Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Namų kinas internetu pigiau

Namų kino sistema SNH5

Kaina: 282.08 €283.38 €

Namų kino sistema Schneider SC750SND

Kaina: 107.84 €

Namų kino sistema SN11R

Kaina: 1165.23 €

Namų kino sistema SN9Y

Kaina: 776.82 €
 
 

Namie norite jaustis tarsi kino teatro salėje?Namų kino sistemos pirkimas internetu pigiau grybo


Po sunkių darbų ne vienas mėgstame tiesiog kristi į sofą ir įsijungti televizorių. Kai kuriems tai – tarsi dienos užbaigimo tradicija, kiti gi mėgsta sužinoti svarbiausias dienos naujienas, susipažinti su politine situacija Lietuvoje ar bent jau pažiūrėti, kokie gi orai bus artimiausiomis dienomis. Ne ką mažiau svarbus ir filmų, serialų žiūrėjimas. O juk norime matyti ne tik kokybišką vaizdą, bet ir girdėti kuo kokybiškesnį garsą. Tad kas tai įgyvendins geriau nei brangesnė ar pigesnė namų kino sistema? Išbandę tokią sistemą tikrai pamatysite didžiulius skirtumus nuo paprasto televizoriaus. Net pigiausia namų kino sistema leis geriau įsijausti į filmą ar serialą, žiūrėti televizorių kokybiškai. Vieną didesnių namų kino sistemų pasirinkimų galima rasti internetinėje svetainėje b-a.eu. Šioje elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti tarp daugybės įvairiausių kainų sistemų ir išsirinkti jums labiausiai tinkamą tiek pagal specifikacijas, tiek pagal įkandamą kainą.


Namų kino sistemos, visų pirma, leidžia įsirengti tikrai kokybiško erdvinio garso aplinką, kuri sustiprins pojūčius žiūrint televizorių, taip pat žaidžiant žaidimus. Namų kino sistemą internete galima susikomplektuoti pačiam, tačiau daug paprasčiau yra pirkti jau nebrangią sukomplektuotą sistemą internetu. Jos komponentai bus suderinti tiek specifikacijomis, tiek dizainu ir jums nereikės sukti galvos, kaip suderinti atskirai perkamas kolonėles, nes viską turėsite vienoje vietoje.


Namų kino sistemų kainos internete prasideda nuo 100 eurų, tačiau tai yra pačios pigiausios kino sistemos ir, žinoma, aukšta garso kokybe nepasižyminčios sistemos. Tiesa čia galioja tokia pat kaip ir visur: kuo daugiau pinigų išleisite, tuo geresnę kokybę turėsite. Už 400 eurų galima nusipirkti tikrai kokybišką namų kino sistemą, kurios pavydės ir draugai ir artimieji. Galėsite rengti kino vakarus, vakarėlius ir džiaugtis puikia kokybe.

.
Norint įsigyti vieną iš tokių sistemų, visai nereikia išeiti iš namų. Pasinaudokite internetine paieška. Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje b-a.eu, kur nesunkiai galėsite palyginti namų kino sistemų specifikacijas, pažiūrėti, kokios yra sistemų kainos, pasirinkti sistemą pagal dizainą, techninius parametrus, dydį. Turėkite omeny, kad didelės kolonėlės nebūtinai reiškia didelį garsą ir aukštą jo kokybę. Beje, nepamirškite, kad perkant namų kino sistemą, būtinai turite įsigyti ir žemų dažnių garsiakalbį – tai jis sukuria įspūdingą efektyvų garsą, ypatingai tinkamą žiūrint siaubo ir veiksmo filmus. Jei tokio garsiakalbio neįsigysite, greičiausiai pasigailėsite ir po kiek laiko neišvengiamai jo norėsite, tad tokiam garsiakalbiui patartina netaupyti ir jį įsigyti iš karto.


Kartais pirkėjai klausia, ar namų kino sistemos atskirų dalių gamintojai gali skirtis. Tiesa ta, kad didelės reikšmės komplektacija iš skirtingų gamintojų produktų neturės. Tačiau jei norite pasiekti aukščiausią kokybę ir kuo paprasčiau suderinti visas kolonėles ir garsiakalbius, geriau rinkitės vieno gamintojo produkciją. Tokia komplektacija ne tik puikiai skambės, bet ir derės atskirų komponentų dizainas. Todėl geriausia yra pirkti jau sukomplektuotas prekes, kurias bus paprasčiausia įdiegti ir netrukus mėgautis puikiu namų kino sistemos garsu ir kokybe.


