Atpigo Riedučiai-pačiūžos Spokey SNOOKI Blue, 29-32 Riedučiai

Atpigo Transformuojami riedučiai, 4-in-1, 39-43 mėlyni Riedučiai

Riedučiai Spokey, 31-34 Riedučiai
60.27 € / 1 vnt

Riedučiai 52SH 30/33 light blue/white Riedučiai

Riedučiai 52RF 34 Black/Emerald/Magenta Riedučiai

Riedučiai 52RF 35 Black/Emerald/Magenta Riedučiai

Riedučiai GRG-026 S 30/33 Red Riedučiai

Riedučiai 52SH 27/30 light blue/whit Riedučiai

Riedučiai 52SJ 27/30 navy blue/yellow Riedučiai

Riedučiai 52RF 38 Black/Emerald/Magenta Riedučiai

Riedučiai GRG-024 M 34/37 Riedučiai

Riedučiai internetu - sportui ir pramogai!

Kai šiais laikais vis garsiau kalbama apie sporto naudą – daugelis renkasi kur kas smagesnius fizinio aktyvumo būdus. Vienas iš tokių yra riedučiai, kurie padeda geriau jaustis, sumažinti apimtis, žinoma, padalinti savo kūno linijas.  B-a.eu riedučiai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori be didelių pastangų, priešingai – su malonumu, pasiekti puikų rezultatą. Nebūtina aktyviai sportuoti, kad pavyktų jaustis kur kas geriau. Net ir labai smagi pramoga gali virsti naudingu sportu. Svarbiausia – apsauga, reguliarus aktyvumas bei pozityvumas. Tuomet riedučiai tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams taps šeimą arba draugus vienijanti pramoga!

Kodėl verta važiuoti su riedučiai?

B-a.eu riedučiai – kiekvienam pagal poreikius. Siūlomas labai platus skirtingų prekių pasirinkimas. Juolab, katalogas nuolatos pildomas, kad būtų galima pasiūlyti vis inovatyvesnių ir vis kitokių žmonių poreikius tenkinančius riedučius. Užsisakius internetu kaina mažesnė nei daugelyje prekybos vietų, o akcija leis įsigyti dar pigiau.

Riedučiai tiek suaugusiems, tiek vaikams turi labai daug privalumų. Nurodome pačius pagrindinius, kurie turėtų Jus paskatinti įvertinti riedučių teikiamą naudą.

  • Žinoma, bene pats didžiausias privalumas yra tai, kad riedučiai padeda labai treniruoti kojas. Visi, kurie nori lieknų, tačiau tuo pačiu stangrių kojų – kasdien turėtų važinėtis riedučiais. Dažniausiai jau po poros savaičių pamatomi akivaizdūs rezultatai. Svarbiausia, kad minant riedučiais labai intensyviai stiprinama vidinė šlaunų pusė. Būtent šlaunys daugeliui moterų ir kelia diskomfortą, nepasitenkinimą savo kūnu. Aktyviai treniruodamasi galite sumažinti apimtis nepakenkiant kūnui. Juolab, važiuojant riedučiais net 50 % mažiau dėvisi kelių sąnarai nei kad bėgant.
  • Žinoma, papildomas privalumas, kurį turi bet koks kitoks sportas, yra tai, kad važiuodami riedučiais galite sudeginti labai daug kalorijų. Jeigu valandą važiuosite riedučiais, net ir gana neintensyviai – galite sudeginti iki 600 kCal. Palyginimui, bėgdami sudeginsite iki 400 kCal, o važiuodami su dviračiu apie 450 kCal. Akivaizdu, kad riedučiai šiuo atveju yra pats geriausias pasirinkimas, kadangi papildomai ši priemonė padeda pagerinti medžiagų apykaitą ir numesti svorio, padalinti kūno linijas.
  • Bet koks fizinis aktyvumas stiprina širdį bei kraujagysles, tačiau ypač dažnai akcentuojama, kad važiuojant riedučiais galima pasiekti stebėtinai gerus rezultatus. Riedučiai veikia taip pat kaip Cardio treniruotes. Svarbiausia reguliuoti tempą: tai intensyviau, tai ne taip intensyviai.
  • Riedučiai pagerina nuotaiką. Galiausiai, važinėjimasis riedučiais padeda panaikinti liūdnas mintis, tuo pačiu padeda geriau jaustis, galiausiai, dažnas tikina, kad su aktyviu važinėjimu tuo pačiu dingo ir nemigos problema.

Riedučiai – labai universali transporto priemonė, kadangi jais važiuoti patogu, o tuo pačiu, kaip papildomas privalumas, pavyksta pagerinti savo išvaizdą bei sveikatą. Nuostabu, kai be jokių didelių pastangų galima taip puikiai jaustis!

Raskime geriausius riedučius B-a.eu

Kiekvieno asmens poreikiai skirtingi, tad norėdami būti tikri, kad visus juos patenkinsime – siūlome labai plačią riedučių pasiūlą. Kad pavyktų susirasti ko Jums reikia greičiau – rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei padės rasti tai, kas tinka labiausiai. Tuo pačiu nurodome kelis esminius kriterijus, kurie padės rasti tai, ko ieškote.

  • Ieškodami riedučių turite įvertinti, kad jų dydis nulemia ir patogumą. Per dideli riedučiai neleis tinkamai pajusti kelio, jausitės nepatogiai. Tuo tarpu per maži spaus koją ir kels diskomfortą.
  • Taip pat reikia pasižiūrėti, kokio kietumo rateliai. Dažniausiai su minkštesniais važiuoti patogiau.
  • Plačiau pasidomėkite gamintoju ir internete skaitykite kitų žmonių atsiliepimus apie konkretaus gamintojo pasiūlymus.
  • Skiriasi ir užsegimas. Vienu atveju – plastmasiniai segikliai, kitu – raišteliai.
  • Stilius – daugeliui svarbus kriterijus.

Pasirinkimas platus, tad skriekite vėjyje su riedučiais, kurie Jums leis patirti laisvės jausmą!


Riedučiai internetu visų amžiaus grupių vaikams bei suaugusiems

Mūsų kataloge rasite itin platų riedučių pasirinkimą. Skirtingo dizaino ir spalvų asortimentas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vaikiški riedučiai prasideda nuo 26 dydžio, o suaugusiems galime pasiūlyti net 46 ar 48 dydžio riedučius geromis kainomis. Tiek suaugusiems skirti, tiek vaikiški riedučiai yra reguliuojamo dydžio, todėl tai itin aktualu, kada vaiko kojytė auga ir nesinori keisti riedučių kiekvienais metais.

Nepamirškime ir spalvų. Ryškūs, vienspalviai rožinės ar baltos spalvos riedučiai mergaitėms tikrai patiks. Riedučiai berniukams taip pat turi platų spalvų spektrą - juodi, mėlyni ar įvairių kitų spalvų deriniai. Žinome, kad suaugusiems spalvos taip pat yra svarbios, todėl mūsų kataloge rasite įvairaus dizaino ir spalvų riedučius, kuriuos galėsite derinti prie savo sportinės ar laisvalaikio aprangos.

Didelis prekių asortimentas užtikrina, kad kiekvienas čia gali rasti geriausią variantą. Dažnai taikome įvairias akcijas ir nuolaidas, o jų metu riedučiai parduodami itin patrauklia kaina. Įsigijus internetu pigiau, riedučiai pristatomi visoje Lietuvoje.