € / 1 vnt

Atpigo Vaikiškas paspirtukas - Smoby Auta Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
65.81 € 76.06 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - Enero Angel, baltas Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
53.31 € 59.21 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - Enero Blaster, 200mm, rožinis Paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Atpigo Triratis paspirtukas WORKER Fliker 100 Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
50.71 € 54.39 € / 1 vnt

Atpigo Sulankstomas Paspirtukas (Iki 100 kg) Minnie Mash Up 6” Paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Atpigo Paspirtukas WORKER Rodez NEW Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
62.75 € 67.28 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - PB KID, 145 mm, žalias Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
43.96 € 46.74 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas - PB KID, 145mm, mėlynas Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
45.71 € 48.61 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas Enero Ultra Speed 200 mm, baltas Paspirtukai vaikams ir suaugusiems

Atpigo Paspirtukas Pc Carbon, auksinis Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
89.94 € 95.42 € / 1 vnt

Atpigo Paspirtukas Denver SCK-5400 black Paspirtukai vaikams ir suaugusiems
142.88 € 150.19 € / 1 vnt

Paspirtukai vaikams ir suaugusiems, elektriniai paspirtukai internetu


Paspirtukas – smagi ir naudinga transporto priemonė, mėgstama visame pasaulyje. Ja mielai naudojasi ne tik vaikai, bet ir suaugę - nuo tėvų, mėgstančių pramogauti kartu su savo vaikais, iki verslininkų, keliaujančių į darbą biure ir norinčių išvengti transporto spūsčių keliuose. Paspirtukas yra puiki alternatyva dviračiui: juo važiuodami ne tik mėgausitės kelione, bet ir mankštinsite savo kūną. Tuo labiau, kad atėjus šiltesniam metui, vis daugiau laiko norisi praleisti gryname ore, o paspirtukas laisvalaikio pasivažinėjimams idealiai tam tinka.

Šiuolaikiniai paspirtukai gaminami įvairiausių rūšių, tad galite rinktis tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius. Jie kuriami tiek vaikams, tiek suaugusiems. Paspirtukai gali būti mechaniniai, elektriniai, su dideliais ratais ar sėdyne, taip pat paspirtukai triukams atlikti, triračiai paspirtukai ir kiti. Paspirtuko korpusas gali būti stacionarus arba sulankstomas (paspirtukas, kurį galima patogiai transportuoti ar neštis rankose).

Šiame pirkimo vadove aptarsime visas paspirtukų rūšis bei kaip išsirinkti tinkamiausią tokio tipo transporto priemonę kelionėms.

Mechaniniai paspirtukai vaikams ir suaugusiems


Mechaninis paspirtukas - tai standartinis paspirtukas, kuriam įsibėgėti reikės jūsų kojų pagalbos. Kadangi jis neturi variklio, toks paspirtukas yra ne tik mobili transporto priemonė, bet ir puikus įrankis palaikyti gerą fizinę būklę. Paspirtukai gaminami skirtingų dydžių, gali būti specialiai sukurti paspirtukai vaikams ar suaugusiems. Kiekvienas jų pritaikytas tam tikram ūgiui bei svoriui, tad renkantis svarbu, kad paspirtuko vairas būtu juosmens lygyje ar šiek tiek žemiau, o abi kojos laisvai tilptų ant pagrindo. Šio tipo paspirtukai yra itin populiarūs dėl nedidelės kainos bei pasirinkimo gausos.

Paspirtukai vaikams - nuo pradedantiesiems iki paaugliams skirtų


Paspirtukai vaikams skirstomi į kelias kategorijas ir yra pritaikyti skirtingo amžiaus bei svorio vaikams. Pradedančiųjų kategorijai skirti vaikiški paspirtukai yra pritaikyti svoriams maždaug iki 18-30 kg, o šiek tiek vyresniems vaikams ar paaugliams skirti paspirtukai atlaiko iki 40-50 kg svorį.

