EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Solid fuel boilers

News Watch news

Granulinis katilas KLIMOSZ LING 15kW, su 185l bunkeriu

Price: 2903.85 €
Watch

Dujų generacinis kieto kuro katilas VIGAS 25S (5-35 kW) D.P. AK3000

Price: 1604.46 €
Watch

Dujų generacinis kieto kuro katilas VIGAS 25S (5-35 kW) K.P. AK3000

Price: 1604.46 €
Watch

Dujų generacinis kieto kuro katilas VIGAS 40S (8-41 kW) D.P. AK3000

Price: 2296.36 €
Watch

Dujų generacinis kieto kuro katilas WERNGAS 25S (5-35 kW) D.P. AK3000

Price: 2027.94 €
Watch

Kieto kuro katilas KALVIS KO-2N orinio šildymo

Price: 437.05 €
Watch
 
Popular products All popular products

Kieto kuro katilas Sime Solida 4 (20kW)

Price: 630.59 €
Watch

Kieto kuro katilas Sime Solida 7 (35kW)

Price: 878.40 €
Watch

Kieto kuro katilas Sime Solida 8 (40kW)

Price: 1126.42 €
Watch

Kieto kuro katilas Stropuva S10

Price: 867.49 €
Watch

Dujų generacinis kieto kuro katilas VIGAS 25S (5-35 kW) D.P. AK3000

Price: 1604.46 €
Watch

Kieto kuro katilas Stropuova S20 unverisalus

Price: 1588.68 €
Watch
 

Kieto kuro katilai                  

                                                                         

Kieto kuro katilai apima kieto kuro granulinius katilus, kieto kuro tradicinius katilus ir kita.Pagrindinis ir bene vienintelis šio kuro privalumas – žema kaina. Ir kone labiausiai paplitusi kietojo kuro rūšis yra malkos. Anglimis kūrenami katilai nuo malkomis skiriasi tuo, jog pakura ir degimo kamera katilų, skirtų kūrenti anglimis yra daug mažesnė nei tų, kurie skirti kūrenti malkomis. Taip yra dėl to, jog anglis yra daug kaitresnė negu malkos. Taigi, jei kūrensite anginiame katile malkas, jų reikės įmesti gana dažnai. O jei tik malkomis kūrenamame katile sugalvosite kūrenti anglis, jums kils du pavojai. Visų pirma prikrovus daugiau anglies dėl didesnės pakuros, vanduo gali užvirti tiek pačiame katile, tiek šildymo sistemoje. Antras dalykas toks, jog dėl didesnės anglių kaitros gali nukentėti katilo sienelės: ketus trūkinėja, o plienas gali ir pradegti. Taigi, kūrenkite tik tuo kuru, kuriam yra pritaikytas katilas.


Pagrindinis kieto kuro katilų trūkumas tas, jog juose yra pakankamai komplikuotas galingumo reguliavimas. Tačiau šiuolaikiniuose katiluose, patobulinus kietojo kuro degimo procesą, atsirado galimybė žymiai platesnėse ribose reguliuoti prietaiso atiduodamą šilumą. Tai pasiekiama, reguliatoriumi valdant degimo proceso intensyvumą, keičiant tiekiamą oro kiekį. Taip pratęsiamas kuro degimo laikas, kai nereikia pilno katilo galingumo. Kieto kuro katiluose esti akumuliacinės talpos, kurių paskirtis kaupti perteklinę šilumą, o paskui ją atiduoti esant šilumos trūkumui. Šios talpos dėka taupote kurą, kadangi perteklinė šiluma kaupiama ir paskui ji panaudojama, o ne išleidžiama veltui.


Tačiau bendrai paėmus kietojo kuro katilai tikrai turi nemažai trūkumų, kas liečia patį kūrenimą. Štai, kūrenant malkomis, turi būti pastovi priežiūra, vis reikia įkrauti malkų, katilas nuolat turi būti valomas ir pan. Be to, praktika rodo, jog malkos linkusios brangti greičiau nei, kad dujos ar kitos kuro rūšys.

 

Taigi kieto kuro katilus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių, rūšių ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius kieto kuro katilus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Kieto kuro katilus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Kieto kuro katilus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.