Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Rankšluosčių džiovintuvas EE 400 S5K K.P. 60W

Kaina: 148.81 €

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika, vandeninės kopetėlės, EV 747 KL varis

Kaina: 398.36 €

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika, vandeninės kopetėlės, EV 1550 KL varis

Kaina: 590.64 €

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika, vandeninės kopetėlės, EV 1150 KL varis

Kaina: 533.60 €

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika, vandeninės kopetėlės, EV 947 KL varis

Kaina: 476.56 €

Rankšluosčių džiovintuvas EE 800 SLD K.elektrinis

Kaina: 234.23 €

Rankšluosčių džiovintuvas EE 360 S3K D.P. 40W

Kaina: 126.88 €

Rankšluosčių džiovintuvas EE 360 S3K K.P. 40W

Kaina: 117.12 €

Tenas rankšluosčių džiovintuvui CINI GT 600W baltas su termoreguliatoriumi

Kaina: 98.80 €

Rankšluosčių džiovintuvas-kopetėlės Terma ZigZag, 1070x500 baltas RAL9016

Kaina: 356.96 €

Rankšluosčių džiovintuvas-kopetėlės Terma ZigZag, 835x500 juodas matinis RAL9005

Kaina: 321.07 €
 
 

Elektriniai gyvatukai                                                                                          

 

Elektriniai gyvatukai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – džiovina audinius, šildo patalpą, tačiau jis taip pat suteikia papildomo komforto vonios kambaryje.

 

Elektrinius gyvatukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, išmatavimų ir kita.

 

Elektrinius gyvatukus galite rinktis iš įvairių formų, dizainų, kurie puikiai papildys Jūsų kuriamą vonios kambario interjerą.

 

Nusipirkus elektrinį gyvatuką Jums reikės pasirūpinti tik jų pakabinimu Jūsų numatytoje vietoje ir įjungti į rozetę. Gyvatukas gali turėti reguliuojamą kaitinimo elementą, kurio pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą, o nesant poreikiui ir apskritai išjungti gyvatuką.

 

Ypatingos priežiūros gyvatukams nereikia, jeigu jie yra tinkamai parinkti ir sumontuoti gali tarnauti ir kelis dešimtmečius. Atkreipti dėmesį reikėtų jeigu yra pažeistas apsauginis dažų sluoksnis, kadangi gyvatukai yra naudojami drėgnose patalpose, tad gali pradėti rūdyti. Tada tokias vietas reikėtų tiesiog uždažyti.

 

Elektriniai gyvatukai yra šildomi elektra ir juos renkantis reikia atsižvelgti į vonios kambario plotą. Jei patalpoje šildomos grindys, užtenka mažesnės galios gyvatuko. 

 

Jei nėra galimybės prijungti gyvatuko prie šildymo sistemos, tada lieka viena išeitis, tai yra naudoti elektrinį rankšluosčių džiovintuvą. Elektriniai gyvatukai taip pat yra labai tinkami, kur reikia papildomo šilumos šaltinio, jei daugiabučio vonios kambaryje nepakanka centrinio šildymo sistemos gyvatuko šildymo.

 

Yra rinkoje ir kombinuotos šilumos džiovintuvų: žiemą juos galima jungti prie  šildymo sistemos, o vasarą pagal poreikį šildyti elektra. Tai ne tik patogu, bet ir galima sutaupyti pinigų, pavyzdžiui, išsirengę atostogauti, gyvatuką galėsite išjungti.

 

Taigi elektrinius gyvatukus galite iš plataus asortimento, atsižvelgę į savo finansines galimybes, poreikius, norus ir kita.

 

Elektrinius gyvatukus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.