Dviračių kėdutės vaikams internetu už gerą kainą


Keliauti dviračiu šiltuoju metų laiku yra tikras malonumas. Gamta, grynas oras, nauji nuotykiai ir atradimai žavi ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Tačiau ne visi vaikai dar patys moka važiuoti dviračiu ar turi pakankamai jėgų, kad įveiktų didesnius atstumus. Tad vaikiška dviračio kėdutė yra puikus sprendimas, kada norima kartu į kelionę pasiimti ir savo vaikus.

Įprastai tokios kėdutės yra skirtos vežti vaikus nuo 9 mėnesių iki 6 metų, išlaiko iki 25 kg svorį. Jos tinka daugeliui dviračių rėmų, tačiau prieš perkant vis tik reikėtų pasitikslinti ar galėsite ją pritvirtinti prie savo turimo dviračio. Kokybiška vaikiška dviračio kėdutė leis ne tik mažyliui patogiai ir stabiliai jaustis sėdint, bet ir užtikrins jo saugumą kelionės metu.

Mūsų kataloge rasite platų, patikrintų gamintojų dviračio kėdučių, skirtų vaikams vežti, pasirinkimą. Tvirtos, iš kokybiškų medžiagų pagamintos ir visus saugumo reikalavimus atitinkančios vaikiškos dviračių kėdutės tarnaus ne vienerius metus. Parduodame HAMAX, HTP ir kitų žinomų gamintojų produkciją. Verta atkreipti dėmesį, kad tik patikrintų gamintojų įranga atitiks keliamus reikalavimus bei užtikrins visapusišką saugumą.

Ką svarbu žinoti renkantis vaikišką kėdutę dviračiui


Išsirinkti kokybišką ir saugią dviračio kėdutę vaikams vežti iš plataus pasirinkimo gali tapti tikru iššūkiu. Tad, kad didelis galimų variantų pasirinkimas nesusuktų galvos, siūlome atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių aspektų.

Priklausomai nuo modelio, vaikiškos dviračių kėdutės gali būti tvirtinamos dviračio priekyje arba gale. Pats kėdutės montavimas yra itin paprastas ir nesudėtingas, tereikia sekti instrukcijoje aprašytus žingsnius ir viską tinkamai atlikti.

Tiesa, kėdutės laikiklis gali netikti kai kurių tipų dviračiams. Prieš perkant reikėtų įsitikinti, kad ant dviračio rėmo vamzdžio yra pakankamai laisvos vietos laikiklio tvirtinimui. Ir nors kėdutės laikiklis yra sukurtas taip, kad netrukdytų pavarų/stabdžių trosams ir šarvams, tačiau kai kuriuose dviračių rėmuose laikiklis trosus gali užspausti. Ši informacija svarbi, nes priešingu atveju galite įsigyti netinkamą dviračio kėdutę.

Kiti svarbūs parametrai kokybiškos dviračių kėdutės pasirinkimui:

  • Ergonomiškumas. Tai bene svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Vaikas kelionės metu turi jaustis patogiai, todėl sėdimos dalies paminkštinimas bei patogūs, kojoms pastatyti skirti laikikliai yra ne privalumas, o būtinybė. Priešingu atveju mažylis greitai pavargs, jam bus nepatogu sėdėti, o galiausiai taps irzlus ir norės išlipti.
  • Kėdutės atlošimo funkcija - ji leidžia patogiau pasodinti ar iškeltį vaiką, tad jums nereikės nuimti kėdutės nuo dviračio
  • Reguliuojamo ilgio saugos diržai su paminkštinimu
  • Patogus ir patikimas kėdutės tvirtinimo mechanizmas

Dviračių kėdutės kaina


Vaikiškos dviračių kėdutės kaina svyruoja maždaug nuo 40 iki 120 eurų. Kas lemia šią kainą? Komfortas. Brangesnės dviračių kėdutės turi daugiau komforto funkcijų, kurios leis jūsų vaikui patogiai jaustis visos kelionės metu. Pigesnės kėdutės dviračiams gali būti be įvairių paminkštinimų, rankų ar kojų atramų. Nors jos lygiai tokios pat saugios, tačiau patogiai keliaujantis vaikas žymiai ilgiau išsėdės ramiai.

Jei ieškote dviračių kėdutės pigiau - sekite mūsų naujienas. Dažnai taikome akcijas ir nuolaidas, o jų metu dviračio kėdutę galėsite įsigyti itin gera kaina. Primename, kad užsisakius internetu, dviračių kėdutes pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą.

Jei nesate tikri, kokia vaikiška kėdutė ant dviračio jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti.