EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 655 42414
+370 699 62969
info@b-a.eu
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviračių dalys ir aksesuarai internetu

Naujienos Visos naujienos

Dviračio apšvietimas A-Nero Mini USB black

Kaina: 13.90 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio apšvietimas A-Lumina 1W (silver/black)

Kaina: 12.91 €
Žiūrėk ČIA

Plokštelės pedalams Shimano SPD SM-SH56 /

Kaina: 14.45 €
Žiūrėk ČIA
Galinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-R180P/S / Dviračių stabdžių sistema

Galinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-R180P/S /

Kaina: 7.79 €9.30 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio spyna METEOR PROTECT

Kaina: 12.06 €
Žiūrėk ČIA

Pavarų perjungimo rankenėlė Shimano ALTUS SL-M2010 3-speed

Kaina: 17.62 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
AKCIJA 16%
Signalinė spyna (alarm) moto-stabdžių Dviračių spynos, užraktai

Signalinė spyna (alarm) moto-stabdžių

Kaina: 17.98 €21.50 €
Žiūrėk ČIA
Kamera 29 Continental MTB A40 / Dviračių ratai, padangos ir jų detalės

Kamera 29 Continental MTB A40 /

Kaina: 4.80 €5.81 €
Žiūrėk ČIA
Padanga 29 Schwalbe Rocket Ron HS 438, Evo Fold. 57-622 SS Addix Speed Dviračių ratai, padangos ir jų detalės

Padanga 29 Schwalbe Rocket Ron HS 438, Evo Fold. 57-622 SS Addix Speed

Kaina: 39.93 €57.00 €
Žiūrėk ČIA

Priekinė lempa Trelock LS 430 BIKE-i® GO 40 E-Bike 6V-12V black

Kaina: 33.90 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio uždangalas Azimut BIG grey

Kaina: 8.90 €
Žiūrėk ČIA

Galinis ratas 26 Shimano Nexus 3-speed įvorė, DoubleWall silver ratlankis 30mm

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Dviračių dalys ir aksesuarai internetu

Šiais laikais judėjimui skiriama labai daug dėmesio, kadangi žmonės  dirba sėdimus darbus ir paprasčiausiai labai mažai juda. Dviračiai -  viena patraukliausių judėjimo priemonių, kuri gali padėti ne tik sportuoti, pagerinti savo sveikatą, tačiau tuo pačiu ir pasiekti konkretų tikslą be jokių didelių investicijų. Dviračių dalys ir aksesuarai internetu B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas visiems, kurie nori rasti kokybiškus dviračius ir jais įveikti net ir pačius didžiausius atstumus negalvojant apie neigiamas pasekmes bei investicijas.

B-a.eu dviračių dalys bei aksesuarai yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal poreikius ras tokias prekes, kurios leis vieno pirkimo metu rasti viską, ko reikia, ir tuo pačiu nepermokėti bei sutaupyti laiko.

 • Dviračių apšvietimas.

 • Dviračiams skirtos spynos bei užraktai.

 • Dviračių stabdžių sistema.

 • Dviračiam skirtos pompos.

 • Vaikiškos kėdutės dviračiams.

 • Dviračių spidometrai.

 • Dviračių rėmai.

 • Ir kiti dviračių priedai, kurie garantuos ilgalaikį bei sistemingą važiavimą.

Įsigijus kokybiškus priedus, kurie padės tvarkingai važiuoti iki tikslo, kasdieninis pasivažinėjimas bus ne sportas, kuriam sunku prisiruošti, tačiau malonumas, kurį norėsis kartoti dar ir dar. Dviračių dalys ir aksesuarai internetu pigiau – galimybė pagerinti savo gyvenimo kokybę, kadangi aktyvus sportas – ilgaamžiškumas bei laimė.

Medikai teigia, kad važinėjimas dviračiu turi labai daug privalumų. Kaip patys pagrindiniai yra šie:

 1. Jeigu turite virškinimo problemų, tokiu atveju aktyvus važinėjimas dviračius gali būti geriausias vaistas, kuris padės susitvarkyti su sutrikimais. Paprasčiausiai užtenka kiekvieną dieną minti bent jau 30 minučių dviračiu, kad užkietėję viduriai liktų tik kaip nemalonus atsiminimas.

 2. Lygiai taip pat minimas dviračiu labai dažnai įvardijamas kaip viena geriausių priemonių siekiant pagerinti savo širdį. Šiais laikais dėl pasyvus gyvenimo tempo širdutė tikrai labai kenčia, tad nuolatinis mynimas yra būtinas, kadangi jis gali padėti sustiprinti širdį. Puikiai tinka ir tiems, kurie jau turi sveikatos problemų, ir tiems, kurie profilaktikai nori būti sveikesni.

 3. Minimas taip pat padeda pagerinti ir plaučių veiklą tad jeigu aktyviai rūkote ir norite, kad būtų kuo mažiau žalos – tokiu atveju rekomenduojame minti dviratį. Žinoma, geriausia, aktyvioje gamtoje, kadangi tokiu atveju pripildysite plaučius reikalingu deguonis, kuris leis gerai jausti.

 4. Kai jaučiate, kad Jūsų svoris yra per didelis – tokiu atveju atsikratyti nereikalingų kilogramų galima paprasčiausiai minant dviratuką. Reguliariai ir dažnai – tai geriausias sportas. Svarbiausia, kad per daug neapkraunami raumenys, tad pavyks puikiai jaustis ir tuo pačiu sumažinti nenorimus kilogramus.

 5. Tie, kuriuos kankina nemiga, taip pat turi kuo daugiau judėti. Papildomai veikia ir bėgiojimas, tačiau jeigu turite didesnį svorį, tokiu atveju sąnariai yra labai apkrauti. Geriausias pasirinkimas yra važinėjimas dviračiu, kadangi jis padeda puikiai jaustis ir tuo pačiu panaikinti nemalonius nemigos simptomus.

 6. Jeigu norite atsipalaiduoti, tokiu atveju rekomenduojamas pasivažinėjimas dviračiu. Rekomenduojame tuo užsiimti kuo dažniau ir aktyviai, kad būtų galima pamiršti kasdieninius stresus ir paprasčiausiai maksimaliai atsilaiduoti.

 7. Jeigu turite žalingų įpročių, tokiu atveju geriausia kova su jais – fizinis aktyvumas. Saikingas ir per daug neapkraunantis, kad tai neatrodytų kaip diskomfortą kelianti dalykas. Svarbiausia tuo mėgautis, kad paskui iš malonumo netektų bandyti išpešti kuo daugiau energijos procesui.

Minimas bus malonus tokiu atveju, jeigu turėsite kokybišką dviratį ir tuo pačiu visus reikalingus priedus, kurie gali garantuoti, kad sėkmingai įveiksite net ir labai didelius bei sudėtingus atstumus.