Patiems mažiausiems skirti vaikiški paspirtukai būna su trimis ratukais (du priekyje ir vienas gale), tam, kad mažylis stabiliau jaustųsi važiuodamas, geriau išlaikytų pusiausvyrą ir neapvirstų. Šios tipo vaikiški paspirtukai dažniausiai gaminami iš tvirto plastiko ar plastiko ir aliuminio derinio, išsiskiria ryškiomis spalvomis, būna dekoruoti žinomų animacinių personažų atvaizdais. Dalis modelių turi reguliuojamo aukščio vairą, kurį galima pritaikyti vaiko ūgiui. Taip pat galima rasti ir universalius variantus - tai vaikiški paspirtukai su sėdyne, kurie gali būti naudojami ir kaip balansinis dviratukas (kada sėdynė yra uždėta/nuleista) ir kaip įprastas paspirtukas. Tokio tipo vaikiškas paspirtukas yra puikus sprendimas, kadangi jei vaikas pavargs ir nenorės važiuoti atsispirdamas, jis galės ramiai važiuoti sėdėdamas.

Šiek tiek didesniems vaikams ar paaugliams skirti paspirtukai savo dizainu jau primena įprastus paspirtukus suaugusiems, tačiau vis dar išsiskiria ryškiu dizainu, plačia spalvų pasirinkimo įvairove. Jie išlaiko didesnį svorį, gaminami iš tvirto metalo. Mūsų kataloge galite rasti paspirtukus vaikams su šviečiančiais ratukais. Esame tikri, kad toks paspirtukas bus puiki dovana jūsų vaikui. Taip pat verta atkreipti dėmesį į paspirtukus dideliais ratais. Jie savo forma primena dviračius, turi plačią stovėjimo platformą, o dideli ratai leis patogiai važiuoti įvairaus tipo kelio danga.

Paspirtukai suaugusiems


Paspirtukas suaugusiems yra aukštesnis ir turi didesnį stovėjimo pagrindą. Priklausomai nuo gamintojo, paspirtukas gali atlaikyti iki 100-130 kg svorį ir yra pritaikytas 150 cm - 200 cm ūgio žmonėms. Dažniausiai paspirtukai suaugusiems yra gaminami su sulankstomu rėmu, reguliuojamu vairu, pastatymo kojele ir kitais atributais. Taip pat galima rasti ir įdomesnių variantų. Pavyzdžiui, triračiai paspirtukai suaugusiems turi vieną ratą priekyje ir du gale, kurių kiekvienas yra kojų atramų, išdėstytų V formos principu, gale. Šie paspirtukai naudojami taip pat, kaip ir įprastiniai paspirtukai dviem ratais.

Elektriniai paspirtukai suaugusiems, vaikams ir visiems norintiems keliauti greičiau ir patogiau


Pamažu elektrinis paspirtukas tampa puikia alternatyva automobiliams ne tik dėl savo ekologiškumo, bet ir mobilumo. Jei važiuojant ar grįžtant automobiliu iš darbo, piko metu, jums tenka susidurti su didelėmis transporto spūstimis ir praleisti daug brangaus laiko jose, tai elektrinis paspirtukas puikiai sprendžia šią problemą. Juo galima važiuoti šaligatviais, dviračių takais, todėl neretai kelionė paspirtuku tampa žymiai greitesnė. Be to, elektriniai paspirtukai, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali pasiekti net iki 45 km/h greitį ir su pilnai įkrauta baterija nuvykti 30 ar 40 kilometrų.

Elektriniai paspirtukai vaikams ir suaugusiems gaminami įvairiausių modelių. Pavyzdžiui, sulankstomas elektrinis paspirtukas yra idealus tiems, kurie važiuoja į darbą ir nori paspirtuką patogiai pasistatyti darbo vietoje (pavyzdžiui, po stalu), kad jis neužimtų daug vietos, ar transportuoti automobiliu, vykstant atostogauti.

