Grindiniai konvektoriai 

Grindiniai konvektoriai yra montuojami prie didelių langų ar stiklinių fasadų ir skirti yra sukurti šilto oro „užuolaidą“, kuri sulaiko nuo lango ateinančią šalto oro masę. Jie puikiai tinka kaip papildomi šilumos prietaisai kartu su grindiniu šildymu ar radiatoriais, taip pat gali būti pagrindiniai šilumos prietaisai nedidelio ar vidutinio šilumos poreikio patalpose. Netgi veikdami kaip papildomi šildymo prietaisai, pavasarį ir rudenį jie visiškai patenkina šilumos poreikį. Žiemą, ypač naudojant su inertiškomis šildomomis grindimis, jie užtikrina greitą reagavimą į temperatūros pokyčius.

Grindiniai konvektoriai yra montuojami į patalpos grindis, todėl yra matomos tik dekoratyvinės, prie grindų dangos pritaikytos grotelės. Todėl jie idealiai tinka patalpoms, kuriose yra keliami aukšti interjero dizaino reikalavimai.

Grindiniai konvektoriai gali pasižymėti tokiomis savybėmis: labai tvirta korpuso konstrukcija, geras atsparumas korozijai, tvirtos ir estetiškos aliuminio arba ruloninės medinės grotelės, nesudėtingas montavimas, nesudėtinga priežiūra ir kita.

Visi grindinių konvektorių korpusai komplektuojami su apdailinio anotuoto aliuminio rėmeliu.

Taigi grindų konvektorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Kadangi per paskutinius kelerius metus labai padaugėjo pastatų su dideliais įstiklintais paviršiais, taigi ir susidomėjimas grindiniais konvektoriais labai išaugo.

Grindiniai konvektoriai gali būti naudojami kaip priedas prie esamos grindų šildymo sistemos, o moderniuose pastatuose net kaip pagrindinė patalpų šildymo sistema.

Jeigu nežinote kokius grindinius konvektorius pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Grindinius konvektorius rinkitės iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos paprastai būna brangesnės.

Grindinius konvektorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.