EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Type
Manufacturer
Filter
 
 

Lavatory closets

Komplektas 4in1: pakab.wc with cover VENTICELLO, rėmu ir klavišu

Price: 715.68 €
Watch

Toilet Cover CERSANIT KASKADA

Price: 18.62 €
Watch

Cover floorstanding wc „Lyra Plus“

Price: 48.61 €
Watch

Toilet JIKA OLYMP

Price: 206.87 €
Watch

Suspended Toilet Jika Olymp

Price: 122.50 €
Watch

Toilet vaikiškas

Price: 72.41 €
Watch

Toilet Cover CERSANIT EKO polipropilenas, antibacterial

Price: 15.61 €
Watch

Varžtų komplektas CERSANIT

Price: 10.08 €
Watch

Hanging toilet „Zeta“ right runoff

Price: 59.77 €
Watch

Toilet Cover IFO SIGN tuogh, slow descending

Price: 143.42 €
Watch

Kolzetas COMBO Square

Price: 97.21 €
Watch

Toilet Cersanit Parva 3/6 | with hard cover

Price: 95.08 €
Watch

Toilet CERSANIT PRESIDENT 010 3/6l with cover

Price: 73.35 €
Watch

WC IFO SIGN 4/2L with siauresniu bakeliu

Price: 352.26 €
Watch

Toilet Cover CERSANIT DELFI, duroplast, antibacterial

Price: 28.14 €
Watch

Piktograma WC SANELA neįgaliesiems

Price: 9.85 €
Watch

Polipropileninis klozeto cover CERSANIT LAGUNA

Price: 6.99 €
Watch

Cera klozeto sėdynė with cover, minkšta, balta

Price: 16.79 €
Watch
 
 

Klozetai unitazai                                                                                           

 

Paprastai unitazai yra keičiami, kai yra daromas vonios remontas, atsibosta dizainas, nepataisomai sugenda vandens nuleidimo mechanizmas ir nebėra detalių jam sutaisyti ar kita. Kuo kokybiškesnis unitazas bus, tuo natūralu, kad jis ilgiau ir laikys. Juos galite rinktis pastatomus, pakabinamus ar pristatomus.

 

Taigi pastatomus klozetus įrengti yra pigiau, nes jų konstrukcija yra paprastesnė, nereikia pirkti papildomo konstrukcinio rėmo, tačiau juos yra sunkiau valyti nei pakabinamus, taip pat tvirtinimo siūlėse kaupiasi nešvarumai ir kita.

 

Na, o pakabinamų klozetų privalumai yra lengvesnis valymas, jie atrodo estetiškiau bei vizualiai, taip pat mažoje patalpoje užima mažiau vietos. Tačiau pakabinamus klozetus yra sunkiau įrengti, kadangi pakabinimo rėmui, siekiant, kad įrengtas klozetas atrodytų estetiškai, yra reikalinga apdaila, taip tarsi paslepiant jį sienoje.

 

Nesvarbu, kad ir kokio tipo unitazą pasirinktumėte, patariama jį pirkti iš karto su dangčiu, nes kiekvienas gamintojas dangtį pritaiko pagal konkrečius matmenis.

 

Unitazus galite rinktis keramikinius. Kuo kokybiškesnis unitazas, tuo jis yra padengtas daugiau sluoksnių, lygesne glazūra, taip pat lengviau valosi ir yra ilgaamžiškesnis. Kai kurie gamintojai glazūros nelygumus bei porėtumo problemą sprendžia siūlydami specialią dangą, kuri užlygina nematomus nelygumus ir palengvina valymą ir nešvarumų nutekėjimą.

 

Renkantis bakelį reikėtų atkreipti dėmesį ar jis turi vandens taupymo funkciją. Taip pat geriausiai kai vandens pripylimo ir nuleidimo mechanizmų konstrukcijos yra pagamintos iš metalinių detalių, kadangi plastmasiniai mechanizmai labai greitai lūžta ir reikia juos keisti kitais. Nuo vožtumo priklauso kokie bus triukšmai prileidžiant vandenį į bakelį.

 

Taigi kokį klozetą unitazą pasirinksite priklauso nuo kiekvieno vartotojo poreikių, finansinių galimybių, turimo interjero ir kita. Tad tie kas norės paįvairinti vonios dizainą rinksis žinomo gamintojo produkciją, įdomesnę formą, spalvą ar kita.
 

Statant unitazą aukštis yra išlaikomas standartinis ir dėl svorio nereikėtų jaudintis, nes visi unitazai yra pritaikyti net ir stambiems žmonėms.

 

Perkant brangesnius, kokybiškesnius unitazus jie bus labiau atsparūs užsikimšimui, tarnaus ilgesnį laiką, bus lengviau prižiūrėti ir kita.