Keletas patarimų kaip išsirinkti puikią namų kino sistemą

Pagrindiniai privalumai, kuriuos pirkėjas gauna įsigijęs namų kino sistemą internetu:

1. Jausmas tarsi būtumėte tikrame kino teatre;
2. Aukštos kokybės vaizdas bei garsas;
3. Šiuolaikiškas, namų interjerą papuošiantis dizainas;
4. Galimybė planuoti kino seansus.

Namų kino sistemos ekranas

Visos namų kino sistemos esmė -didelis ekranas. Tam labiausiai tinka plokščiaekraniai televizoriai ir žinoma, kuo didesnė įstrižainė, tuo malonesnis ir daugiau įspūdžių sukeliantis efektas.Svarbiausia, kad jūsų televizorius turėtų plačiaformatį ekraną bei didelį žiūrėjimo kampą. Kainos atžvilgiu prieinamesnis žinoma bus LCD televizorius,tačiau reikia turėti omenyje, kad jie gali pasižymėti nenatūraliomis spalvomisar mažesniais žiūrėjimo kampais. Tuo tarpu brangesni plazminiai televizoriai suteikia daugiau galimybių, ypač kalbant apie vaizdo kokybę. Vietoj televizoriaus galima rinktis ir projektorių, kurio bene svarbiausias parametrasyra skiriamoji geba ( optimalus dydis būtų1280 x 720 ). Norintys vietoj televizoriaus rinktis projektorių, turėtų realiai įvertinti savo kambario plotą, kadangi mažoje patalpoje toks sprendimas nebūtų optimalus.

DVD grotuvas

Renkantis namų sistemą, svarbiausia atkreipti dėmesį į DVD grotuvo garso efektų galimybes. Skaidrų ir aiškų garsą suskurs Dolby Digital sistema, kuri mažina skaitmeninį triukšmą ir leidžia pilnavertiškai mėgautis filmu, laida ar koncertu. Taip pat ekspertai tikina, jog namų kino sistemos DVD turėtų būti suprogresyvaus skenavimo sistema (Progressive scan), kadangi ši sistema leidžia matyti labai geros kokybės tradicinius besikeičiančius vaizdus su dvigubomis skenavimo linijomis. Tačiau tokiu atveju, jūsų televizorius privalo palaikyti Progressive scan signalus.

Kino sistemos garsintuvai

Nuo šių sistemos dalių labai priklauso jūsų namų kino sistemos garso kokybė.Garsintuvų turėtų būti bent jau penki ( trys priekiniai ir du galiniai).Žinoma, skirtingų sistemų garsintuvų kiekis skiriasi, nes galima rasti turinčiųir septynis garsintuvus, tačiau nuo to į didesnę pusę kinta ir bendra sistemos kaina. Priekiniai garsintuvai atlieka pagrindinį vaidmenį garso kokybės kūrimo procese, o tuo metu galiniai garsintuvai yra tarsi garso fonas. Garsintuvus rinkitės pagal kambario dydį.

Kino sistemos stiprintuvas

Jis skirtas pojūčių sustiprinimui, tačiau renkantis stiprintuvą, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, jog jo galingumas atitiktų garsintuvų galingumą. Ir čia, rinkdamiesi šią sistemos dalį, turite įvertinti savo patalpų dydį, kadangi rinktis galingo stiprintuvo nėra prasmės, jei jūsų kambarys neerdvus ir maža erdvė slopins garsą.

Namų kino sistemos interfeisai

Kokius lizdus turi DVD grotuvas, taip pat svarbu. Yra tamtikri standartai, kuriuos turi atitikti įranga. Joje tikrai turi būti ne viena SB jungtis:

HDMI – turint omenyje, kad aukštos kokybės televizoriai bus kiekviename name;

SCART – leidžia perkelti vaizdo ir garso signalus abiem kryptimis;

EURO (SCART) – leidžia perkelti vaizdo signalus bei naudotis garsu dviem kryptimis;

jungtis A/V – leidžia prisijungti prie televizoriaus;

Namų kino sistemos grotuvo formatai

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kokius formatus gali nuskaityti DVD grotuvas.Dažniausiai tai:

DVD-R – vienkartinio įrašymo formatas, naudojamas visuose grotuvuose;

DVD R-DL – taip pat vienkartinio įrašymas, tačiau du kartus didesnis negu anksčiau paminėtas;

DVD-RW – daugkartinio įrašymo formatas, atitikmuo – DVD-R;taip pat labai populiarus;

DVD R – populiarus vienkartinis įrašimo formatas,leidžiantis vieną kartą įrašyti

DVD R DL – atitikmuo formatui DVD R-DL, tik galima įrašytidaug kartų;

DVD RW – labai populiarus daugkartinio įrašymo formatas;

DVD-RAM – deja, vis dar mažai populiarus įrašymo formatas,turintis dalinio priėjimo galimybę.

Grotuvas papildomai gali nuskaityti formatus MPEG2 ir MPEG4 bei „DivX“.

