Atpigo Lankas Buster Camo 15-29 lb 25 Poe Lang Lankai, strėlės
104.26 € 107.12 € / 1 vnt

Lankas vaikiškas - EAGLE 15lb Lankai, strėlės

Lankas Druid juodas 20 lb. 89 cm Lankai, strėlės

Lanko stovas Cartel 40 cm Lankai, strėlės
21.88 € / 1 vnt

Lankas Poe Lang Chameleon 10-15 lb 32 Lankai, strėlės

Lankas Buster czarny 15-29 lbs Poe Lang Lankai, strėlės

Lankas NXG RB Ready 2 Play Set 20 lbs Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 36.35 €

Strėlių paketas 27'', 10vnt Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 23.20 €

Lankas Longbow 68 30 lbs, medinis Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 113.40 €

Strėlės angalis ARIZONA, 10 vnt Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 5.25 €

Lankininko komplektas Poe Lang Eraser Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 95.69 €

Lankas Barnett Lil Banshee Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 68.72 €

Lankas, sportinis CHAMELEON, orange Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 60.25 €

Lankas Barnett Banshee Quad Lankai, strėlės
Išparduota
Buvusi kaina: 85.56 €

Lankai, strėlės 

Šaudymas iš lanko, tai yra sporto šaka, kurios pagrindiniai įrankiai yra lankas ir strėlės. Lankas yra naudojamas šaudyti strėles į taikinius, tiek stacionarius, tiek judančius, priklausomai nuo šaudymo rūšies.

Taigi šaudymas iš lanko yra precizinė sporto šaka, žinoma ir kultivuojama visame pasaulyje. Šaudant iš lanko lavėja įvairios žmogaus fizinės bei psichologinės savybės: padeda susikaupti ir didina psichologinį stabilumą, stiprina nugaros raumenis, kartu iš visą viršutinę kūno dalį ir palaiko bendrą fizinę formą. Taip pat lankininkai daug vaikšto, tad stiprėja ir kojų raumenys. Puikiai moka įveikti stresines situacijas, o tinkamai ugdant šią savybę, ji gali praversti ir kasdieniame gyvenime.

Lankai yra skirstomi į tokius tipus: ilgieji lankai, lenktieji lankai, skriemuliniai lankai ir kita. Kiti lankai yra mažiau paplitę ir mažiau naudojami. Ilgieji lankai gali būti pagaminti iš medienos – citrinmedžio, hickory ir kita. Ilgieji lankai yra gaminami stipresni ir retai kada lankai viršija 50 svarų. Nors su ilgaisiais lankais ir sunkiau šaudyti, yra mažiaus taiklūs, tačiau vis daugiau lankininkų keičia modernius lankus į ilguosius lankus, nes jais šaudyti yra smagu, ir žinai, kad šaudai tradiciniu būdu.

Lenktieji lankai yra vadinami, dėl jų vaizdo iš šono. Gaminant lenktuosius lankus yra naudojamos modernios technologijos ir medžiagos. Lankų šakos paprastai būna pagamintos iš stiklo pluošto, anglies pluošto ir/arba medienos sluoksnių ant anglies putų arba medienos šerdies. Anglies pluošto šakos paprastai strėles paleis didesniu greičiu, lyginant su tokios pat tempimo jėgos medinėmis šakomis, tačiau paprastai jos būna brangesnės. Didesnis modernaus lanko svoris taip pat padeda stabilumui ir taiklumui.

Prie lenktųjų lankų gali būti pritvirtinti visokie priedai.

Skriemulinis lankas, tai modernūs lanko, naudojančio svertų sistemą sudarytą iš kabelių, bei skriemulių, naudojamų tempti lanko šakoms atgal, vystymosi rezultatas.

Gaminant šiuos lankus paprastai šakos yra naudojamos standesnės, nei lenktojo lanko ir ilgojo lanko. Juos mažiau veikia temperatūros ir drėgmės pokyčiai lyginant su kitais lankais, taip pat jie yra taiklesni, greitesni, bei gali toliau nušauti strėlę.

Taigi lankus ir strėles galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Jeigu nežinote, kokius lankus ir strėles pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Lankus ir strėles pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Lankus ir strėles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.