Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
 
Pastatomas klozetas Ifo, Inspira, Rim-free, su soft-close dangčiu Klozetai unitazai

Pastatomas klozetas Ifo, Inspira, Rim-free, su soft-close dangčiu

Kaina: 514.61 €608.87 €

Unitazas pakabinamas Swiss Aqua Technologies, Brevis Rimfree, su lėtai nusileidžiančiu dangčiu

Kaina: 263.13 €

Pastatomas klozetas Swiss Aqua Technologies, Brevis Rimfree, su lėtai nusileidžiančiu dangčiu

Kaina: 315.93 €

WC bakelis Geberit, Smyle, šoninis pajungimas

Kaina: 207.20 €

Pastatomas klozetas Ifo, Spira Art, Rim-free, pajungimas vertikalus

Kaina: 724.06 €

WC pakabinamas Ideal Standard Connect, Air Aquablade, su paslėptais tvirtinimais

Kaina: 376.73 €

Pakabinamas WC IFO, iCON Rimfree (be dangčio)

Kaina: 597.64 €

Pastatomas WC Ideal Standard, Connect Air bakelis (be puodo)

Kaina: 162.89 €

WC pakabinamas Ideal Standard Tesi, Aquablade, su paslėptais tvirtinimais

Kaina: 284.82 €

WC pakabinamas Ideal Standard Connect, Aquablade, su paslėptais tvirtinimais

Kaina: 375.84 €

Pastatomas WC Ideal Standard, Connect Air Aquablade puodas (be bakelio)

Kaina: 270.28 €

WC pakabinamas Ideal Standard Tesi, Rimless, su paslėptais tvirtinimais

Kaina: 264.82 €

Unitazas pakabinamas Glacera Alfa, juodas matinis be dangčio

Kaina: 358.16 €

WC IFO iCON Rimfree pakabinamas su soft-close dangčiu

Kaina: 836.99 €

WC MITO RED pastatomas su dangčiu

Kaina: 134.39 €

Pastatomas unitazas Jika Zeta

Kaina: 125.39 €

Klozetas CERSANIT MERIDA 3/6 l

Kaina: 74.75 €

Pastatomas WC Cersanit, Parva Clean-On be dangčio

Kaina: 205.83 €
 
 

Unitazai/Klozetai internetu

Kasdieninis ėjimas į tualetą bus kur kas malonesnis, jeigu unitazas bus kokybiškesnis ir tuo pačiu atrodys estetiškiau. Sakysite, koks skirtumas, kadangi tai daiktas, kuris beveik nesimato, tad tikrai nereikia skirti dėmesio jo pasirinkimui. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi tualete mes lankomės kiekvieną dieną ir net ne po kartą. Štai todėl labai svarbu įsigyti kokybišką tualetą, kuriame būtų malonu būti, kad jis atrodytų estetiškai, kad puikiai derėtų prie jūsų interjero, galiausiai, kad jį būtų labai paprasta prižiūrėti ir tai reikalautų kuo mažiau laiko.

B-a.eu parduodami tualetai ir klozetai internetu – kiekvienam pagal jo poreikius. Kai pasirinkimas yra toks platus – didelė tikimybė, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka net ir tokiu atveju, jeigu esate išrankus ir ieškote gana neįprasto modelio, kuris galėtų pasigirti turintis gana neįprastas funkcijas. Šiuo metu prekybos vietoje reguliariai siūlomos akcijos, kurios padės sutaupyti ir džiaugtis kokybe, kuri leis be jokio vargo rasti tinkamiausius gaminius bei džiaugtis jų funkcionalumu. Svarbiausia, kad visada galite pasitarti su B-a.eu konsultantais, kurie padės mielai rasti tokius gaminius, kurie derės Jūsų vonioje arba atskiroje tualeto erdvėje. Svarbiausia žinoti kelis niuansus, kurie geriausiai apsprendžia ir Jūsų poreikius.

Suprantama, kad kaina labai dažnai lemia kokybę, kadangi ilgaamžiškesnės priemonės dažniausiai kainuoja daugiau. Visada verta kartą skirti didesnę investiciją ir ilgesnį laiką džiaugtis nauda bei pastoviai ir reguliariai pirkti vis kitas priemones, kurios gal kainuoja ir pigiai, tačiau galiausiai vistiek išleiskite daugiau nei paskyrus vieną didesnę investiciją. Žinoma, tuo pačiu reikia įvertinti, kad galima rasti pakabinamus bei pristatomus tualetus, kurie atrodys labai skoningai ir bus labai funkcionalūs. Tuo pačiu galimi ir pristatomi tualetai, kurie pasirenkami kur kas rečiau, tačiau jeigu Jums reikia būtent tokie – B-a.eu gali pasiūlyti ir tai. Pastatomi yra bene patys pigiausi, kadangi būtent jų konstrukcija yra paprasčiausia ir taip pavyks gauti kokybę, kuri nebus labai brangi. Pakabinami brangesni, tačiau daugelis žmonių juos renkasi, kadangi jie atrodo kur kas estetiškiau. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad mažose patalpose geriausia yra pakabinami, kadangi jie užima kur kas mažiau vietos, tačiau atlieka lygiai tokias pačias funkcijas kaip ir tie, kurie yra pastatomi. O renkantis bet kuriuo atveju naudinga įvertinti ir stilių, kadangi net ir tualeto erdvė turėtų atrodyti taip, kad joje būtų kuo maloniau būti. O šiuo metu prekyboje galima rasti tikrai ne tik standartinius baltus tualetus, kaip galvoja daugelis. Taigi, kiekvieno poreikiai bus patenkami net ir tada, jeigu jie yra labai išskirtiniai.

Taip pat renkantis klozetą reikia nepamiršti kuo daugiau dėmesio skirti dangčiui, kadangi būtent jis labai puikiai matosi. Kol vieni renkasi labai įprastus dangčius, kurie neturi jokio dekoro ir puikiai dera greta balto klozeto, tuo tarpu kiti renkasi labai ryškius ir traukiančius akį. Svarbiausia derinti smulkmenas, kadangi jos ir kuria visumą. Jeigu rasite labai kardinaliai išsiskiriantį dangtį – apgalvokite prie ko realiai jis derės ir kokią visumą sukurs.

Perkant brangesnius, kokybiškesnius unitazus jie bus labiau atsparūs užsikimšimui, tarnaus ilgesnį laiką, bus lengviau prižiūrėti ir panašiai. Galiausiai, visada verta pasidomėti ir gamintojais. Tiesa, B-a.eu prekiauja tik žinomiausių gamintojų produkcija, tad jau pirkdami čia galite jaustis ramiai, kad gausite geriausios kokybės unitazus internetu, kurie atrodo puikiai, o tarnaus labai ilgai.