Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pigūs kaiščiai internetu

Naujienos Visos naujienos

Kaištis vinis6x80 gr.mont.su bortu polipropileninis

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.05 €

Kaištis 5x25 nailoninis NYLON 100 vnt

Kaina: 4.59 €

Medsraigčiai su kaiščiu įleidžiama galva 6x40 KRX 200 vnt

Kaina: 11.12 €

Kalamas medsraigtis SM 6x50 be bortelio 200 vnt.

Kaina: 5.85 €

Kaištis 6x50 universalus NYLON X1 EVO Long,( 200 vnt.pak )

Kaina: 10.06 €

Kaištis kalamas įleidžiama apykakle EasyFix 6x40 mm ( 200 vnt )

Kaina: 22.71 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kaištis vin.6x40 gr.mont.su bort.polipropil.

Kaina: 16.41 €

Kaištis universalus 6x50 nailoninis (KPW), 500 vnt

Kaina: 11.71 €

Medsraigčiai su kaiščiu įleidžiama galva 6x50 KRX 200 vnt

Kaina: 6.80 €

Medsraigtis su kaiščiu 10x80-TX40 KPS-FAST S Torx galva 50 vnt

Kaina: 10.15 €

Kalamas įvaras 10x55 nailoninis

Kaina: 320.76 €

Medsraigtis su kaiščiu 10x120-TX40 KPS-FAST S Torx galva 50 vnt

Kaina: 12.77 €
 

Kaiščiai                                                                                                                 

 

Renkantis kaištį reikėtų atsižvelgti į kaiščiui tenkantį apkrovos tipą, dydį, pagrindo medžiagą, konstrukciją ir paties tvirtinimo tipą.

 

Jeigu kabinant sunku nustatyti daikto svorį, tai reikėtų pasirinkti gerokai didesniam svoriui apskaičiuotą kaištį. Taip pat kabinant svorį turi būti parenkami specialūs varžtai, sraigtai, vinys. Jie yra parenkami laikantis gamintojo rekomendacijų. Renkantis pavyzdžiui sraigtą reikėtų atsižvelgti į sraigto skersmenį, taip pat pasirinkti tinkamą jo ilgį, kuris priklauso nuo tvirtinimo detalės storio.

 

Vieni iš labiausiai paplitusių kaiščių yra nailoniniai. Jie tinka bet kuriai sienai ir naudojami su 2-16 mm skersmens sraigtais.

 

Naudojant kaištį reikia sienoje išgręžti skylę, kurioje jis laikysis atgal nukreiptais ūseliais, o įsukus sraigtą jis įsiremia į sieną plačiais įrantais.

 

Kaiščius galite įsigyti skirtingų rūšių, gamintojų, kainų ir kita.Rėmų kaiščiai būna nuo 60 iki 360 mm ilgio; dviejų pagrindinių tipų: tvirtiems ištisiniams pagrindams ir tuščiavidurėms medžiagoms. Rėminiai kaiščiai naudojami tvirtinant langų ir durų „dėžes“, o apdailos medžiagas per tinko ar šilumos izoliacijos sluoksnį.

 

Nuotoliniai kaiščiai leis pritvirtinti apdailos lentelę per atstumą nuo sienos.

 

Universalūs kaiščiai turi išskirtinę savybę, kad tvirtinant daiktus prie pagrindo, kuris yra tuščiavidurys, kaiščiai randa pilnavidurę erdvę ir joje išsiplečia, užsifiksuoja. Plėsdamiesi sandariai užpildo visą skylės ertmę kaiščiai, jeigu yra tvirtinami prie betoninės sienos, ištisinės plytinės.Į visas statybines medžiagas gali būti naudojamas universalus kaištis UX. Universalūs kaiščiai gali būti be ir su kalnieriumi, ilgas be ir su kalnieriumi.

 

Taigi universalus kaištis UX visada įsitvirtins patikimai – betone ar akybetone, gipskartone ar plokštėje, silikatinėje plytoje ir kita.

 

Kaiščiai yra lengvai montuojami. Juos galima montuoti 2 būdais įstačius kaištį ir detalę pritvirtinant medsraigčiu ir montavimas prakišant kaištį per detalę, tai itin aktualu, kai reikia pritvirtinti detalę, kai ji negali būti nuimama.

 

Gamintojas visada pateikia visą reikalingą informaciją, kuri yra reikalinga dirbant su kaiščiais - reikiamo grąžto storį, gręžimo gylį, varžto storį, montavimo eigą ir kita. Taip pat ant pakuotės dažniausiai yra nurodomos medžiagos, kurioms kaištis tinka. Tad laikantys nurodymų darbas bus sėkmingas, saugus ir kita.

 

Taigi kaiščius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.