EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviračių dalys ir aksesuarai internetu

Naujienos Visos naujienos
Dviračio spyna 470/150HB300+EaZy KF Dviračių spynos, užraktai

Dviračio spyna 470/150HB300+EaZy KF

Kaina: 67.38 €69.01 €
Žiūrėk ČIA

Kamera ALT40/57-559 FV

Kaina: 7.24 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio spyna METEOR PROTECT

Kaina: 12.55 €
Žiūrėk ČIA

Pedalai Shimano PD-RS500 SPD-SL + SM-SH11

Kaina: 51.63 €
Žiūrėk ČIA

Galinė įvorė Shimano FH-TY505 Disc C-Lock 7-speed 36H

Kaina: 12.90 €
Žiūrėk ČIA

Diskinių stabdžių rankenėlė Shimano XT BL-M8100 kairės pusės

Kaina: 53.05 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Dviračio apšvietimas Headlights LED Retro Reflector 20Lux switch

Kaina: 17.29 €
Žiūrėk ČIA

Krepšelis galui Azimut ant bagažinės 40x28x26/17cm /

Kaina: 5.29 €
Žiūrėk ČIA

Apšvietimo komplektas Azimut Torch+Oval 5/3LED su elementais /

Kaina: 7.69 €
Žiūrėk ČIA

Skydelių komplektas 28 SKS Bluemels 53mm black matt

Kaina: 31.99 €
Žiūrėk ČIA

Dviračio kompiuteris 0531 su 9 funkcijomis

Kaina: 11.70 €
Žiūrėk ČIA

Balnelio laikiklis SR Suntour NCX Coil Suspension black

Kaina: 70.60 €
Žiūrėk ČIA
 

Dviračių dalys ir aksesuarai internetu

Šiais laikais judėjimui skiriama labai daug dėmesio, kadangi žmonės  dirba sėdimus darbus ir paprasčiausiai labai mažai juda. Dviračiai -  viena patraukliausių judėjimo priemonių, kuri gali padėti ne tik sportuoti, pagerinti savo sveikatą, tačiau tuo pačiu ir pasiekti konkretų tikslą be jokių didelių investicijų. Dviračių dalys ir aksesuarai internetu B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas visiems, kurie nori rasti kokybiškus dviračius ir jais įveikti net ir pačius didžiausius atstumus negalvojant apie neigiamas pasekmes bei investicijas.

B-a.eu dviračių dalys bei aksesuarai yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal poreikius ras tokias prekes, kurios leis vieno pirkimo metu rasti viską, ko reikia, ir tuo pačiu nepermokėti bei sutaupyti laiko.

 • Dviračių apšvietimas.

 • Dviračiams skirtos spynos bei užraktai.

 • Dviračių stabdžių sistema.

 • Dviračiam skirtos pompos.

 • Vaikiškos kėdutės dviračiams.

 • Dviračių spidometrai.

 • Dviračių rėmai.

 • Ir kiti dviračių priedai, kurie garantuos ilgalaikį bei sistemingą važiavimą.

Įsigijus kokybiškus priedus, kurie padės tvarkingai važiuoti iki tikslo, kasdieninis pasivažinėjimas bus ne sportas, kuriam sunku prisiruošti, tačiau malonumas, kurį norėsis kartoti dar ir dar. Dviračių dalys ir aksesuarai internetu pigiau – galimybė pagerinti savo gyvenimo kokybę, kadangi aktyvus sportas – ilgaamžiškumas bei laimė.

Medikai teigia, kad važinėjimas dviračiu turi labai daug privalumų. Kaip patys pagrindiniai yra šie:

 1. Jeigu turite virškinimo problemų, tokiu atveju aktyvus važinėjimas dviračius gali būti geriausias vaistas, kuris padės susitvarkyti su sutrikimais. Paprasčiausiai užtenka kiekvieną dieną minti bent jau 30 minučių dviračiu, kad užkietėję viduriai liktų tik kaip nemalonus atsiminimas.

 2. Lygiai taip pat minimas dviračiu labai dažnai įvardijamas kaip viena geriausių priemonių siekiant pagerinti savo širdį. Šiais laikais dėl pasyvus gyvenimo tempo širdutė tikrai labai kenčia, tad nuolatinis mynimas yra būtinas, kadangi jis gali padėti sustiprinti širdį. Puikiai tinka ir tiems, kurie jau turi sveikatos problemų, ir tiems, kurie profilaktikai nori būti sveikesni.

 3. Minimas taip pat padeda pagerinti ir plaučių veiklą tad jeigu aktyviai rūkote ir norite, kad būtų kuo mažiau žalos – tokiu atveju rekomenduojame minti dviratį. Žinoma, geriausia, aktyvioje gamtoje, kadangi tokiu atveju pripildysite plaučius reikalingu deguonis, kuris leis gerai jausti.

 4. Kai jaučiate, kad Jūsų svoris yra per didelis – tokiu atveju atsikratyti nereikalingų kilogramų galima paprasčiausiai minant dviratuką. Reguliariai ir dažnai – tai geriausias sportas. Svarbiausia, kad per daug neapkraunami raumenys, tad pavyks puikiai jaustis ir tuo pačiu sumažinti nenorimus kilogramus.

 5. Tie, kuriuos kankina nemiga, taip pat turi kuo daugiau judėti. Papildomai veikia ir bėgiojimas, tačiau jeigu turite didesnį svorį, tokiu atveju sąnariai yra labai apkrauti. Geriausias pasirinkimas yra važinėjimas dviračiu, kadangi jis padeda puikiai jaustis ir tuo pačiu panaikinti nemalonius nemigos simptomus.

 6. Jeigu norite atsipalaiduoti, tokiu atveju rekomenduojamas pasivažinėjimas dviračiu. Rekomenduojame tuo užsiimti kuo dažniau ir aktyviai, kad būtų galima pamiršti kasdieninius stresus ir paprasčiausiai maksimaliai atsilaiduoti.

 7. Jeigu turite žalingų įpročių, tokiu atveju geriausia kova su jais – fizinis aktyvumas. Saikingas ir per daug neapkraunantis, kad tai neatrodytų kaip diskomfortą kelianti dalykas. Svarbiausia tuo mėgautis, kad paskui iš malonumo netektų bandyti išpešti kuo daugiau energijos procesui.

Minimas bus malonus tokiu atveju, jeigu turėsite kokybišką dviratį ir tuo pačiu visus reikalingus priedus, kurie gali garantuoti, kad sėkmingai įveiksite net ir labai didelius bei sudėtingus atstumus.