EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jaunuolio spintos internetu

Spinta CAV4

Kaina: 368.00 €
Žiūrėk ČIA

Spinta CAV3

Kaina: 287.00 €
Žiūrėk ČIA

Spinta 40742

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 298.00 €
Žiūrėk ČIA

Spinta 42124

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 163.27 €
Žiūrėk ČIA

Kampinė spinta 42123

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 167.94 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Jaunuolio spintos                                                                            

 

Vaiko gimimas ir augimas suteikia džiaugsmo šeimai ir kartu kelia malonių rūpesčių. Vienas jų – vaiko kambario įrengimas (vaiko kambario apdaila, vaiko kambario baldai ir kt.).

 

Turbūt visi sutiksime, kad spinta yra didžiausias ir dažnai problemiškas vaiko kambario elementas. Nusipirkus labai didelę spintą, atimama žaidimų erdvė, o į per mažą netelpa daiktai ir drabužiai. Taip pat ne mažiau svarbi yra spintos pozicija kambaryje. Nuo to priklauso, kiek vietos liks žaidimų erdvei ir studijų, namų darbų ruošos zonai.

 

Modernių vaikų kambarių gamintojai siūlo įvairiausių modelių spintas, kuriose įtaisyti įvairūs reikalingi priedai, nuo slankiųjų metalinių stalčių iki specialių kabyklų nuleidimo sistemų. Kita naudinga detalė – kampinės spintos, kurios labai patogios, nes užpildomas laisvas kampas. Paprastai tokios spintos yra standartinių spintų sudedamoji dalis, turinti kampinį atsidarymą. Čia galima puikiai įrengti visa, kas reikalinga: kabyklas, lentynas, įvairias pertvaras, vietas batams laikyti ir kt.

 

Spintos vaikams ir jaunuoliams gali būti pagamintos ryškių spalvų, bet reikėtų nepamiršti, kad spintos spalvą reikėtų derinti ir prie kitų vaikų kambaryje esančių baldų – lovos, stalo ir kt.

 

Geriausios yra spintos vaikams pagamintos iš medžio masyvo, nes jos pasižymi ekologiškumu, ilgaamžiškumu, estetinėmis savybėmis.

 

Renkantis spintą jaunuoliams reikia žiūrėti ar yra sudėta kokybiška ir moderni furnitūra. Jei furnitūra yra kokybiška ir moderni, tai baldas – spinta atrodo gražiai, yra patogi kasdieniam naudojimui.

 

Kad vaikui būtų lengva rasti reikiamus daiktus – drabužius, reikėtų pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Jis gali būti integruotas spintoje arba virš jos.

 

Taigi renkantis baldus jaunuolio kambariui reikėtų atsižvelgti į bendrąją vaiko kambario stilistiką. Taip pat nepamiršti, kad baldai – spinta jaunuoliams turi būti funkcionali, patogi, kokybiška, „neužgriozdinanti“ erdvės. Perkant vaiko kambariui baldus, būtinai reikėtų klausti nuomonės ir įtraukti į rinkimosi procesą ir savo vaikutį, nes jis gali išreikšti savo nuomonę dėl spintos spalvos, dizaino, taip pat tokiu būdu lavėja vaiko estetinis supratimas, kas yra gražu ir kas yra negražu.