EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Expansion vessels

News Watch news

Išsiplėtimo indas REFLEX 25

Price: 32.52 €
Watch

Išsiplėtimo indas REFLEX 140

Price: 194.43 €
Watch

Išsiplėtimo indas Reflex 12 | vandentiekio sistemai

Price: 25.08 €
Watch

Išsiplėtimo indas Reflex 250l.

Price: 348.88 €
Watch

Išsiplėtimo indas Reflex 300l.

Price: 412.97 €
Watch

Išsiplėtimo indas Reflex 35l.

Price: 47.21 €
Watch
 
Popular products All popular products

Išsiplėtimo indas REFLEX 100

Price: 158.36 €
Watch

Išsiplėtimo indas MAXIVAREM 150L

Price: 153.98 €
Watch

Išsiplėtimo indas vandeniui ZILMET 200l.

Price: 237.21 €
Watch

Išsiplėtimo indas vandeniui ZILMET 35l.

Price: 63.16 €
Watch

Išsiplėtimo indas Reflex 18l.

Price: 29.79 €
Watch

Indas spaudimo VT 19 vertikalus

Price: 24.62 €
Watch
 

Išsiplėtimo indai                                                                                  

 

Išsiplėtimo indai apima išsiplėtimo indus šildymo sistemoms, išsiplėtimo indus vandens sistemoms. Taigi išsiplėtimo indus galite rinktis skirtus šildymo, vandentiekio sistemoms.

 

Išsiplėtimo indus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, tūrių, diametrų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų ir kita.

 

Šilumos nešėjas (vanduo) yra nespūdus, tai yra jį spaudžiant (stengiantis sumažinti jo tūrį)  staigiai padidėja slėgis. Taip pat žinoma, kad didėjant vandens temperatūrai, didėja jo užimamas tūris. Iš to seka išvada, kad šildymo sistemos tūris turėtų būti kintamo tūrio. Yra du būdai tai padaryti: atviroje sistemoje sumontuoti atvirą indą aukščiausiame sistemos taške, arba uždaroje sistemoje sumontuoti membraninį išsiplėtimo indą. Atviroje sistemoje keisis vandens lygis atvirame išsiplėtimo inde.

 

Membraninis išsiplėtimo indas turi guminę membraną, kuri dalija indą į dalis, vienoje yra šildymo sistemos vanduo, kitoje oras. Plėsdamasis vanduo per guminę membraną suspaudžia orą . Kadangi oras yra spūdus, jį spaudžiant slėgis padidėja santykinai nedaug. Vandens temperatūrai mažėjant, jo tūris mažėja, tada jį užima oras. Oras nuo vandens yra atskirtas gumine membrana. Membraninis (uždaras) išsiplėtimo indas yra geriau už atvirą dėl kelių priežasčių: pirmiausiai, kad uždaras išsiplėtimo indas gali būti montuojamas bet kur ir nereikia tiesti papildomų vamzdžių, taip pat nereikia papildomai jo izoliuoti nuo šalčio. Taip pat uždaroje sistemoje vanduo neturi kontakto su oru, todėl nėra galimybės patekti papildomam orui į vandenį, o tai leidžia ilgiau vamzdžiams ir kitiems prietaisams veikti. Dar viena priežastis, kodėl membraninis (uždaras) išsiplėtimo indas yra geriau už atvirą dėl to, kad jį įrengti ir juo naudotis yra paprasčiau ir pigiau.

 

Jeigu nežinote kokius išsiplėtimo indus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Išsiplėtimo indus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Išsiplėtimo indus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.