Polistireninio putplasčio daugiasluoksnės plokštės

Šio tipo daugiasluoksnės polistireninio putplasčio plokštės sienoms ir stogui yra plačiai naudojamos įvairių pramoninių, visuomeninių ir verslo pastatų statyboje. Skirtos stogų dengimui nei pastato fasado formavimui. Puikiai tinka apšiltinant ar renovuojant senus pastatus.
Daugiasluoksnės plokštės sudarytos iš dviejų plieno lakštų profiliuotų mažais grioveliais, tarp kurių yra polistireninio putplasčio šiltinamasis sluoksnis. Šio tipo plokštės atlieka šilumos izoliacijos, apsauginę, apdailos bei atramines funkcijas.

Polistireninio putplasčio plokščių atsparumas aplinkai

Polistireninio putplasčio daugiasluoksnės plokštės sienoms ar stogams yra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams, taip pat korozijai. Paviršių nuo šių poveikių saugo aukštos kokybės dangų sistema. Dažniausiai yra naudojama 0,5mm plieno skarda iš išorės padengta 25μm storio poliesterine danga. Dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus tinka tiek vidaus apdailai, tiek išorės sienoms ir stogams. Ši danga tinka maisto pramonės objektų vidaus apdailai ir yra sertifikuota šiai paskirčiai Lietuvos valstybinio visuomenės sveikatos centro.

Spalvų įvairovė (pagal RAL spalvyno registrą) suteikia daugiau galimybių jų pritaikyme. Galima rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo, taip pritaikant plokštes prie bendro statinio spalviškumo.

Reikia išsamesnės konsultacijos? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su savo poreikiais ir mes paruošime konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų statomo objekto technines charakteristikas ir finansines galimybes.

Polistireninio putplasčio daugiasluoksnės plokštės pristatomos visoje Lietuvoje.