EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ankeriai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Ankeris 0.3m stogo konstrukcijoms Ankeriai stogo konstrukcijoms

Ankeris 0.3m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.12 €1.49 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.4m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.44 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.55m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.49 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.75m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.90 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.60m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.53 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.50m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.46 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Ankeris staktinis 10x152 metalinis 100

Kaina: 0.24 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.4m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.44 €
Žiūrėk ČIA
Ankeris 10x60 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti Rankoviniai ankeriai su veržle

Ankeris 10x60 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Kaina: 41.75 €149.50 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.55m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.49 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris cinkuotas 10x60/5 su žiedu.

Kaina: 0.44 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris cinkuotas 10x100/30 su žiedu

Kaina: 0.48 €
Žiūrėk ČIA
 

Ankeriai                                                                                           

 

Ankeriai yra skirti tvirtinti įrengimus prie tam tikro objekto, tai gali būti siena, stogas, lūbos ir kt. Darbo eiga: išgręžiama skylė, ji išvaloma, įdedamas ankeris ir prisukamas su raktu arba įkalama plaktuku.

 

Visi ankeriai sudaryti iš dviejų ir daugiau dalių. Į išgręžtą ertmę įstatomas metalinis kaištis, o įsukant tvirtinimo varžtą jis plečiasi ir sudaro tvirtą sukibimą su siena ar kita konnstrukcija. Paprastoms tvirtinimo užduotims ankerius galite pasirinkti patys, tačiau ankerius, skirtus laikyti sudėtingas ir sunkias konstrukcijas, turi parinkti kvalifikuoti konstruktoriai.

 

Ankeriai gali būti - ankeriai langų, staktų, rėmų tvirtinimui, ankeriai stogo konstrukcijoms, ankeriai tuščiavidurėms konstrukcijoms, lubiniai ankeriai, pleištiniai ankeriai, plieniniai įkalami ankeriai, rankoviniai ankeriai su kabliu, rankoviniai ankeriai su varžtu, rankoviniai ankeriai su veržle, rankoviniai ankeriai su žiedu.

 

Įkalami ankeriai — naudojami pakabinamų lubų konstrukcijoms, vėdinimo sistemos detalių, ortakių, grindų konstrukcijų tvirtinimui.

 

Pleištiniai ankeriai – sunkių įrenginių prie betono, natūralaus akmens, plytų tvirtinimui. Jais galima tvirtinti metalines konstrukcijas, metalinius profilius, gembes, turėklus, medines konstrukcijas, sijas.

 

Metalinių rėmų ankeriai — skirti tvirtinti medinius, aliumininius, metalinius rėmus ir medines staktas prie betono pagrindo, statybinio akmens, tuščiavidurių ir pilnavidurių plytų.

 

Ankeriai su varžtu – skirtas prisukti ar pakabinti įvairias konstrukcines detales, apdailos elementus prie mūro, betono, medžio.

 

Įkalami greito fiksavimo ankeriai — skirtas aliuminio ir skardos profilių, sienos užbaigiančių ir stogų kraštų profilių tvirtinimui, kaminų sandarinimui, stogų sandarinimo juostų, parapetų tvirtinimui. Taip pat juos galima naudoti skardas ir plokštes tarpusavyje, skardas prie betono, pilnavidurio mūro arba prie metalo.

 

Nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti (žalvaris, plienas ir kt.) ankeriai gali būti skirtingų spalvų (geltoni, pilki).

 

Taip pat ankeriai gali būti skirtingų diametrų, ilgio ir storio, čia priklauso nuo to kur bus ankeris naudojamas (lubas tvirtinti, langus, staktas tvirtinti ir kt.).

 

Skirtingiems ankeriams reikia skirtingo storio grąžtų.

 

Nuo kokybės priklauso kaip ankeris atliks savo funkciją ir laikys konstrukciją. Todėl renkantis ankerius reikėtų rinktis patikimų gamintojų. Ankerius labai patogu yra įsigyti internetu, nes čia platus asortimentas, nereikia išeiti iš namų, taip pat galima sutaupyti pinigų.

 

Ankeriai išlaiko didesnės apkrovos konstrukcijas nei mūrvinės, todėl norint gauti geresnį, ilgaamžiškesnį rezultatą rinkitės ankerius.