8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Rodyti
 
 
Išpardavimai Visi
Prekių peržiūros istorija
 

Veidrodžiai mediniais rėmais internetu pigiau

 
 
 

Veidrodžiai mediniais rėmais                                                                      

 

Veidrodžio optinės savybės mums leidžia gudrauti ir išspręsti ne vieną namų interjero trūkumą. Štai pavyzdžiui, jei negalite pasigirti erdvia ir šviesia svetaine, veidrodžiai padės sukurti „dvigubo kambario“ efektą. Sustačius du vienodo formato veidrodžius greta išvengsite ilgos ir monotoniškos kambario sienos. Praviro lango įspūdį sudarys atspindžių žaismas.

 

Žmogaus ūgio veidrodžius statyti koridoriuose ir tamsiose nišose ypač efektinga.

 

Gyvenantiems kotedžuose ar namuose su daugybe laiptų tikriausiai tekę susidurti su nejaukiomis erdvėmis tarp aukštų. Tinkamai sukabinti veidrodžiai sumažins ankštos patalpos baimę ir pavers laiptus jaukesniais.

 

Pasirinkite tuščią sieną laiptų apačioje ir ant jos pakabinkite didelį, aukštą veidrodį. Jeigu siena plati, išsirinkite vienos spalvos, bet skirtingų atspalvių rėmelių ir įrėminkite skirtingo formato veidrodžius.

 

Jeigu mėgstate klasikinį interjerą – veidrodžio rėmus rinkitės medinius, kuo artimesnius laiptų medienos spalvai ir lygaus dizaino.

 

Tie kas nori sukurti prabangos stilių klasikiniai veidrodžiai su mediniais rėmais nelabai tiks, čia geriau rinkitės veidrodžius gausiai dekoruotais sidabro ir aukso spalvos rėmais. Klasikiniame interjere puošnus veidrodis tampa dėmesio centru ir yra kabinamas virš židinio ar antikvarinės komodos. Veidrodžiui parinkite masyvius, natūralaus medžio, raižytus rėmus arba puoštus aukso dulkėmis, sidabro elementais.

 

Prancūziško stiliaus interjerui, kuriame dominuoja baltos medienos baldai, tinka veidrodžiai su mediniais baltos spalvos rėmais. Įdomiu veidrodžiu sukursite tikrų tikriausią prancūziško stiliaus buduarą savo miegamajame.

 

Taip pat miegamajame praplėsite erdvę virš lovos pakabinę siaurą, pailgo formato veidrodį.

 

Veidrodis su mediniais rėmais pasižymi ilgaamžiškumu, ekologiškumu, galimybe atrestauruoti  ir kitomis estetinėmis savybėmis.

 

Veidrodžiai mediniais rėmais būna įvairiausių dydžių ir formų ir dažniausiai rudos spalvos.

 

Taigi jeigu ruošiatės įsigyti veidrodį mediniais rėmais, tai galite kuo puikiausiai padaryti internetu, tik reikia išsirinkti Jums patinkantį ir užsisakyti.