Elektriniai paspirtukai dideliais ratais puikiai tiks tiems, kuriems reikia važiuoti ne tik lygiais asfaltuotais keliais, tačiau ir mažiau lygia, neasfaltuota kelio danga. Dideli ratai ir pripučiamos padangos gerai amortizuoja kelio nelygumus, tad kelionė tokiu paspirtuku bus žymiai patogesnė ir mažiau varginanti. Dar daugiau, elektriniai paspirtukai dideliais ratais gali turėti ir patogias sėdynes atsisėsti bei krepšius daiktams susidėti. Tad jei kasdien reikia įveikti nemažą atstumą, toks elektrinis paspirtukas su sėdyne jums puikiai pagelbės.

Renkantis elektrinį paspirtuką, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių aspektų:

  • Variklio galia. Elektriniai paspirtukai gali turėti 250W, 500W ar galingesnius variklius. Didesnis galingumas leidžia paspirtukui pasiekti didesnį greitį bei lengviau įveikti įvairias įkalnes, kelio nelygumus. Kokio galingumo elektrinis paspirtukas jums yra reikalingas, nuspręsite įvertinę savo būsimų kelionių tipą. Pavyzdžiui, jei planuojate važiuoti nedidelius atstumus, lygiu keliu, jums puikiai tiks ir mažiau galingas paspirtukas. Jei vis dėl to planuojate ilgesnes keliones, o atstumus norite įveikti greičiau - tuomet jums reikalingas galingesnis elektrinis paspirtukas.
  • Nuvažiuojamas atstumas su pilnai įkrauta baterija. Šis parametras greičiausiai dar svarbesnis nei pačio paspirtuko galingumas. Skaitydami techninius aprašymus, atkreipkite dėmesį į tai, kokį atstumą elektrinis paspirtukas gali nuvažiuoti su pilnai įkrauta baterija. Įvertinkite ar tas atstumas yra pakankamas, kad leistų jums ne tik pasiekti kelionės tikslą, bet ir grįžti namo. Taip pat norime pabrėžti, kad gamintojo nurodytas atstumas yra tik orientacinis, kadangi tokie papildomi veiksniai kaip važiavimo greitis, kelio danga, naudotojo svoris bei oro sąlygos gali ženkliai įtakoti paspirtuko baterijos darbą ir greitesnį jos išsikrovimą.
  • Paspirtuko ratai. Jau minėjome, kad elektrinis paspirtukas dideliais ratais žymiai komfortiškiau įveikia kelio nelygumus, tačiau ar būtent tokio modelio paspirtukas jums yra reikalingas, nuspręsite įvertinę, kokio tipo kelio danga dažniausiai planuojate važiuoti. Jei jūsų kelionės apsiribos važiavimu miesto gatvėmis, dviračių takais ar kita tvirta danga, tuomet standartinio dydžio paspirtuko ratai puikiai tiks.
  • Paspirtuko matmenys ir leidžiama maksimali apkrova. Gamintojas visada nurodo, koks yra rekomenduojamas naudotojo ūgis ir maksimali paspirtuko apkrova. Priklausomai nuo modelio, įprastai elektriniai paspirtukai suaugusiems puikiai atlaiko 90-150 kg svorio apkrovą. Ūgio diapazonas taip pat platus (nuo 150 cm iki 2 metrų). Tad norint pritaikyti paspirtuką savo ūgiui, rinkitės tokį, kuris turi reguliuojamą vairo aukštį. Taip galėsite nesunkiai vairą pakelti ar nuleisti.
  • Stabdžiai ir kitos saugumo priemonės. Kadangi elektriniai paspirtukai gali pasiekti gana didelį greitį, svarbu yra ir kokybiški diskiniai stabdžiai, kuriuos galima nuspausti tiesiog ranka (taip kaip važiuojant dviračiu). Didelis privalumas yra amortizatoriai, kurie ne tik suteikia važiavimui daugiau patogumo, tačiau geriau amortizuodami kelio dangą išlaiko paspirtuką stabilesnį kelyje. Apšvietimo žibintai, atšvaitai, posūkio signalai leis saugiai jaustis kelyje, važiuojant tamsiu paros metu.
  • Papildomos funkcijos. Jei norite matyti kokiu greičiu važiuojate, kokį atstumą įveikėte, koks yra baterijos įkrovimo lygis ir kiti parametrai, galite rinktis elektrinius paspirtukus su ekranu, kuriame ši informacija yra pateikiama.

