Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ankeriai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Ankeris 8x40 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.19 €

Rankovinis ankeris su veržle 10x50/10 cinkuotas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.38 €

Rankovinis ankeris su veržle 10x77/37 cinkuotas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.34 €

Ankeris 10x77 su šešiakampe veržle cinkuotas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.19 €

Rankovinis ankeris su veržle 10x97/57 cinkuotas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.58 €

Ankeris 10x60 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Kaina: 58.08 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Ankeris su žiedu 6x65 kūginis

Kaina: 18.09 €

Ankeris 10x60 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Kaina: 58.08 €

Ankeris 0.75m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.90 €

Ankeris cinkuotas 10x60/5 su žiedu.

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.44 €

Ankeris cinkuotas 10x100/30 su žiedu

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.48 €

Rankovinis ankeris su kilpa 12x70/M10 CH-AR

Kaina: 1.31 €
 

Inkariniai varžtai, ankeriai stogui, staktoms, langams, rėmams tvirtinti


Mūsų kataloge - rankoviniai, pleištiniai, įkalami, plieniniai ankeriai, skirti atlikti įvairius tvirtinimo darbus. Jei vykdote statybos darbus ir jums reikalingas kokybiškas ankeris, galime pasiūlyti itin platų pasirinkimą. Ir nesvarbu, kokie ankeriai jums yra reikalingi: ankeriai langų, staktų, rėmų tvirtinimui, ankeriai stogo konstrukcijoms, inkariniai varžtai tuščiavidurėms konstrukcijoms, lubiniai ankeriai, pleištiniai ankeriai, plieniniai įkalami ankeriai, rankoviniai ankeriai su kabliu ar su varžtu, rankoviniai ankeriai su veržle ar su žiedu. Visus juos rasite mūsų itin plačiame asortimente. Jei reikalingas ankeris pigiau - peržiūrėkite mūsų pasiūlymus.

Ankeriai išlaiko didesnės apkrovos konstrukcijas nei mūrvinės, todėl norint gauti geresnį, ilgaamžiškesnį rezultatą rinkitės būtent juos. Visi ankeriai (inkariniai varžtai) sudaryti iš dviejų ir daugiau dalių. Į išgręžtą ertmę įstatomas metalinis kaištis, o įsukant tvirtinimo varžtą jis plečiasi ir sudaro tvirtą sukibimą su siena ar kita konstrukcija. Paprastoms tvirtinimo užduotims, ankerius galite pasirinkti patys, tačiau ankeriai, kurie yra skirti laikyti sudėtingas ir sunkias konstrukcijas, turėtų būti parinkti kvalifikuotų konstruktorių. Netinkamai pasirinktas ankeris gali neatlaikyti apkrovos, o konstrukcija taps nestabili.

Visų tipų inkariniai varžtai - ankeriai pigiau, perkant internetu


Įkalami ankeriai yra naudojami pakabinamų lubų konstrukcijoms, vėdinimo sistemos detalių, ortakių, grindų konstrukcijų tvirtinimui. Pleištiniai ankeriai skirti sunkių įrenginių prie betono, natūralaus akmens, plytų tvirtinimui. Tokiu inkariniu varžtu galima tvirtinti metalines konstrukcijas, metalinius profilius, gembes, turėklus, medines konstrukcijas, sijas.

Metalinių rėmų ankeriai yra skirti tvirtinti medinius, aliumininius, metalinius rėmus ir medines staktas prie betono pagrindo, statybinio akmens, tuščiavidurių ir pilnavidurių plytų. Ankeriai su varžtu yra skirti prisukti ar pakabinti įvairias konstrukcines detales, apdailos elementus prie mūro, betono, medžio.

Greito fiksavimo įkalami ankeriai idealiai tiks aliuminio ir skardos profilių, sienos užbaigiančių ir stogų kraštų profilių tvirtinimui, kaminų sandarinimui, stogų sandarinimo juostų, parapetų tvirtinimui. Taip pat įkalas ankeris naudojamas sujungti skardas ir plokštes tarpusavyje, tvirtinti skardas prie betono, pilnavidurio mūro arba prie metalo.

Inkariniai varžtai (ankeriai) gali būti žalvariniai, plieniniai, atitinkamai, pagal pagaminimo medžiagą gali skirtis ir jų spalva. Jei reikalingas drėgmei atsparus, nerūdijantis inkarinis varžtas - rinkitės cinkuotus ankerius. Taip pat ankeriai gali būti skirtingų diametrų, ilgio ir storio. Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas ankeris (luboms tvirtinti, langams, staktoms, rėmams tvirtinti ir pan.), reikėtų rinktis tokį, kuris tam specialiai yra skirtas.

Be to, ne tik nuo tinkamo pasirinkimo, bet ir nuo kokybės priklauso kaip ankeris atliks savo funkciją ir laikys konstrukciją. Todėl renkantis ankerius reikėtų rinktis patikimų gamintojų produkciją.

Greitai ir paprastai ankerius galite užsisakyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu ankeriai su nuolaida žymiai pigiau nei įprastai. Jei reikia išsamesnės, visada galite susisiekti su mūsų konsultantaus. Jie patars, koks ankeris geriausiai tiktų individualiu atveju.

Įsigijus internetu ankeriai pristatomi visoje Lietuvoje.