Grotuvas turi nuskaityti daugumą išvardytų formatų (pvz., SAMSUNG HT P1200). Taip išvengsite situacijų, kai įdėję kompaktą, sužinote, kad jo neįmanoma nuskaityti.

Jeigu planuojate klausytis muzikos, atkreipkite dėmesį, kokius muzikos formatus galima nuskaityti. Svarbiausiai tai: CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW ir Windows Media Audio.

Namų sistemos išdėstymas

Parinkti Namų kino sistemai vietą namuose nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia – tinkamai išdėlioti garso kolonėles žiūrovo atžvilgiu ir tai reikia atlikti pagal tam tikras taisykles. Kaip paprastai, kolonėlių išdėstymo instrukcijos būna Namų kino sistemos dėžėje, tačiau yra ir keletas bendrųjų taisyklių, kurias reikia žinoti iš anksto:

Atstumas nuo žiūrovo iki kairės ir dešinės kolonėlių turi būti daugmaž vienodas. Idealiausia, kai kolonėlės būna nutolusios nuo žiūrovo vienodu atstumu (išskyrus žemų dažnių garsiakalbį – “Subwoofer”). Užpakalinės kolonėlės turi būti pastatytos už nugaros, tai reiškia, kad žiūrovų vietos neturi būti prie pat sienos. Kolonėles geriausia kabinti apytiksliai galvos aukštyje arba šiek tiek aukščiau.

Svarbu taip pat iš anksto apsispręsti – ar statysite kolonėles ant lentynų, ar kabinsite ant sienų. Ant sienų kabinti kolonėles rekomenduojama tuo atveju,kaip patalpoje dominuoja atviros erdvės, kitu atveju gali pradingti žemi dažniai. Nors yra tokių namų kino sistemų, kurios yra pačios kabinamos ant sienos, išsprendžiančios šią problemą.

Kartais galima pastebėti, kad parduotuvėje ir namuose namų kino sistemos garsas skamba skirtingai. To priežastis glūdi patalpų akustinėse savybėse.Gyvenamojoje patalpoje esantys baldai ar kiti daiktai gali atspindėti garsą tam tikruose dažniuose, o toks rezonansinis garsas keičia jo skambesį. Reikšmės turi ir baldų išdėstymas – kartais nustūmus didelį baldą ar pakeitus kilimo vietą, gali geriau girdėtis įvairūs dažniai. Deja, čia apibrėžtų taisyklių nėra, tenka atrasti tinkamiausią baldų vietą pačiam.

Renkantis namų kino sistemą reikia atsižvelgti į leistuvą, stiprintuvą, kolonėles (žemų dažnių kolonėlės, jų išdėliojimą ir kita).

Taigi leistuvas yra vienas iš svarbiausių įrenginių, dar kitaip galime pavadinti namų kino sistemos smegenimis. Visos sistemos kaina labai priklauso nuo leistuvo atkuriamų įrašų ir jame esančių jungčių – ar jis groja MP3 formatu įrašytus kūrinius, turi HDMI jungtį ir kita. Tad prieš renkantis namų kino sistemą reikia įvertinti kokio formato įrašus norėsite matyti ir klausytis.

Namų kino sistemos komplekte paprastai stiprintuvas yra integruotas. Stiprintuvo galingumą nusako vatai kiekvienam kolonėlės kanalui. Namų kino sistemai pilnai pakanka nuo 50 iki 100 vatų galingumo į kanalą.

Populiariausia kolonėlių sistema yra penkios standartinės kolonėlės bei viena žemo dažnio kolonėlė.

Kolonėlės gali būti pastatomos ir pakabinamos. Ant žemės pastatomos aukštos kolonėlės puikia groja žemu dažniu, tačiau užima labai daug vietos. Na, o pakabinamos kolonėlės žemų dažnių gerai taupo vietą, tačiau jau nebe taip gerai groja. Taigi nuo to kam teikiate pirmenybę (muzikos klausymui ar filmų žiūrėjimui) reikėtų ir rinktis kolonėles. Muzikos klausimui geriausiai būtų rinktis pastatomas kolonėles, na o filmų žiūrėjimui būtų geriausiai rinktis pakabinamas kolonėles.

Žemų dažnių kolonėlių korpusas gali būti dviejų rūšių – refleksinis arba akustinis.

Kad gerai veiktų namų  kino sistema taip pat reikia žinoti kaip reikia teisingai išdėlioti kolonėles.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai kaip yra apstatytas kambarys, nes pavyzdžiui masyvūs baldai (daiktai) gali atspindėti tam tikrą garso dažnį. Taip pat didelę įtaką kambario akustikai daro kilimai, užuolaidos, minkšti baldai, dideli paveikslai ir kita.