EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedučiai internetu pigiau

Riedučiai - pačiūžos WORKER Naare 2v1

Riedučiai - pačiūžos WORKER Naare 2v1

Kaina: 46.17 €54.21 €
Žiūrėk ČIA
Riedučių rinkinys WORKER Polly

Riedučių rinkinys WORKER Polly

Kaina: 35.80 €42.04 €
Žiūrėk ČIA
Riedučių ir apsaugų rinkinys WORKER FLERY

Riedučių ir apsaugų rinkinys WORKER FLERY

Kaina: 59.65 €70.02 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Nolan

Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Nolan

Kaina: 48.51 €56.94 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER MIA

Riedučiai WORKER MIA

Kaina: 31.96 €37.51 €
Žiūrėk ČIA
RiedučiaI WORKER Jules

RiedučiaI WORKER Jules

Kaina: 36.26 €42.57 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai Spokey COLORADO JR, raudoni

Riedučiai Spokey COLORADO JR, raudoni

Kaina: 42.73 €50.15 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER Perleta

Riedučiai WORKER Perleta

Kaina: 43.41 €50.97 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai Spokey NAILER, oranžiniai

Riedučiai Spokey NAILER, oranžiniai

Kaina: 48.78 €57.26 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER Adriane

Riedučiai WORKER Adriane

Kaina: 50.51 €58.59 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER Diane

Riedučiai WORKER Diane

Kaina: 46.90 €54.40 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER Agresive

Riedučiai WORKER Agresive

Kaina: 97.80 €113.45 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER Condor dydis 30-33

Riedučiai WORKER Condor dydis 30-33

Kaina: 36.00 €41.76 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai WORKER X-Ton

Riedučiai WORKER X-Ton

Kaina: 85.75 €99.46 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai inSPORTline WORKER TriGo XS (26-29) rožiniai

Riedučiai inSPORTline WORKER TriGo XS (26-29) rožiniai

Kaina: 23.85 €27.62 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai Spokey GLEAM

Riedučiai Spokey GLEAM

Kaina: 93.65 €108.09 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Marco

Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Marco

Kaina: 66.45 €75.09 €
Žiūrėk ČIA
Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Aron White

Riedučiai - pačiūžos 2in1 WORKER Aron White

Kaina: 66.77 €75.44 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Ar galima riedučius ir pačiūžas nusipirkti internetu už vieno kainą ir taip sutaupyti?

Žmones galima suskirstyti į dvi grupes, pagal pomėgį riedučiams: vieni jų nemėgsta, nes jaučiasi nestabilūs, o kiti mano, kad riedučiai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Lygiai tas pats galioja ir pačiūžoms, dažniausiai, riedučius mėgstantys žmonės beveik taip pat ar net geriau jaučiasi ir ant pačiūžų.Tačiau žiemą nepamatysite tiek daug žmonių su pačiūžomis, kaip vasarą su riedučiais. Priežastis paprasta – ne taip lengva rasti užšalusį vandens telkinį netoli. Juolab, kad ne kiekvienais metais ir susiformuoja saugus, o dar ir lygus bei tinkamas čiuožinėjimui ledas. Todėl žmonės labiau linkę investuoti į riedučius, kuriais galima pasivažinėti kone bet kur, nei į pačiūžas. Na o mėgstantys čiuožinėti dažniausiai renkasi pačiūžų nuoma ir uždaras čiuožyklas.

Internetinėse parduotuvėse labai nesunku nusipirkti riedučius. Tik turite gerai žinoti savo dydį, nes riedučius nusipirkti sudėtingiau nei batus, mat jie turi paminkštinimus ir dydis gali būti visai kitoks nei batų. Bet žinoti savo dydį, galite patogiai juos pasirinkti internetinėse parduotuvėse. Pirkti riedučius internetu patogu, nes greitai galima palyginti jų modelius, taip pat ir skirtingų parduotuvių riedučių kainas. Pirkimas labai paprastas – tereikia atsirūšiuoti  riedučius pagal pigumą, išsirinkti modelį ir dydį, ir jums prekė bus pristatyta ten, kur jūs pasirinksite. Todėl jei gerai nežinote, kur važiuoti ieškoti riedučių, geriau panaršykite po internetines parduotuves ir nesunkiai rasite jums patinkančius riedučius už priimtiną kainą.

Jei vis dėl to mėgstate ir pačiūžas, o pirkti ir vieną ir kitą gaila pinigų, galite pasidairyti į modelius, kurie tinkami naudoti tiek kaip riedučiai, tiek kaip pačiūžos. Tokie modeliai turi nedideles keičiamas detales – ant vienų būna pritvirtinti ratukai, o ant kitų – pačiūžų peiliai. Atėjus reikiamam sezonui, tiesiog reikia atsukti kelis varžtus ir pasikeisti reikiamą detalę. Tai labai patogu. O kai kuriais sezonais gali ir nereikti keisti detalių, nes tiesiog nerasite gražiai lygiai užšalusio vandens telkinio. Tad pavasarį vėl galėsite išsitraukti riedučius ir be jokių detalių sukinėjimų pradėti važinėtis.