Sulankstomi paspirtukai


Jei svarbu kompaktiškas dydis, sulankstomas paspirtukas tam yra puikus sprendimas. Sulankstymo mechanizmas leidžia greitai ir patogiai sulenkti ar ištiesti paspirtuką. Sulankstomas paspirtukas puikiai tilps į jūsų automobilio bagažinę, be to, jį patogu neštis ir rankose. Jei pasirinksite modelį, kuris turi nešiojimo dirželį, tada tokį paspirtuką galėsite neštis tiesiog ant peties.

Triukiniai paspirtukai


Tai specialiai triukams atlikti skirti paspirtukai. Tokio tipo triukinis paspirtukas turi tvirtą rėmą ir šakę, T formos vairą. Minkštos rankenos leidžia tvirtai ir patogiai suimti vairą, o kietos gumos ratukai su metalo šerdimi užtikrina puikų važiavimą ir yra žymiai atsparesni smūgiams. Nors paspirtukas triukams atlikti dažniausiai yra paauglio pasirinkimas, tačiau neretai juos renkasi ir suaugusieji. Kadangi įprastai paspirtukas triukams gali atlaikyti iki 100 kg apkrovą (prieš perkant vertėtų patikrinti konkretaus modelio charakteristikas), juo nesibaiminant galės važiuoti ir suaugę.

Populiariausių gamintojų paspirtukai internetu


Mūsų kataloge - žinomų pasaulinių gamintojų paspirtukai vaikams ir suaugusiems. Čia rasite Denver, EMScooter, Globber, Kidz Motion, Prime3, Spokey, Street Surfing, Xiaomi ir kitų gamintojų paspirtukus už itin gerą kainą. Atminkite, kad tik patikrintų, žinomų gamintojų paspirtukai atitiks jiems keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus bei tarnaus ilgiau. Pavyzdžiui, Globber paspirtukai vaikams yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šio gamintojo sukaupta patirtis, produkcijos kokybė ir įvairovė nulėmė, kad Globber paspirtukai yra itin trokštamas pasirinkimas. Xiaomi elektriniai paspirtukai yra itin mėgstami dėl gero kainos ir kokybės santykio. Šio gamintojo elektriniai paspirtukai puikiai tiks norintiems patikimos, kompaktiškos transporto priemonės važiuoti mieste.

Spalvos

Kalbant apie spalvas, populiariausi paspirtukai yra sidabro spalvos rėmu ir juodais ratais, bet tai nėra vienintelis spalvų derinys. Ir nesvarbu, ar jūs ieškote vienspalvio, ar keliomis spalvomis nudažyto paspirtuko, mūsų kataloge greičiausiai surasite savo mėgstamą spalvą. Kai kurie paspirtukų modeliai yra nudažyti matinėmis spalvomis, kiti turi blizgų metalo atspalvį. Be to, paspirtukas gali būti puošiamas pagal individualius poreikius: tam yra skirti įvairūs lipdukai bei aksesuarai.

Kokios spalvos paspirtukai suaugusiems populiariausi? Dažniausiai pasirenkami juodos, baltos, mėlynos ir sidabrinės spalvų paspirtukai. Rožinės, raudonos, mėlynos spalvos vaikiški paspirtukai yra vienas dažniausių pasirinkimų tarp tėvelių.

