8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Santechninės žarnelės internetu pigiau

Visos naujienos Naujienos
 
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės
 
 
 
 

Santechninės žarnelės                

                                                                        

Santechninės žarnelės apima anitivibracines žarnas, dujines žarneles, metalines žarneles, žarneles maišytuvo pajungimui, dušo žarneles ir kita.

 

Santechnines žarneles galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, formų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita. Paprastai šios žarnelės yra gaminamos iš nerūdijančio plieno ir yra pilkos spalvos.

 

Taigi antivibracinės žarnos yra naudojamos judančiuose mechanizmuose ir ten kur yra vibracija. Taip pat jos yra naudojamos vandens siurblių ir kita sujungimams.

 

Dujinės žarnelės yra naudojamos tada, kai norima pajungti vieną ar kitą įrengimą.

 

Metalines žarneles galite panaudoti jungiant skalbimo mašiną, indaplovę ir kita.

 

Dušo žarnelės yra naudojamos norint pajungti dušą. Dušo žarnelės labiausiai pasižymi išskirtiniu dizainu, raštais, todėl jas labai lengva priderinti prie turimo interjero.

 

Jeigu nežinote kokias santechnines žarneles pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Santechnines žarneles rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Santechnines žarneles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.