Kur galima važinėti riedučiais? Vilniuje yra labai populiari riedutininkų vieta – Vingio parkas. Kituose miestuose paprastai taip pat galima rasti parkus ar parkelius, kur danga yra tinkama važinėjimui riedučiais. Be to, kai kurie miestai turi ir specialias aikšteles, skirtas ekstremalaus sporto mėgėjams, kuriose renkasi riedutininkai, dviratininkai, riedlenčių sporto mėgėjai. Tokiose aikštelėse greičiausiai ramiai nepavažinėsite, tačiau rasite rampų ant kurių galima pašokinėti.

Kalbant apie pačiūžas, jomis galima pasinaudoti uždarose ar lauke esančiose čiuožyklose. Čia nebūtina turėti savo pačiūžų, bet jei turite – galėsite čiuožinėti pigiau ar visai nemokamai. Nors pačiūžos nėra populiaresnės už riedučius, tačiau ir pačiūžų mėgėjai gali rasti entuziastų, kurie žiemomis žaidžia ledo ritulį ar kitus žaidimus. Jei tik turite noro, galite prisijungti prie tokių žmonių ir smagiai leisti laiką kartu su jais.

Renkantis riedučius pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jų patogumą.

Perkant riedučius internetu reikia išsirinkti bato tipą – kietas batas, minkštas batas, kombinuotas batas, riedučiai su nuimamu rėmu ir kita.

Kieto bato privalumai yra, tai kad gerai užsifiksuoja kojos padėtį, yra gera ventiliacija, išorinis kevalas yra atsparus smūgiams, dilimui, o vidinis batas, neretai gali būti išimamas ir skalbiamas, tačiau tai yra gana sunki konstrukcija, išorinis batas ne visada gali prisitaikyti prie jūsų kojos anatominių linijų ir gali ją spausti.

Minkšto bato privalumai yra, tai kad atrodo estetiškai, gražiai, lengva konstrukcija, padidintas vidinis komfortas, taip pat puiki kojos ventiliacija.

Kombinuoto bato konstrukcija: kietas, pusiau atviras ir atsparus išdilimams plastikinis apvalkalas ir patogus vidinis batas.

Riedučiai su nuimamu rėmu susideda iš dviejų dalių: aukšto sportinio batelio su auliukais ir prie jo pritvirtinamo rėmo. Privalumai tokių riedučių, tai kad galima vaikščioti kaip su įprastais sportiniais bateliais, tačiau šių riedučių kaina yra didesnė už įprastus riedučius.

Taigi prieš dėvėdami riedučius, atkreipkite dėmesį į tokias svarbias konstrukcijos detales kaip spynos ir raišteliai. Taip pat labai svarbu riedučių vėdinimas, šoninė fiksacija ir kita.

Riedučių vėdimas yra sunkiausiai įvertinama charakteristika. Tačiau perkant riedučius reikėtų ypatingą dėmesį atkreipti į medžiagą, iš kurios pasiūta priekinė vidinio bato ar minkštojo bato dalis. Šį medžiaga privalo turėti tinklinę struktūrą. Dar geresnis būdas sužinoti patikusio riedučių modelio vėdinimo savybę – pasidomėti tokį modelį turinčių riedutininkų, nes jų patirtis gali stipriai įtakoti Jūsų pasirinkimą.

Taigi matuojantis riedučius kojai turi būti patogu. Kojų pirštai neturi remtis į bato galą, tačiau ir neturi būti labai dideli, nes žiemos metu nevažinėsite apsiavę vilnone kojine. Ypatingai kruopščiai reikėtų matuotis minkšto bato riedučius, nes jų batas turi labai glaudžiai apgaubti koją. Nepatingėkite riedučių susisegti, susitvarkyti iki galo.

Taigi kai įsitikinote, kad riedučiai yra Jums patogūs, tada jau galite priimti sprendimą ir juos pirkti.

Riedučius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, formų, skirtingų konstrukcijų ir kita. Vienų vidinis batas būna paprastas ir plonas, kitų  - turintis įvairių papildomų elementų. Šiuos skirtumus galite pamatyti lygindami skirtingų modelių vidinius batus. Prieš matuodamiesi, išimkite vidinį batą ir atidžiai jį apžiūrėkite. Jis turi būti anatomiškai taisyklingos formos ir kokybiškai pasiūtas, o svarbiausia - gerai priglustų prie kojos.

Jeigu nežinote kokius riedučius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Riedučius būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą irpan.

Riedučius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.