Priedai ir atsarginės dalys

Kai renkatės paspirtuką, vienas svarbiausių kriterijų – priedų ir atsarginių dalių prieinamumas. Įvairūs priedai yra puikus būdas pridėti norimų spalvų ar stiliaus detalių savo paspirtukui. Ką jau bekalbėti apie tai, kad paspirtuko dalys, ypač ratukai, nuolat dėvisi, todėl galimybė greitai ir patogiai įsigyti norimą detalę yra labai svarbi. Neretai detalės parduodamos komplektais: į tokį rinkinį dažniausiai įeina atsarginiai ratai, rankenos, guoliai, varžtai ir kitos svarbiausios detalės.

Jei ieškote paspirtuko ratų, galėsite rinktis iš daugybės modelių ir spalvų. Šiandien prekyboje galima rasti net žybsinčių ar tamsoje šviečiančių ratukų. Spalvų įvairovė taip pat stulbinanti – nuo vienspalvių iki margų ar raštuotų. Galėsite pasirinkti net ratuko ašelės spalvą. Ratų dydžiai taip pat gali skirtis, tačiau standartinis dydis – 100 mm. Šio dydžio ratukus gamina didžioji dauguma gamintojų.

Kita populiari detalė – paspirtuko rankenos. Jei pastarasis naudojamas dažnai, rankenos linkę nusidėvėti gana greitai. Laimei, jos labai lengvai pakeičiamos. Čia taip pat turėsite galimybę rinktis iš įvairių spalvų ir paviršių: nuo lygaus iki tekstūrinio.

Dar vienas dažnai pageidaujamas aksesuaras – pakojai pėdoms. Ši detalė tvirtinama prie priekinio arba galinio paspirtuko rato ir suteikia papildomą vietą pastatyti kojai. Tai labai naudinga ir patogu, ypač atliekant įvairius triukus. Kaip ir kitų paspirtukų aksesuarų, pakojų būna įvairių spalvų - raudonų, sidabro, žalių, juodų ir t.t. Paprastai jie parduodami su varžtais bei poveržlėmis ir juos turėsite prisukti patys.

Paspirtuko kaina - nuo ko ji priklauso ir kaip išsirinkti paspirtuką pigiau


Paspirtuko kaina priklauso nuo to, kam yra skirtas paspirtukas (vaikiškas ar suaugusiems), taip pat nuo gamintojo, paspirtuko funkcionalumo ir kitų parametrų. Paprasti mechaniniai paspirtukai pigiau kainuos nei galingi elektriniai paspirtukai. Savo katalogą formuojame taip, kad kiekvienas galėtų rasti sau tinkamos kainos paspirtuką. Čia rasite ir nebrangius paspirtukus ir itin funkcionalius, modernius, puikaus dizaino paspirtukus. Dažnai taikome akcijas, todėl jų metu paspirtuką su nuolaida įsigysite už itin patrauklią kainą.

Nežinote, koks paspirtukas jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, koks paspirtukas vaikams ar suaugusiems būtų tinkamiausias. Turime platų asortimentą, todėl esame tikri, kad rasite būtent tokį paspirtuką, kuris jums reikalingas.

Dar daugiau. Norime, kad kiekvienas svajojantis apie tobulą paspirtuką galėtų tokiu ir važinėti. Štai todėl mechaniniai ir elektriniai paspirtukai išsimokėtinai (lizingu) gali būti įsigyti mūsų parduotuvėje. Kadangi geras elektrinis paspirtukas yra ilgalaikė investicija – galima ir verta skirti šiek tiek daugiau finansų, kad ši transporto priemonė pilnai patenkintų jūsų poreikius. Jei domina paspirtukai išsimokėtinai - viskas ką reikia padaryti tai išsirinkti patinkantį modelį bei pasirinkti pirkimo lizingu galimybę. Jei atitiksite lizingo bendrovės keliamus reikalavimus, mechaninis ar elektrinis paspirtukas išsimokėtinai bus jūsų rankose.

Įsigijus internetu, paspirtukai pristatomi visoje Lietuvoje.